Lento.pl
Dodawanie ogłoszeń matrymonialnych nie różni się zbytnio od dodawania ogłoszeń o sprzedaży rzeczy, czy reklamowaniu usługi. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Na internetowa randkę z Lento.pl

O tym , ze Internet stał się nieodzowny w każdej sferze naszego życia, nie trzeba przekonywać. Jest obecny w prawie każdej pracy, ale również bywa miejscem, gdzie spędzamy czas, by się zrelaksować. Jest tez miejscem, gdzie tworzone są społeczności, przyjaźnie i związki. Jak wynika ze statystyk, co drugi singiel znajduje swoją miłość właśnie za pomocą portali randkowych. Co warto o nich wiedzieć i w jaki sposób z nich korzystać?

Portale randkowe nie są już postrzegane jako miejsca, które przyciągają desperatów. Obecnie ich rola sprowadzona została do tworzenia przyjaźni oraz szukania związków. Większość platform o charakterze matrymonialnym jest płatna, jednakże są i takie, które pozwalają na dodawanie ofert matrymonialnych zupełnie za darmo. Przykładem takiej platformy jest Lento.pl. Jakie korzyści mogą dać nam takie serwisy?

Przede wszystkim, jest to miejsce, gdzie możemy spotkać cały wachlarz osobowości. Każdego dnia Lento.pl odwiedza tysiące użytkowników, dzięki czemu zyskał on miano jednym z najszybciej rozwijających się serwisów w ostatnim roku. Kategoria Randki i Przyjaciele cieszy się ogromną popularnością, a liczba użytkowników korzystających z tej kategorii stale się powiększa.

Dodawanie ogłoszeń matrymonialnych nie różni się zbytnio od dodawania ogłoszeń o sprzedaży rzeczy, czy reklamowaniu usługi. Formularz dodawania jest zupełnie taki sam, poza dodatkowymi informacjami, jakie są wymagane do prawidłowego dodania ogłoszenia np. Twój rok urodzenia, wzrost, kolor oczu czy włosów.

Co zamieścić w ogłoszeniu, aby było najbardziej skuteczne?

Krótka autoreklama to absolutna konieczność. Bardzo trudno jest opisać swoje zalety, jednakże to właśnie jest kluczem do sukcesu. Postaraj się przedstawić swoje oczekiwania względem potencjalnego partnera i opisz siebie najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, że użytkownik jedynie z zamieszczanych treści w ogłoszeniu może dowiedzieć się czegoś o Tobie.

Do użytkowników podchodź z rezerwą. Nie traktuj każdej znajomości zbyt poważnie. Pamiętaj, że mimo wielkiego potencjału Internetu, sieć stała się kolebką oszustów i naciągaczy. Nie planuj spotkań w prywatnych miejscach. Staraj się aby pierwsze spotkanie było zawsze w miejscach publicznych, bez względu na to, jakie zapewnienia otrzymasz w wiadomości od zainteresowanych randką.

Ostatnią, i chyba jedną z ważniejszych rzeczy, jest kwestia zamieszczania zdjęć do ogłoszenia. Wielu z nas podchodzi do tego z wielką rezerwą. I słusznie. Może bowiem zdążyć się tak, iż Twoje zdjęcia zostaną wykorzystane przez tzw. “wyłudzaczy zdjęć”. Niestety nie ma na to rady, I każdy dodający ogłoszenie, powinien mieć to na uwadze. Jednakże, ogłoszenie matrymonialne, które zawiera w swej treści zdjęcie jest o wiele bardziej skuteczne. Dodawanie fotografii, jest również swoistą selekcją, I daje gwarancję, iż osoby, które odpowiedzą na Twoje ogłoszenie, będą zainteresowane nie tylko Twoimi cechami, ale również Twoim wyglądem. Jedna rada – dodawaj zdjęcia jak najbardziej aktualne!!!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

odzyskiwanie namiętności w związku

Odzyskiwanie namiętności w związku: Psychologia miłości i intymności

W każdym związku przychodzi moment, kiedy iskra namiętności zdaje się przygasać. Codzienność, rutyna i stres …