telefon na kartę
Użytkownik może sam decydować kiedy i za jaką kwotę doładuje swoje konto, może także zmienić taryfę | fot.: materiał partnera

Telefon na kartę – poznaj ofertę Orange

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem telefonu na kartę, wybierz operatora Orange, który proponuje kilka bardzo atrakcyjnych ofert. Sprawdź jakie masz możliwości.

Oferta na kartę Orange to rozwiązanie dla osób, które nie chcą być związane umową z operatorem. Użytkownik może sam decydować kiedy i za jaką kwotę doładuje swoje konto, może także zmienić taryfę.

Jaki telefon na kartę można wybrać w Orange?

Można wybierać spośród następujących taryf:

  • Orange bez limitu
  • Orange Free
  • Orange Yes
  • Orange SMART.

Jest to taryfa bez limitu do wszystkich. Oferta ta może być aktywowana na 7 dni albo 31 dni. W jej ramach można korzystać z nielimitowanych połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz pakietu internetu (co najmniej 15 GB). Jeśli użytkownik wybierze opcję cyklicznego odnawiania usługi, to z każdym nowym cyklem zyskuje o 1 GB internetu więcej niż w poprzednim cyklu.

Aktualnie Orange proponuje ofertę 45 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy i wiadomości za 30 zł – pakiet jest ważny przez 31 dni. Można skorzystać z promocji na pierwszy miesiąc za połowę ceny, jeśli jeszcze nie korzystało się z tej oferty. Dostępna jest także opcja samego internetu – 30 GB ważne przez 30 dni – obecnie również można kupić ją za połowę ceny.

Oferta Orange Free

Wiele osób, które posiadają telefon na kartę w Orange wybiera taryfę Orange Free. Jaka jest jej podstawowa zaleta? Po każdym doładowaniu konta użytkownik dostaje do wykorzystania pakiet GB transmisji danych. To jedna z najtańszych i najkorzystniejszych taryf na kartę.

Orange Yes i SMART

W tych taryfach istnieje możliwość wykupienia usługi, która oferuje rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci, także na numery stacjonarne. Można z niej korzystać przez 7 dni za 9 zł lub przez 30 dni za 30 zł. Można również wzbogacić swoją taryfę o pakiet danych. Można skorzystać także z jednorazowych pakietów transmisji danych.

Orange Yes to niskie stawki: 29 gr za minutę połączenia, 15 gr za SMS-a, 20 gr za MMS-a i 12 gr za przesłanie 100 kB danych. Orange SMART ma trochę wyższe stawki, ale po każdym doładowaniu konta online otrzymuje się bonus w postaci dodatkowych GB.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

Xbox game pass

Czym jest Xbox Game Pass i co zyskujemy dzięki tej usłudze?

Żyjemy w ciekawych czasach, w których gry wideo niemalże leżą na ulicy. Dla użytkowników konsol …