gadżety dla pierwszaka
Stymulowanie dziecięcej wyobraźni świetnie wpływa na rozwój naszych pociech | fot.: materiał partnera

Gadżety dla pierwszaka, które warto kupić

Wakacje się skończyły i czas iść do szkoły! Czy Wasze pociechy nie mogły się już doczekać? Jesteśmy pewni, że TAK! A może mamy tu rodziców, których dzieci poszły właśnie do pierwszej klasy? Trzeba zatem sprawić, aby ten czas stał się jak najbardziej wyjątkowy. Poznaj 3 ciekawe gadżety, które umożliwią Twojemu dziecku bycie pierwszakiem w iście bajkowym stylu!

Zacznijmy od bajkowego przebrania

Koszulka, spodnie, trampki…? Nuda! Na taką okazję, jak pójście do pierwszej klasy warto zaopatrzyć się w coś wyjątkowego. Idealnym rozwiązaniem będzie tutaj nic innego, jak bajkowy strój dla dziecka.

Przebrania dla dzieci oferują zupełnie nowy wymiar rozrywki, która może rozbudzić wyobraźnię Twojego dziecka i na pewno zaangażuje je na długi czas. Zarówno stroje dla chłopców, jak i stroje dla dziewczynek pozwalają maluchom stać się swoimi ulubionymi bajkowymi, filmowymi czy książkowymi bohaterami i na własną rękę kreować swoje wspaniałe przygody. Pójście do pierwszej klasy jako ulubiona postać, to będzie coś fantastycznego!

Stymulowanie dziecięcej wyobraźni świetnie wpływa na rozwój naszych pociech. To ważne zwłaszcza w czasie rozpoczynania nauki w szkole. W jednej chwili Twoja córka może stać się na przykład księżniczką, a syn – superbohaterem. To sprawia, że dziecko może poczuć się jak wyjątkowo – jak w prawdziwej bajce, wymyślanie przeróżnych historii nie będzie miało granic, a bycie w nowym otoczeniu będzie dużo mniej stresujące.

Teraz pora na nietuzinkowy plecak

Już od pierwszej klasy dzieci muszą posiadać przybory i książki, które trzeba przecież w coś zapakować. Mowa tu oczywiście o plecaku. Schowamy do niego nie tylko niezbędne podręczniki i zeszyty, ale także ulubioną zabawkę, owoc, kolorowankę lub telefon, co w dzisiejszych czasach staje się już powoli normą.

Na rynku znajduje się wiele sklepów, które oferują rozmaite plecaki dla dzieci. Dobrze jednak wybrać taki, który będzie ciekawy, oryginalny i który pokocha nasze dziecko. Warto rozejrzeć się za jakiś wyjątkowym tornistrem, dzięki któremu nasza pociecha poczuje się wyjątkowo i który np. nawiązuje do ulubionej bajki malucha. Jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz także takie tornistry, które świecą lub posiadają np. wejście USB. Taki plecak, to będzie coś fantastycznego!

Teraz czas na jeszcze więcej zabawy

Skoro już mamy bajkowy strój oraz piękny plecak dla pierwszaka, to zostały nam jedynie ciekawe dodatki i akcesoria. Jeśli Wasza pociecha przybędzie do szkoły jako np. księżniczka, przyda jej się na pewno różdżka do rzucania magicznych zaklęć. A co, gdyby w takiej różdżce ukryć jeszcze długopis do pisania? Niesamowity gadżet!

A gdyby Twoje dziecko zechciałoby pojawić się w pierwszej klasie jako waleczny superbohater? W sklepach z akcesoriami dla dzieci na pewno znajdziecie wiele ciekawych gadżetów, jak zabawkowe bronie, tarcze, rękawice i wiele innych, dzięki którym Twój mały heros będzie wyglądał jeszcze bardziej imponująco.

To były nasze 3 gadżety na bajkowe rozpoczęcie szkoły dla Twojego dziecka. Niech wśród pierwszaków pojawi się niezwykła, bajkowa mieszanka postaci z popularnych kreskówek i filmów. Do tego niech mają oni swoje ulubione, nietuzinkowe plecaki i jakąś wyjątkową zabawkę. Z takim zestawem pójście do pierwszej klasy będzie nie tylko bajkowe, ale i bajeczne!

Materiał partnera

Sprawdź także

Pierwsze wrażenie na rozmowie o pracę: odpowiedni strój

Rozmowa o pracę to sprawdzian Twoich umiejętności i weryfikacja dotychczasowych osiągnięć zawodowych. Tego faktu nikt …