witryna chłodnicza ekspozycja
Wiele produktów dostępnych w sklepach, ale i gastronomicznych lokalach usługowych wymaga właściwego przechowywania oraz ekspozycji | fot.: materiał partnera

Witryna chłodnicza dla profesjonalistów

Branża gastronomiczna jest niezwykle różnorodna i wymagająca, dlatego na rynku można znaleźć wiele produktów im dedykowanych. Wśród nich dostępna jest między innymi witryna chłodnicza, która stanowi doskonałe wyposażenie kawiarni, cukierni, barów, stołówek, restauracji i wielu innych lokali gastronomicznych. Przekonaj się, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego urządzenia elektrycznego. Wybierz najlepszą witrynę chłodniczą na rynku! 

  1. Kiedy warto kupić witrynę chłodniczą
  2. Witryna chłodnicza i jej zalety
  3. Witryna chłodnicza i jej najważniejsze parametry techniczne
  4. Witryna chłodnicza z GastroProdukt Professional
witryna chłodnicza
Witryna chłodnicza to urządzenie elektroniczne, które doskonale eksponuje umieszczone w nim potrawy | fot.: materiał partnera

Kiedy warto kupić witrynę chłodniczą

Wiele produktów dostępnych w sklepach, ale i gastronomicznych lokalach usługowych wymaga właściwego przechowywania oraz ekspozycji. Zazwyczaj obejmuje ono określony zakres temperatury, który wynosi tylko kilka stopni. Ciekawe propozycje witryn chłodniczych można znaleźć na stronie internetowej gastroprodukt.pl/szafy-witryny-przeszklone obejmującej wysokiej jakości produkty, czyli GastroProdukt Professional. Witryna chłodnicza to urządzenie elektroniczne, które doskonale eksponuje umieszczone w nim potrawy. Sprawdzi się także w przypadku przechowywania gotowych produktów, jak napoje czy soki. Warto podkreślić, że oferta wspomnianego sklepu jest niezwykle bogata i zróżnicowana. Obejmuje zarówno witryny, jak i szafy przeznaczone do chłodzenia oraz mrożenia wybranego towaru. Oferowane witryny różnią się przeznaczeniem i zastosowaniem, dzięki czemu każdy znajdzie tu idealny model dla siebie. 

Witryna chłodnicza i jej zalety

Witryna chłodnicza dostępna jest w kilku wariantach, mianowicie dostępne są modele wolnostojące, typu „wyspa” oraz bardziej uniwersalne, bo przypominające szafę. Proponowane produkty różnią się: zakresem temperatury,  w jakiej pracują, wielkością, pojemnością oraz ceną. Jest to urządzenie elektroniczne,  w które warto zainwestować. Dlaczego? Witryna chłodnicza umożliwia wyeksponowanie przyrządzonych potraw w możliwie najlepszy sposób. Zachęca to potencjalnego klienta do spróbowania, zakupu oraz konsumpcji. Jednocześnie pozwala zapoznać się z przyrządzoną potrawą w preferowany przez konsumentów sposób. Najciekawsze modele tego urządzenia elektrycznego można znaleźć w ofercie sklepu internetowego GastroProdukt Professional!

Witryna chłodnicza i jej najważniejsze parametry techniczne

Planując zakup profesjonalnej witryny chłodniczej warto uwzględnić kilka parametrów technicznych, które wpłyną na jakość i satysfakcję z użytkowania. Wśród tych cech najistotniejsza bywa pojemność, która powinna pomieścić szacowaną ilość towaru. W tym przypadku należy uwzględnić indywidualne zapotrzebowanie, ale i planowaną różnorodność produktów. Kolejnym parametrem są wymiary urządzenia, dlatego należy dobrze wymierzyć miejsce przeznaczone na postawienie witryny chłodniczej. Na koszty utrzymania, jakie generuje witryna chłodnicza wpływa klasa energetyczna urządzenia oraz klasa klimatyczna. Warto pamiętać, że im wyższa klasa energetyczna tym niższe koszty zużycia prądu. Jednak urządzenie takie może okazać się droższe w zakupie. Natomiast klasa klimatyczna wpływa na wilgotność oraz temperaturę pracy szafy chłodniczej. W tym przypadku należy uwzględnić miejsce, w którym stanie urządzenie. 

Poziom hałasu generowany przez witrynę chłodniczą również powinien być wzięty podczas zakupu. Im mniej decybeli generowanych w trakcie pracy urządzenia, tym cichsza praca szafy chłodzącej. Dla wygody użytkowania z tego produktu, warto uwzględnić możliwość jego modyfikacji oraz dodatkowe funkcje. Jedną z ciekawszych funkcji jest z pewnością nożne otwieranie drzwi, ponieważ obsługa branży gastronomicznej często ma obie ręce zajęte. Dodatkowe funkcje to często bardzo indywidualna kwestia, którą należy poruszyć bezpośrednio z producentem. Pozwoli to spełnić wszystkie oczekiwania, które pojawią się podczas zakupu nowej witryny chłodniczej choćby z GastroProdukt Professional!

Witryna chłodnicza z GastroProdukt Professional

GastroProdukt Professional to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która z powodzeniem od wielu lat dostarcza najwyższej jakości urządzenia dla branży gastronomicznej. W tym czasie zadbała o bardzo szeroki i różnorodny asortyment, obejmujący między innymi witryny chłodnicze i szafy. Warto podkreślić, że oferowany wachlarz akcesoriów i urządzeń gastronomicznych spełni oczekiwania niejednego klienta z tej wymagającej branży! Witryna chłodnicza dostępna w GastroProdukt Professional została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzuje wysoka trwałość oraz odporność na liczne uszkodzenia. Bardzo często w tym przypadku stosuje się szkło, stal nierdzewną oraz tworzywo sztuczne. Dzięki temu gotowa witryna  chłodnicza jest łatwa w czyszczeniu. W urządzeniach marki GastroProdukt Professional wykorzystano sprawdzone podświetlenie lodówek, mianowicie panele LED. Rozwiązanie to niezwykle korzystnie wpływa na wyeskponowanie znajdujących się w niej produktów.

Materiał partnera

Sprawdź także

zarządzanie gastronomią

Zarządzanie restauracją: jak z sukcesem prowadzić lokal?

Umiejętne zarządzanie lokalem gastronomicznym przyczynia się do jego sukcesu. To złożony proces, który obejmuje szereg …