Ekstremalne strzelanie - prezent dla twardzieli
Nietypowe prezenty robią furorę, ponieważ przełamują nudę sztampowych podarunków, wywołują emocje i dostarczają niezapomnianych wrażeń. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Prezent dla twardzieli żądnych wrażeń

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla ukochanego lubiącego adrenalinę, rozważ wyprawę survivalową, grę w paintball lub strzelanie z broni palnej.

Wyprawy survivalowe

Nietypowe prezenty robią furorę, ponieważ przełamują nudę sztampowych podarunków, wywołują emocje i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dla osób lubiących wyzwania, zmaganie z własnymi słabościami i przeciwnościami losu polecamy weekendowy survival. Taki prezent wymaga dobrej znajomości upodobań osoby obdarowywanej, na przykład ukochanego. A co czeka szczęśliwca, który dostanie taki prezent? Przez 48 lub 72 godziny uczestnicy imprezy uczą się, jak radzić sobie w ekstremalnych warunkach i przetrwać bez względu na sytuację. Mają niepowtarzalną okazję, by choć raz poczuć się jak w specjalnej formacji wojskowej. Szkolenie terenowe pozwala na sprawdzenie siebie i umiejętności współdziałania w grupie. Zależnie od scenariusza wyprawy można być członkiem jednego z rywalizujących ze sobą zespołów albo grupy, która przetrwała katastrofę lotniczą.

Paintball

Emocjonująca gra na świeżym powietrzu, która wzmaga zdrową rywalizację to wspaniała rozrywka, dzięki której można poczuć się jak żołnierz na polu walki. Na poligonie wyładowuje się emocje i nadmiar zgromadzonej energii w bezpieczny, niekrzywdzący nikogo sposób. Nie ma ryzyka zniszczenia własnych ubrań, gdyż organizator zapewnia wojskowe mundury, maski oraz broń z pełnymi farby kulkami. Laserowa wersja paintballa staje się coraz bardziej popularna. Przy niekorzystnej pogodzie walki organizowane są wewnątrz fortów czy murów obronnych. Ta bezpieczna rozrywka zapewniająca zastrzyk adrenaliny odbywa się w specjalnej kamizelce, która rejestruje liczbę trafień, a laserowe uderzenia są całkowicie bezbolesne.

Strzelanie duże i małe

Mężczyźni interesujący się bronią z pewnością ucieszą się z prezentu, dzięki któremu  będą mogli wypróbować swoje umiejętności strzeleckie na profesjonalnej strzelnicy lub poligonie treningowym. Do wyboru będą mieli Glocki, rewolwery, broń bojową, maszynową, historyczną, Shotguny, Kałasznikowy.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

garnitur męski

Gadżet dla mężczyzn – co najlepiej wybrać?

Każdy Pan doceni oryginalny prezent. Warto zatem dowiedzieć się czego potrzebuje. Na szczęście na rynku …