orange love
W ramach Orange Love są trzy główne pakiety do wyboru: Orange Love Mini, Orange Love Standard i Orange Love Extra | fot.: materiał partnera

Jak działa Orange Love i jakie ma pakiety?

Orange Love to wygodne pakiety najpotrzebniejszych usług telekomunikacyjnych. Takie rozwiązanie wiąże się z wieloma korzyściami: od oszczędności (za usługi w pakiecie zapłacisz mniej, niż kupując je osobno) po komfort (za wszystkie usługi dostaniesz tylko jedną e-fakturę). Na czym dokładnie polega Orange Love i jakie ma pakiety?

Co to jest pakiet Orange Love?

Orange Love: https://www.orange.pl/pakiety/love to specjalna oferta, która umożliwia połączenie kilku usług telekomunikacyjnych w jeden pakiet. W ramach Orange Love można łączyć ze sobą:

  • abonament komórkowy,
  • internet domowy,
  • telewizję,
  • telefon internetowy.

Orange Love – jakie pakiety są do wyboru?

W ramach Orange Love są trzy główne pakiety do wyboru: Orange Love Mini, Orange Love Standard i Orange Love Extra. Czym się różnią?

  • Orange Love Mini to pakiet podstawowy, który zawiera internet domowy i abonament komórkowy.
  • Orange Love Standard to pakiet, w którym znajdują się internet domowy, abonament komórkowy, telefon internetowy i telewizja.
  • Orange Love Extra to pakiet z internetem domowym, abonamentem komórkowym, telefonem internetowym, telewizją oraz dostępem do HBO i HBO Max.

Pakiety w Orange Love – czym się różnią?

Pakiety Orange Love różnią się od siebie nie tylko liczbą usług w pakiecie. Zmienna jest choćby kwestia gigabajtów w ramach abonamentu komórkowego: w pakiecie Mini to 100 GB, zaś w pakietach Standard i Extra 600 GB. Różnice można zauważyć również w pakietach telewizyjnych: w opcji Standard do dyspozycji jest 131 kanałów (w tym 102 HD i 1 w 4K), a w opcji Extra 181 kanałów (z czego 145 to HD, a 1 w 4K). Dodatkowo w pakietach Standard i Extra użytkownik otrzymuje dostęp do sieci 5G. Takiej możliwości nie daje pakiet Mini.

Co możesz zyskać wybierając Orange Love?

Jeśli zdecydujesz się kupić kilka usług telekomunikacyjnych w pakiecie, możesz liczyć na dodatkowe korzyści. Dlaczego warto zdecydować się na Orange Love?

  • W pakiecie jest taniej

Za usługi w pakiecie zapłacisz mniej, niż za każdą z nich oddzielnie. To opłacalne rozwiązanie – możesz liczyć na dodatkowe rabaty i zaoszczędzić jeszcze więcej.

  • Wszystko na jednej fakturze

W Orange Love dostajesz jedną wygodną e-fakturę. To o wiele bardziej komfortowe, niż otrzymywanie kilku różnych faktur za poszczególne usługi i pilnowanie wielu terminów zapłaty.

  • Zarządzanie przez aplikację

Wszystkimi usługami możesz wygodnie zarządzać za pośrednictwem aplikacji mobilnej Mój Orange, w której sprawdzisz np. stan wykorzystania pakietów, przedłużysz umowę, opłacisz fakturę lub odbierzesz prezenty niespodzianki.

Korzystanie z usług w pakiecie wiąże się z wieloma benefitami. Sprawdź ofertę Orange Love i wybierz pakiet idealny dla Ciebie!

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

lajki na fb

Polskie lajki na FB – warto inwestować we własną przyszłość

Nie od dziś wiadomo, że dotarcie do innych z różnymi treściami na mediach społecznościowych, nie …