Zespół kliniki już przyjmuje pacjentów w nowej lokalizacji na ul. Jana Kazimierza 32b lok. 1 w Warszawie

Estetica Nova w nowej odsłonie!

Uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova dr Ewy Rybickiej miało miejsce w kwietniu na warszawskiej Woli. Piękne wnętrza, sprawdzone technologie i cudowna atmosfera – to słowa które najlepiej opiszą ten dzień! W nowej lokalizacji zespół kliniki już przyjmuje pacjentów, a na jakie zabiegi najlepiej wybrać w nadchodzącym sezonie? Na to pytanie odpowiedziała dr Ewa Rybicka podczas spotkania dla mediów, przyjaciół, partnerów biznesowych i pacjentów kliniki.

Nowa klinika Estetica Nova to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie i potrzeby pacjentów.

O tym, że powstanie nowa klinika wiedziałam już 3 lata temu, kiedy zaczęłam rozglądać się nad najlepszą lokalizacją. Rynek medycyny estetycznej na przestrzeni lat tak bardzo się rozwinął, że było to  nieuniknioną decyzją. W tym miejscu otwieramy nową lokalizację, dlatego że chcemy się rozwijać. Rozwijamy się dla Państwa. Oferujemy nowe technologie, nowe zabiegi, ale także sprawdzone procedury, które są z nami od lat  – potrzebujemy na to więcej miejsca, wnętrza bardziej obszernego po to, żeby nam i Państwu było wygodnie. Abyśmy mogli oferować coraz bardziej komfortowe zabiegi. Ale także dlatego, aby z różnych stron Warszawy było łatwiej do nas dojechać. Nowa lokalizacja na ul. Jana Kazimierza, to już druga klinika obok tej na warszawskiej Ochociena ul. Opaczewskiej. Mam nadzieję, że również to miejsce będzie się cieszyło zainteresowaniem i będziemy mogli wszyscy czuć się tu jak u siebie w domu, tak jak w pierwszej lokalizacji, która nadal pozostanie czynna – powiedziała dr Ewa Rybicka podczas przywitania przybyłych gości.

 

Na zdj. Artur Pindel (BD Aesthetic), dr Ewa Rybicka (Estetica Nova), Ewa Bukowska

Podczas konferencji dr Rybicka zdradziła z jakich zabiegów korzystać zarówno w przypadku skóry młodzieńczej jak i dojrzałej.

Na bazie wieloletnich doświadczeń wiem, że przepis na doskonały wygląd w przypadku skóry młodzieńczej to m.in. redukcja cellulitu i rozstępów,  usunięcie zbędnego owłosienia czy pokreślenie zmysłowych ust. W naszej klinice oferujemy sposoby, aby to młodzieńcze piękno podkreślać oraz niwelować mankamenty, z którymi pacjentki nie potrafią sobie poradzić w domu. Zatem wśród zabiegów absolutnymi hitami w redukcji cellulitu jest Icoone Laser, z rozstępami doskonale poradzi sobie zabieg Biodermogenesi (który jako jedyny umożliwia ponowne opalanie skóry i pozwala zredukować nawet utrwalone rozstępy). Bezsprzecznie wielką popularnością cieszy się laser Mediostar, pozwalający na bezbolesną epilację przez cały rok. Natomiast wśród nowości obiecujący jest zabieg wypełniania i zaznaczenia konturu ust przy pomocy gamy produktów Belotero Lips – wyjaśniła dr Rybicka.

Nie zabrakło również zabiegów polecanych dla skóry dojrzałej, która potrzebuje specjalnego  traktowania: podniesienia tkanek, stymulacji skóry i jej odżywienia.

W tym celu od lat polecam zabiegi nićmi liftingującymi Aptos, które dają naturalne efekty stymulacji i mechanicznego podniesienia tkanek. Świetne efekty u pacjentów (szczególnie w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, brzucha i powierzchni rąk) śledzę również przy zastosowaniu atelokolagenu LINERASE, który wykorzystuję jako doskonałą terapię przeciwstarzeniową – polecała dr Rybicka.

Na spotkaniu obecni byli przyjaciele i pacjenci kliniki oraz przedstawiciele współpracujących firm i partnerzy wydarzenia m. in. Revisage, Aptos, Nova Group, Beauty Derm Aesthetic, MERZ Aesthetics, MROTEX Group, dziennikarze czołowych magazynów i portali kobiecych, aktorka oraz producentka filmowa Ewa Bukowska. Całodzienne spotkanie zakończył występ Agi Zaryan, wokalistki jazzowej od lat zaprzyjaźnionej z kliniką.

 

Na zdj. Andrzej Chmielewski, Marcin Piwiński,  Agnieszka Majewska (Nova Group), dr Ewa Rybicka (Estetica Nova), Renata Frączek (Aptos Polska)

Estetica Nova
Jana Kazimierza 32b lok. 1
Opaczewska 43 lok. 4
02-301 Warszawa
www.esteticanova.com.pl

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

obraz do gabinetu

Obraz do salonu- jaki wybrać w 2021 roku?

Era pustych, białych ścian już zdecydowanie minęła. Dzisiejsze modnie urządzone wnętrza są pełne ciekawych dekoracji …