prezent dla nauczyciela
Personalizowany prezent jest bardzo osobisty, pomysłowy i na pewno wywoła radość na twarzy nauczyciela | fot.: materiał partnera

Upominek dla nauczyciela last minute: najlepsze pomysły!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz prezentu dla wychowawcy? Nie musisz kupować popularnych w tym dniu kwiatów czy czekoladek. Twój nauczyciel z pewnością dostanie je od innych uczniów. Zaskocz go wyjątkowym prezentem, który zostanie z nim przez dłuższy czas. Skorzystaj z naszych pomysłów i inspiracji.

Jaki powinien być prezent dla nauczyciela?

Czy wiesz, jakie prezenty najczęściej otrzymują nauczyciele na zakończenie roku? Zazwyczaj są to róże lub inne kwiaty, a do tego bombonierki. Oczywiście każdy upominek jest ważny i stanowi dowód docenienia pracy wychowawcy. Dla nauczyciela największym wyrazem podziękowania jest sukces i rozwój podopiecznych. Dzięki temu zyskują świadomość, że ich wysiłki nie poszły na marne, a swoją pracą przyczynili się do pomocy młodym ludziom.

Być może jednak czujesz, że jeden z nauczycieli w szczególny sposób przyczynił się do Twojego postępu – pomógł odkryć życiową pasję, zmotywował do rozwijania umiejętności lub po prostu miałeś z nim dobry kontakt. Jak wyrazić swoją wdzięczność i docenianie? Oto kilka pomysłów na prezenty dla nauczyciela z wykorzystaniem zdjęć.

Pomysły na prezent dla nauczyciela

Zakup prezentu dla nauczyciela to nie lada wyzwanie. Z jednej strony zbyt oczywisty upominek może nie wyrazić w pełni tego, co czujesz, jednak z drugiej przesadnie kosztowny podarunek wpędzi wychowawcę w zakłopotanie. Jak znaleźć złoty środek? Postaw na niedrogi prezent przywołujący na myśl miłe chwile. Idealnie sprawdzą się w tym celu upominki z wykorzystaniem zdjęć. Oto kilka propozycji, które zamówisz w foto.fujifilmpl.

Odbitki klasyczne lub zdjęcia kwadratowe ukazujące czas spędzony z nauczycielem

Przejrzyj zdjęcia ze szkolnej ławki, klasowych wycieczek i różnych imprez z udziałem ulubionego nauczyciela, którego zamierzasz obdarować upominkiem. Na odwrocie wywołanych zdjęć dodaj zabawne podpisy nawiązujące do śmiesznych sytuacji, które będziecie z sentymentem wspominać.

Fotowydruk na papierze lub płótnie – wręcz wychowawcy klasowe zdjęcie w dużym formacie

Obejrzyj klasowe zdjęcia z minionych lat. W programie graficznym stwórz kolaż fotografii lub użyj jednego, ulubionego zdjęcia. Taki fotowydruk będzie niezwykłą pamiątką i miłą ozdobą gabinetu nauczyciela. Sprawdzając klasówki, spojrzy na Wasze zdjęcie i przypomni sobie, ile satysfakcji przynosi mu praca w wybranym zawodzie.

Fotoalbum ze zdjęciami z wycieczek szkolnych

W foto.fujifilm.pl możesz zamówić także stylowy fotoalbum w kolorze brązowym lub czarnym. To idealny prezent i świetny sposób na bezpieczne przechowywanie miłych momentów z życia, na przykład wspomnień ze szkolnych wycieczek. Możesz samodzielnie dobrać zdjęcia do albumu albo wykupić voucher na wydruk odbitek, co pozwoli nauczycielowi wybrać swoje fotografie. Termin realizacji vouchera wynosi 6 miesięcy, dzięki czemu będą mogły to być zdjęcia z wakacji.

Instapack – nowoczesny prezent dla nauczyciela

Bez względu na to, czy Twój nauczyciel jest fanem Instagrama, czy też stroni od internetu, z pewnością ucieszy się z tak pięknego upominku. Wywołaj wspólne zdjęcia w zestawie z ozdobnymi klamerkami i sznurkiem.

Personalizowany prezent jest bardzo osobisty, pomysłowy i na pewno wywoła radość na twarzy nauczyciela. Czy już wiesz, który upominek zamówisz?

Materiał partnera

Sprawdź także

prezent na rocznicę

Uniknij nudy w rocznicę. Sprawdzone prezenty dla dwojga, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia

Rocznica związku to szczególny dzień dla małżonków, niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Kwiaty, czekoladki, …