Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i wino. Premiera 31 maja
Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i wino. Premiera 31 maja | fot.: CD Projekt Red
Strona główna / Technologia / Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino – odliczamy dni do premiery nowego dodatku

Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino – odliczamy dni do premiery nowego dodatku

Znamy datę najnowszej odsłony gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – wielokrotnie nagrodzonej gry RPG osadzonej w olśniewającym otwartym świecie fantasy. Krew i Wino to podróż przez zupełnie nową część ogromnego, wiedźmińskiego świata – Toussaint, krainę wina. Premiera dodatku została zapowiedziana na 31 maja.

Ostatnia przygoda Geralta z Rivii to wizyta w Toussaint, odległej krainie nietkniętej przez wojnę, w której grasuje przerażająca bestia terroryzująca mieszkańców księstwa. Dodatek Krew i Wino wprowadza zupełnie nową mapę do eksploracji, ciekawe postaci i potężne potwory – to ponad 20 godzin pełnych mrocznych tajemnic, niespodziewanych zwrotów akcji, romansów i intryg.

Wiedźmin Krew i Wino
fot.: CD Projekt Red

Jak podkreślają twórcy z CD Projekt Red, dodatek daje możliwość odkrycia miejsca zupełnie innego od tych, które gracze znają z poprzednich odsłon serii, Dzikiego Gonu czy Serc z Kamienia. Zadania poboczne pozwolą zaś na przemierzenie krainy, której wielkość na mapie dorównuje Ziemi Niczyjej i Novigradowi.

Wiedźmin Krew i Wino
fot.: CD Projekt Red

Podstawowym jednak zadaniem jest polowanie na nieuchwytną bestię, która sieje śmierć w okolicy. Zadania zaplanowane przez autorów dodatku zapowiadają wiele godzin świetnej rozrywki:

  • Rozwikłaj tajemnicę zabójstw – przeprowadź śledztwo w sprawie brutalnych morderstw i odszyfruj schemat tych zbrodni, by przewidzieć, kto będzie następny.
  • Odkrywaj mroczne sekrety stolicy Toussaint, Beauclair – za dnia zwiedzaj miasto, a pytania zadawaj pod osłoną nocy.
  • Wykorzystaj nowy ekwipunek i przedmioty, połącz je ze swoimi umiejętnościami i staw czoła niespotykanym dotąd przerażającym potworom.
Krew i Wino premiera
fot.: CD Projekt Red

A poza tym to, co fani Geralta lubią najbardziej: niesamowite stworzenia rodem z ludowych podań i legend, sojusze i rozgrywka w Gwinta (tu dostaniemy do dyspozycji zupełnie nową talią – Skellige).

The Witcher Blood and Wine
fot.: CD Projekt Red

Odliczanie trwa. Za dwa tygodnie będziemy mogli rozpocząć ostatnie zadanie w niespokojnym świecie, w którym nadal jest mnóstwo do zrobienia.

@Materiały prasowe CD Projekt Red

Sprawdź także

Cyber Punk

Czy Cyberpunk 2077 oczaruje fanów gier wideo tak, jak Wiedźmin?

CD Projekt RED szykuje wszystkie działa by niedługo podbić rynek swoim najnowszym tworem, istną Grubą …