kurier trzymający paczkę
Niezależnie od tego, czy wysyłasz dużo paczek jako firma, czy jako klient indywidualny - warto oszczędzać czas i pieniądze | fot.: materiał partnera

Jak szybko i tanio nadać przesyłkę kurierską?

Czy szybkie i wygodne nadawanie przesyłek kurierskich jest możliwe? Jak najbardziej i to bez wychodzenia z domu!

Jeśli do tej pory wysyłanie paczek kojarzyło Ci się ze stratą czasu, bądź upierdliwymi formalnościami to… Możesz to zrobić szybciej, taniej i skuteczniej. Co więcej, nie musisz nawet wstawać ze swojego ulubionego fotela. Wystarczy, że skorzystasz z platformy internetowej i krok po kroku nadasz paczkę, wybierając jej rodzaj, a także konkretną ofertę firmy kurierskiej. To wszystko to raptem kilka kliknięć i gotowe!

Niezależnie od tego, czy wysyłasz dużo paczek jako firma, czy jako klient indywidualny – warto oszczędzać czas i pieniądze. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z portalu, na którym zrealizujesz najtańsze przesyłki kurierskie, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. I to wszystko online! Nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy, że zamówisz kuriera do domu. Sprawdź, jakie masz możliwości, by nadawać paczki taniej i szybciej.

Nadawanie paczki online 

Paczkę możesz wygodnie nadać za pośrednictwem strony internetowej, na której zaznaczysz najważniejsze parametry. Począwszy od rodzaju przesyłki – paczki, koperty i palety, poprzez jej wymiary, a skończywszy na wyborze oferty firm kurierskich. To najważniejsze informacje, które zdecydują o cenie usługi. Dzięki temu rozwiązaniu wybierzesz opcję najkorzystniejszą dla siebie. Skrojoną na miarę swoich potrzeb. W rezultacie wystarczy, że masz dostęp do internetu, by nadawać swoje przesyłki.

Platforma do wysyłki 

Korzystając z serwisu internetowego www.wysylajtaniej.pl możesz wygodnie zamówić kuriera do domu i nadać paczkę bez wychodzenia z domu. To tanie rozwiązanie z błyskawiczną dostawą i bezpieczną obsługą. Kurierzy dostarczają paczki nawet w 24 godziny. Co więcej, wszystkie przesyłki zostają zarejestrowane w systemie i można je śledzić online. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz nadania i wybierzesz z usług: Inpost kurier, paczkomaty Inpost, DPD kurier, DPD Pickup, czy paczka w RUCHu. I gotowe! Niedługo kurier będzie pod Twoimi drzwiami, odbierze paczkę, a ta ruszy w dalszą drogę. 

Dlaczego warto skorzystać?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie? Chociażby z powodu szeregu korzyści. Zyskujesz tanią wysyłkę – tym samym oszczędzasz nawet do 70% w stosunku do standardowego cennika przesyłek kurierskich. Im więcej paczek nadajesz, tym te oszczędności będą dla ciebie bardziej odczuwalne. To także mniej formalności – nie musisz podpisywać żadnych umów, by szybko nadawać przesyłki. Wysyłaj taniej, zapewnia także wygodne narzędzia ułatwiające zarządzanie przesyłkami, importowaniem plików, czy integracji. Tak by zarządzanie dużą ilością paczek było jeszcze prostsze.

To nie wszystko! Korzystając z platformy, nie musisz także martwić się o bezpieczeństwo. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, a specjalny system zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji. Możesz je również śledzić i sprawdzać, na jaki etapie podróży właśnie się znajdują. 

Nadawanie przesyłek przez internet to rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a także wygodnie zarządzać wszystkimi paczkami. Warto wypróbować tę opcję, szczególnie jeśli szukasz rozwiązania, które nie wymaga od Ciebie nawet wychodzenia z domu. Wypełniasz formularz i jedyne, co dalej musisz zrobić, to otworzyć kurierowi, który odbierze Twoją paczkę. 

Materiał partnera

Sprawdź także

kurier dostarczający paczkę dojrzałemu mężczyźnie

Zamów kuriera w dobrej cenie

Lubisz robić zakupy przez internet? Jednak coraz częściej wydaje ci się, że za przesyłkę płacisz …