pad kontroler do gamingu
Jak będzie wyglądał rok 2021, jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę? | fot.: stock.adobe.com

Najciekawsze gamingowe premiery 2021 roku

Początek każdego to graczy duża niewiadoma związana z tym, jak w świecie gier będzie wyglądało kolejne 365 dni. Rok temu wszyscy ekscytowali się premierą najbardziej oczekiwanej gry na rynku, jaką jest Cyberpunk 2077. Jak się okazało, emocje związane z premierą gry szybko ostygły a gracze zaczęli rozglądać się za kolejnymi hitami, które już niebawem zagoszczą na naszych komputerach i konsolach. Jak będzie wyglądał rok 2021, jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę? Poniżej przedstawiamy najgorętsze premiery, na które nie możemy się doczekać.

Battlefield 6

Battlefield to seria z długą i burzliwą tradycją. Bez względu na wzloty i upadki, każda premiera kolejnej części elektryzuje miłośników sieciowych strzelanin na całym świecie. Co na razie wiemy o  Battlefield 6? Praktycznie nic. Jedyna potwierdzona informacja dotyczy roku premiery, a także faktu, że gra zostanie wydana w głównej mierze na konsole nowej generacji, choć gracze, którzy wciąż używają poprzednich konsol również będą mogli sprawdzić się w, jak mówią plotki, największej dotychczas grze spośród wszystkich stworzonych części serii.

Far Cry 6

Szósta część bardzo popularnej serii z każdą nową częścią wzbogaca rozrywkę o niesamowitą ilość smaczków. Far Cry różni się od innych popularnych serii gier akcji niebanalną fabułą, której możemy doświadczać praktycznie od początku trwania marki. Co czeka nas w szóstej części. Deweloperzy Ubisoft zabiorą nas do tropikalnej Yary, gdzie naszym zadaniem będzie usunięcie krwawego i bezwzględnego dyktatora o nazwisku Castillo. Gra ma wyjść na rynek w maju, co sprawia , że już niedługo będziemy mogli cieszyć się najwyższej jakości grafiką ukazaną oczyma naszego bohatera.

God of War Ragnarok

God of War to ekskluzywna gra dla właścicieli konsoli Sony, która bije rekordy popularności wraz z ukazaniem się każdej nowej części. Poprzednik pod tytułem God of War był pretendentem do najlepszej gry roku 2019 – jedynym godnym przeciwnikiem był Red Dead Redemption II. Co tym razem zaserwuje nam Kratos i Atreus? w 6 części serii będziemy brali udział w tytułowym Ragnaroku – legendarnej wojnie między bogami i olbrzymami. O efekty specjalne i najwyższej jakości oprawę graficzną nie musimy się martwić – God of War nigdy nas w tym aspekcie jeszcze nie zawiódł. Gra pojawi się na konsoli PlayStation 5.

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy to ciekawy projekt, na który nie mogą doczekać się wszyscy fani Harrego Pottera. Gra przybierze formę trzecioosobowego RPG z dostępem do otwartego świata. Co wiemy o fabule gry stworzonej w tym jakże dobrze znanym uniwersum? Gra przeniesie nas do XIX wieku, a akcja będzie rozgrywać się na terenie Szkoły Magii i Czarodziejstwa oraz jego sąsiednich okolicach. Główną rolę w grze odgrywać będzie czarodziej (lub czarodziejka), który posiada nadludzką zdolność postrzegania oraz opanowania starożytnej, nikomu nieznanej magii. Czy młody czarodziej, dopiero pobierający nauki w Hogwarcie zdecyduje się zachować swój sekret w tajemnicy, czy będzie nagminnie wykorzystywać go do własnych celów? O tym zdecydujemy już w 2021 roku .

ŁNA

Sprawdź także

gaming ciekawe premiery

3 najgorętsze gamingowe premiery ostatnich miesięcy

To tylko trzy spośród ciekawych premier, które trafiły na nasze komputery i konsole w ciągu ostatnich kilku miesięcy.