Ciekawe stroje karnawałowe
Strój jaki wybierzesz na imprezę powinien być zgodny z jej tematyką, z Twoim gustem oraz dopasowany i zapewniający komfort. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jakie przebranie wybrać na Karnawał?

Karnawał to okres, w którym nasze nastawienie do życia diametralnie zmienia się na radośniejsze i pozytywniejsze. Aby dodać sobie w tym okresie jeszcze więcej szczęścia i radości warto włożyć na karnawałowe party odpowiednie przebranie karnawałowe. Strój jaki wybierzesz na imprezę powinien być zgodny z jej tematyką, z Twoim gustem oraz dopasowany i zapewniający komfort noszenia przez całą noc. To wszystko może Ci zaoferować wypożyczalnia strojów w Krakowie! To jedyne takie miejsce na mapie Polski, w którym czekają na Ciebie propozycje znanych bajkowych postaci, przebrania za postaci z mniej znanych ekranizacji oraz stroje historyczne i stroje retro. Odpowiadając sobie na pytanie zadane w tytule należy odpowiedzieć na kilka dodatkowych pytań dotyczących miejsca, w które się wybieramy, tematyki imprezy oraz całej otoczki karnawałowego party.

Duże bale karnawałowe i bale przebierańców

Te imprezy to prawdziwe wyzwanie, a szczególnie wtedy gdy nigdy wcześniej nie miałeś lub nie miałaś okazji uczestniczyć w wydarzeniach tego typu. Bale przebierańców nierzadko mają swoją tematykę, która już na początku sprawi, że ukierunkujesz swoje poszukiwania wymarzonego kostiumu. Spotkaliśmy się z wieloma motywami karnawałowych imprez, dlatego przebrania na karnawał jakie znajdziesz w naszej ofercie również są bardzo różnorodne. Jeśli na balu będzie królował styl retro polecamy Ci modne sukienki z piórami i cekinami jeśli jesteś kobietą, a dla mężczyzn eleganckie, czarne fraki oraz marynarki. By podkreślić swój szarmancki styl mężczyźni mogą włożyć na głowę kapelusze, a kobiety opaski z pawimi piórami.

Wypożyczalnia Strojów Kraków

Równie ciekawą tematyką są bale w stylu lat 80. Nie martw się! W naszej ofercie mamy wiele propozycji takich jak przebrania z lat 80., 70. I 90. W tej kategorii czekają na Ciebie kolorowe stroje disco, stroje dzieci kwiaty oraz stroje dresy. To one sprawią, że wyróżnisz się z tłumu i zachęcisz swoją taneczną charakteryzacją wszystkich wokół do wspólnej zabawy na parkiecie. Gwarantujemy, że nikt w Twoim towarzystwie nie odważy się podpierać ściany, a Ty nastrojony pozytywną energią staniesz się królem parkietu i zejdziesz z niego jako ostatni!

Kameralne domówki o filmowej tematyce

Tego typu party zazwyczaj odbywa się w zdecydowanie mniejszym gronie niż bal. Tutaj spotykamy się w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych, w którym przeważnie wszyscy się znają, a jeśli nie to mają dużo większą szansę na zapoznanie się niż na tradycyjnym balu. To imprezy o ściśle skonkretyzowanym motywie, według którego należy wybrać swoje Sylwestrowe lub karnawałowe przebranie. Jeśli nie masz pomysłu to bardzo chętnie pomożemy w wyborze tego idealnego kostiumu! Tematyką tych imprez są zazwyczaj najnowsze lub stare i dobrze wszystkim znane kinowe hity. U nas znajdziesz stroje karnawałowe wyglądające jak jedna z kreacji Marylin Monroe lub strój Supermanki czy też Zorro. Pokaż swoją drugą twarz, załóż kostium o jakim od dawna marzysz i daj się poznać znajomym z zupełnie innej strony. Stroje filmowe i stroje bajkowe sprawiają, że nabierzesz odwagi i chęci do wspólnej imprezy trwającej do białego rana. Uwielbiamy sprawiać przyjemność naszym klientom oferując im przebrania z najwyższej półki. Dołącz do nich, a z pewnością Wypożyczalnia strojów w Krakowie nie zawiedzie Cię przy żadnej okazji.

Jeśli tylko zdecydujesz się na jeden ze strojów z naszej oferty możesz liczyć na moc niezapomnianych wrażeń niezależnie od tego czy wybierasz się na bal na sto par czy na domówkę ze znajomymi z pracy lub w studenckim gronie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to byś znalazł przebranie, w którym poczujesz się pewnie, komfortowo i pełen pozytywnej energii. Rzuć nam hasło przewodnie swojej imprezy, a my zajmiemy się resztą i przygotujemy dla Ciebie kapitalny kostium karnawałowy, w którym staniesz się królem parkietu. Wypożyczalnia strojów w Krakowie dzięki pozytywnym opiniom ciągle zyskuje uznanie nowych klientów. Zapraszamy serdecznie po stroje, w których przeżyjesz najlepszą imprezę swojego życia!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

przebranie dzień dziecka

Bajkowy prezent na Dzień Dziecka

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej pociechy z okazji Dnia Dziecka? Szukasz czegoś oryginalnego, …