Ciekawe stroje karnawałowe
Strój jaki wybierzesz na imprezę powinien być zgodny z jej tematyką, z Twoim gustem oraz dopasowany i zapewniający komfort. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Jakie przebranie wybrać na Karnawał?

Karnawał to okres, w którym nasze nastawienie do życia diametralnie zmienia się na radośniejsze i pozytywniejsze. Aby dodać sobie w tym okresie jeszcze więcej szczęścia i radości warto włożyć na karnawałowe party odpowiednie przebranie karnawałowe. Strój jaki wybierzesz na imprezę powinien być zgodny z jej tematyką, z Twoim gustem oraz dopasowany i zapewniający komfort noszenia przez całą noc. To wszystko może Ci zaoferować wypożyczalnia strojów w Krakowie! To jedyne takie miejsce na mapie Polski, w którym czekają na Ciebie propozycje znanych bajkowych postaci, przebrania za postaci z mniej znanych ekranizacji oraz stroje historyczne i stroje retro. Odpowiadając sobie na pytanie zadane w tytule należy odpowiedzieć na kilka dodatkowych pytań dotyczących miejsca, w które się wybieramy, tematyki imprezy oraz całej otoczki karnawałowego party.

Duże bale karnawałowe i bale przebierańców

Te imprezy to prawdziwe wyzwanie, a szczególnie wtedy gdy nigdy wcześniej nie miałeś lub nie miałaś okazji uczestniczyć w wydarzeniach tego typu. Bale przebierańców nierzadko mają swoją tematykę, która już na początku sprawi, że ukierunkujesz swoje poszukiwania wymarzonego kostiumu. Spotkaliśmy się z wieloma motywami karnawałowych imprez, dlatego przebrania na karnawał jakie znajdziesz w naszej ofercie również są bardzo różnorodne. Jeśli na balu będzie królował styl retro polecamy Ci modne sukienki z piórami i cekinami jeśli jesteś kobietą, a dla mężczyzn eleganckie, czarne fraki oraz marynarki. By podkreślić swój szarmancki styl mężczyźni mogą włożyć na głowę kapelusze, a kobiety opaski z pawimi piórami.

Wypożyczalnia Strojów Kraków

Równie ciekawą tematyką są bale w stylu lat 80. Nie martw się! W naszej ofercie mamy wiele propozycji takich jak przebrania z lat 80., 70. I 90. W tej kategorii czekają na Ciebie kolorowe stroje disco, stroje dzieci kwiaty oraz stroje dresy. To one sprawią, że wyróżnisz się z tłumu i zachęcisz swoją taneczną charakteryzacją wszystkich wokół do wspólnej zabawy na parkiecie. Gwarantujemy, że nikt w Twoim towarzystwie nie odważy się podpierać ściany, a Ty nastrojony pozytywną energią staniesz się królem parkietu i zejdziesz z niego jako ostatni!

Kameralne domówki o filmowej tematyce

Tego typu party zazwyczaj odbywa się w zdecydowanie mniejszym gronie niż bal. Tutaj spotykamy się w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych, w którym przeważnie wszyscy się znają, a jeśli nie to mają dużo większą szansę na zapoznanie się niż na tradycyjnym balu. To imprezy o ściśle skonkretyzowanym motywie, według którego należy wybrać swoje Sylwestrowe lub karnawałowe przebranie. Jeśli nie masz pomysłu to bardzo chętnie pomożemy w wyborze tego idealnego kostiumu! Tematyką tych imprez są zazwyczaj najnowsze lub stare i dobrze wszystkim znane kinowe hity. U nas znajdziesz stroje karnawałowe wyglądające jak jedna z kreacji Marylin Monroe lub strój Supermanki czy też Zorro. Pokaż swoją drugą twarz, załóż kostium o jakim od dawna marzysz i daj się poznać znajomym z zupełnie innej strony. Stroje filmowe i stroje bajkowe sprawiają, że nabierzesz odwagi i chęci do wspólnej imprezy trwającej do białego rana. Uwielbiamy sprawiać przyjemność naszym klientom oferując im przebrania z najwyższej półki. Dołącz do nich, a z pewnością Wypożyczalnia strojów w Krakowie nie zawiedzie Cię przy żadnej okazji.

Jeśli tylko zdecydujesz się na jeden ze strojów z naszej oferty możesz liczyć na moc niezapomnianych wrażeń niezależnie od tego czy wybierasz się na bal na sto par czy na domówkę ze znajomymi z pracy lub w studenckim gronie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to byś znalazł przebranie, w którym poczujesz się pewnie, komfortowo i pełen pozytywnej energii. Rzuć nam hasło przewodnie swojej imprezy, a my zajmiemy się resztą i przygotujemy dla Ciebie kapitalny kostium karnawałowy, w którym staniesz się królem parkietu. Wypożyczalnia strojów w Krakowie dzięki pozytywnym opiniom ciągle zyskuje uznanie nowych klientów. Zapraszamy serdecznie po stroje, w których przeżyjesz najlepszą imprezę swojego życia!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

garnitur męski

Męskie garnitury idealne na karnawał. Poznaj zasady, które ułatwią Ci wybór stroju karnawałowego

Karnawał to czas zabawy, kiedy częściej niż w pozostałe dni roku jest okazja do wspólnych …