Inwestycja w materac w żadnym wypadku nie powinna być traktowana po macoszemu. Powód jest bardzo prosty – w łóżku spędzamy niemal 1/3 swojego życia | fot.: stock.adobe.com

Wybierz optymalny materac dla siebie

Bez dwóch zdań, osoby stojące przed wyborem materaca powinny wziąć pod uwagę kilka aspektów. Absolutną podstawą powinno być rozeznanie się w kwestii dotyczącej budowy ciała, własnych upodobań oraz ewentualnych schorzeń wiążących się z bólem kręgosłupa lub pleców. Z pewnością nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie „jaki materac jest najlepszy?”. Przed zakupem należy bardzo dokładnie przejrzeć interesujące nas produkty, zapoznać się z ich właściwościami, a w razie wątpliwości zasięgnąć porady eksperta.

Inwestycja w materac w żadnym wypadku nie powinna być traktowana po macoszemu. Powód jest bardzo prosty – w łóżku spędzamy niemal 1/3 swojego życia, dlatego wysokiej jakości rozwiązania w tym zakresie są wskazane do utrzymania właściwej postawy ciała oraz dobrego zdrowia. Bez względu na to jakie są Twoje preferencje i oczekiwania, w ofercie sklepu internetowego JMB Design znajdziesz materace o pożądanych właściwościach.

Sprawdzone rozwiązania w zakresie materacy

Niezmiennie od lat, dużą popularnością na rynku cieszą się materace kieszeniowe. Stanowią one dobry wybór dla osób, które nie są przekonane do rozwiązań piankowych. Synergiczna praca sprężyn pozwala uzyskać doskonałe podparcie podczas snu, natomiast innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne otwierają przed użytkownikami zupełnie nowe doznania w zakresie komfortu. Jeśli chcesz zadbać o zdrowy kręgosłup oraz uzyskać produkt dopasowany również do potrzeb osób starszych, postaw na model JMB CARAT H2.

 

Jest to siedmiostrefowy, dwustronny materac kieszeniowy, który zapewni Ci zdrowy sen oraz trwałość na długie lata.

Czasami wystarczy jedna mała zmiana, aby znacznie poprawić jakość swojego snu. Materace nawierzchniowe są na to najlepszym dowodem. Jeśli śpisz na rozkładanej kanapie lub niewygodnej wersalce, z pewnością dobrym wyborem okaże średniotwardy materac nawierzchniowy, który w optymalny sposób wyrówna powierzchnię spania.

Materac nawierzchniowy
fot.: materiał partnera zewnętrznego

Nowoczesne rozwiązania piankowe – materace termoelastyczne

Produkty z tej kategorii są przeznaczone dla osób poszukujących idealnego podparcia dla kręgłosłupa. Materace termoelastycznie doskonale dopasowują się do kształtu ciała użytkownika, zapewniając mu spokojny sen sprzyjający optymalnej regeneracji sił. Obecnie, innowacyjnym podejściem do snu może pochwalić się model JMB MINDFOAM BIO 18.

Jest to materac termoelastyczny z dodatkiem olejków eterycznych, które sprawiają że wypocznek staje się bardziej relaksujący niż kiedykolwiek.

materac termoelastyczny
fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zdrowy i komfortowy sen – materace hybrydowe

Z uwagi na zaawansowaną budowę, materace hybrydowe stanowią kategorie produktów odznaczających się innowacyjnym charakterem. Analizując model JMB CARAT HYBRYD H3 szybko dojdziemy do wniosku, że jest to produkt dla osób o mocno sprecyzowanych wymaganiach.

Duża twardość, system redukcji drgań czy też podział na 7 stref twardości – to tylko niektóre z zalet tego nowoczesnego materaca hybrydowego. Dzięki zastosowaniu wkładu z maty kokosowej, produkt zapewnia niespotykaną w tradycyjnych materacach podporę ciała.

materac hybrydowy
fot.: materiał partnera zewnętrznego

Szeroka oferta sklepu internetowego JMB Design

Powyższe propozycje stanowią jedynie ułamek oferty sklepu internetowego JMB Design. W ofercie producenta dostępne są również materace o dwóch stopniach twardości, które pozwalają na nieprzerwany sen parom, które często zmieniają swoją pozycję podczas snu. Każdy materac znajdujący się w asortymencie odznacza się wysokiej jakości wykonaniem oraz przemyślaną konstrukcją przyczyniającą się do optymalnego wypoczynku i regeneracji sił. Z pewnością znajdziesz tutaj model odpowiadający Twoim wymaganiom!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

materac sen wygoda

Jak kupić materac na lata?

Aby zakupiony materac posłużył Ci jak najdłużej, musisz zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Wygodny materac …