nadzwyaczajnie.pl prezent na podziękowanie
Niezwykły porcelanowy prezent możemy wzbogacić o dowolny napis, dzięki czemu nasze podziękowania zyskają indywidualny charakter | fot.: materiał partnera

Co kupić na podziękowanie – prezent na podziękowanie

Okazywanie wdzięczności i sympatii jest częścią życia każdego z nas. Lubimy czuć się potrzebni i docenieni, dlatego warto pamiętać o tym, by za pomocą słów i małych upominków pokazywać jak bardzo zależy nam na innych. Jak powszechnie wiadomo drobny upominek może wyrazić więcej niż słowa. Znalezienie ponadczasowego i praktycznego prezentu, który spodoba się każdemu, jest nie lada wyzwaniem. Doskonałym przykładem łączącym w sobie cechy praktyczne i estetyczne są porcelanowe naczynia z napisami. Przyjrzyjmy się im z bliska!

Porcelanowy prezent na różne okazje!

Para filiżanek, czy kubek z napisem są zarówno uniwersalne jak i niezwykłe. Trudno znaleźć okazję, na którą taki podarunek by nie pasował, zatem ryzyko, że będzie to prezent nietrafiony, jest niewielkie. Jeśli kogoś dobrze znamy, mamy możliwość personalizacji podarunku z porcelany dzięki napisowi, który na nim umieścimy. Ta możliwość znacznie podnosi wartość tego typu prezentu. Warto zaznaczyć, że do wręczenia komuś upominku nie potrzebujemy za każdym razem specjalnej okazji. Z pewnością jeszcze bardziej zaskoczymy ukochaną osobę, wręczając upominek, którego się nie spodziewa! Nieoczekiwany porcelanowy kubek z napisem z pewnością zostanie przyjęty z wdzięcznością i uśmiechem na twarzy. 

Personalizowane kubki i porcelana z własnym napisem

Niezwykły porcelanowy prezent możemy wzbogacić o dowolny napis, dzięki czemu nasze podziękowania zyskają indywidualny charakter, a porcelanowa pamiątka wyrazi naszą wdzięczność w niebanalny sposób. Umieszczenie napisu w dowolnym miejscu to świetna okazja, by pozytywnie zaskoczyć osoby, którym chcemy podziękować. W ramach podziękowań czy jako niewielki upominek, porcelanowy kubek z napisem lub para filiżanek sprawdzą się doskonale. Co zrobić, gdy chcemy zakupić porcelanę na inną okazję, by sprawić komuś duży prezent? – Na szczęście możemy skompletować dowolny zestaw samodzielnie i np. kupić filiżanki oraz mlecznik do kawy lub kupić gotowy zestaw porcelanowy z dzbankiem. 

Prezent z na podziękowania dla rodziców i świadków  

Praktyczny prezent z porcelany z pewnością zostanie dobrze odebrany. Porcelanowe filiżanki to nieprzeciętny pomysł na przykład jako ślubne podziękowania dla świadków lub rodziców. Możliwość umieszczenia na porcelanie własnego napisu (również napisu na dnie kubka lub filiżanki!) stwarza mnóstwo możliwości dla kreatywności. Ponadczasowa porcelana stanie się miłą pamiątką ślubu przez wiele lat.

Porcelanowe prezenty – kubki i filiżanki jako pomysłowe upominki

Porcelana ma wiele zalet, które są cenione od lat. Jest wytrzymała, dobrze trzyma ciepło, pięknie wygląda i pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju. Napoje i potrawy podawane w porcelanie smakują świetnie, a gustowna porcelanowa zastawa z pewnością umili każde popołudnie spędzone przy kawie. Dodatkową zaletą porcelanowego upominku jest to, że każdy korzysta z filiżanek i kubeczków, więc nie ma obaw o to, czy prezent się przyda.

Materiał partnera

Sprawdź także

zegarek na nadgarstku

Zegarki Maserati – prezent na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to doskonała okazja, aby sprawić swojemu partnerowi niezapomniany prezent. Czym zaskoczyć faceta w …