kobieta w zielonej bluzce ze smartfonem
Raz na miesiąc możesz zmienić Plan i wybrać ten, który odpowiada Twoim aktualnym potrzebom | fot.: pixabay

Oferta na nowy rok – poznaj Orange Flex

Początek nowego roku to doskonały moment na zmianę operatora. Lubisz proste rozwiązania? Cenisz sobie wygodę? Nie chcesz tracić czasu na formalności? Orange Flex to oferta stworzona dla Ciebie.

Co to jest Orange Flex?

Orange Flex to połączenie abonamentu i telefonu na kartę. Ofertę aktywujesz szybko i wygodnie na swoim smartfonie za pomocą aplikacji mobilnej. Za jej pomocą możesz także w każdej chwili zmienić Plan komórkowy i zwiększyć paczkę danych, a także włączyć lub wyłączyć dodatkowe usługi. W Orange Flex to Ty masz całkowitą kontrolę! Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność – aby skorzystać z oferty, nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Orange Flex działa na zasadzie subskrypcji. W każdym momencie możesz z niej zrezygnować, bez okresu wypowiedzenia.

W Orange Flex masz do wyboru cztery Plany – każdy z nich obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Plany różnią się wielkością paczki danych:

  • 15 GB
  • 30 GB
  • 50 GB
  • 100 GB.

W Orange Flex możesz bez ograniczeń korzystać z mediów społecznościowych i nie martwić się o dostępny transfer. Każdy z czterech Planów obejmuje usługę Social Pass – dzięki niej podczas korzystania z najpopularniejszych serwisów i komunikatorów (takich jak Facebook, Messenger, Instagram, TikTok, Twitter, Snapchat) nie zużywasz danych ze swojej paczki GB.

Brzmi interesująco? Szczegóły oferty znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Orange Flex – przejmij kontrolę

Potrzebujesz więcej GB? A może akurat nie korzystasz z internetu mobilnego? Raz na miesiąc możesz zmienić Plan i wybrać ten, który odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. W każdej chwili możesz również aktywować dodatkowe Passy:

  • Video Pass – nielimitowany transfer podczas korzystania z platform wideo (m.in. HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV GO)
  • Music Pass – nielimitowany transfer podczas korzystania z serwisów muzycznych (m.in. Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music, Spotify)
  • Game Pass – nielimitowany transfer podczas korzystania z gier i serwisów gamingowych (m.in. Twitch, Discord, Pokemon GO).

Za wszystkie usługi zapłacisz szybko i wygodnie. Żadnych faktur i przelewów! Opłaty pobierane są automatycznie z karty płatniczej, którą podepniesz pod aplikację. Możesz również korzystać z płatności BLIK.

Orange Flex – zapomnij o formalnościach

Dołączenie do Orange Flex zajmie Ci tylko kilka minut. Nie musisz odwiedzać salonu – wystarczy, że ze sklepu Google Play lub App Store pobierzesz aplikację Orange Flex. Rejestrujesz się, wybierasz interesujący Cię Plan, potwierdzasz swoją tożsamość, wybierasz metodę płatności i… gotowe! Kurier dostarczy Ci nową kartę SIM prosto do domu za 0 zł. Możesz także skorzystać z wirtualnej karty eSIM, którą pobierasz na swoje urządzenie. Możesz także dołączyć do Orange Flex i zachować dotychczasowy numer. To prostsze, niż myślisz!

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

zakup smartfona

Na co zwrócić uwagę kupując smartfon?

Planujesz kupić sobie nowego smartfona? Nie wiesz, na które telefony komórkowe warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy …