specjalny prezent
Zamiast książek, kosmetyków i pieniędzy, rozważ podarowanie bliskiej Ci osobie oryginalnego prezentu, który nie pozwoli o sobie zapomnieć! | fot.: materiał partnera

5 pomysłów na oryginalny prezent dla osoby, której trudno coś kupić

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osobę, dla której trudno jest wybrać odpowiedni, satysfakcjonujący upominek. Co  zrobić, gdy wybieramy się na urodziny do kogoś, kto zdaje się mieć już wszystko? Co podarować komuś, kto nie przepada za praktycznymi prezentami i kto nie ucieszy się z kolejnej książki? Zapomnij o sztampowych prezentach, których listę każdy z nas zna już na pamięć.  Oto kilka oryginalnych propozycji!

Sportowe emocje

Zamiast książek, kosmetyków i pieniędzy, rozważ podarowanie bliskiej Ci osobie oryginalnego  prezentu, który nie pozwoli o sobie zapomnieć! Świetnie sprawdzić się może przejażdżka sportowym autem,  surfing czy wyjście na strzelnicę. Nie wiesz, czy w danym mieście istnieje strzelnica? Skorzystaj z Katalogu Prezentów! W wyszukiwarce wpisz odpowiednie hasło, np. “Strzelnica Warszawa” – w ten  sposób bez  trudu znajdziesz odpowiednie miejsce. 

Kulinarna uczta

Znasz kogoś, kto nie lubi odwiedzać dobrych restauracji? No właśnie! W prezencie możesz ofiarować wyjście, np. dla dwojga lub dla całej rodziny, do orientalnej restauracji, w której obdarowany przeżyje prawdziwą, niezapomnianą ucztę, a jednocześnie miło spędzi czas. Voucher prezentowy do restauracji będzie mógł zostać zrealizowany w wybranym przez obdarowanego czasie, tak, aby prezent nie kolidował z jego pracą i planami. 

Kurs na rozwój

Na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego fantastycznym pomysłem na prezent może okazać się kurs lub warsztaty. Czego? To zależy od zainteresowań i preferencji osoby, którą zamierzasz obdarować. Twój bliski lubi gotować? Podaruj mu kurs gotowania pod okiem prawdziwych mistrzów kuchni. A może jest amatorem fotografii? Pomóż mu w szlifowaniu umiejętności i zaproś  go na kurs fotoreportażu. W Katalogu Prezentów propozycji jest bez liku, bez trudu więc dopasujesz prezent do upodobań bliskiej Ci osoby. 

Relaks

Któż z nas nie marzy o chwili wypoczynku? To pytanie retoryczne, dlatego jeśli pragniesz sprawić komuś prawdziwą przyjemność, wybierz voucher do SPA. Panie docenią wszelkiego rodzaju upiększające i relaksujące zabiegi, panowie – odprężające masaże. Jeśli prezentem chcesz obdarować parę, np. z okazji ślubu, możesz wykupić karnet dla dwojga, z którego  para będzie mogła skorzystać wspólnie  –  oczywiście  w dogodnym dla siebie terminie! 

Pozwól wybrać wymarzony prezent

Ostatnia z naszych propozycji to bon prezentowy, który obdarowany będzie mógł zrealizować w sposób, który odpowiada mu najbardziej. Czy wybierze warsztaty lepienia z gliny? A może wizytę w ulubionym SPA? Tego nie wiemy. Co do jednego nie mamy jednak wątpliwości – taki prezent z pewnością będzie udany!

Materiał partnera

Sprawdź także

słodkości na dzień ojca

Słodkie prezenty na Dzień Ojca: najlepsze pomysły na prezent

Słodkości to uniwersalny pomysł prezent, który cieszy niezależnie od okazji. Zaskakująco, może także stać się …