lamy nieśmietrelnik
Personalizowana biżuteria dla mężczyzn to Twój indywidualny projekt bransoletki, nieśmiertelnika czy breloka do kluczy | fot.: materiał partnera

Personalizowana biżuteria dla mężczyzn

Biżuteria dla mężczyzn to nie tylko spinki do mankietów czy spinki do krawata. To nowoczesne wzory bransoletek męskich, zawieszek, łańcuchów i kolczyków. Wybór męskich ozdób jest obecnie na rynku internetowym tak duży, że może przyprawić niejednego mężczyznę o zawrót głowy. Do tego dochodzi personalizowana biżuteria dla mężczyzn, która w ostatnich latach zdecydowanie robi furorę.

Personalizowana biżuteria dla mężczyzn to Twój indywidualny projekt bransoletki, nieśmiertelnika czy breloka do kluczy. Nie musisz mieć takiej samej ozdoby co kolega. Możesz cieszyć się oryginalnym i niepowtarzalnym wzorem męskiej biżuterii.

Jaką biżuterię męską noszą obecnie faceci?

Zacznijmy od tego co jest współcześnie modne. Co na co dzień noszą mężczyźni? Czy częściej wybierają ozdoby na nadgarstek czy może zawieszki na szyję? W sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór zarówno bransoletek, jak i nowoczesnych modeli wisiorków. Łańcuszki i kolczyki również cieszą się powodzeniem. Jednak największe zainteresowanie wśród męskich ozdób wzbudzają bransoletki. Zdecydowanie najczęściej personalizowana biżuteria dla mężczyzn to właśnie ozdoby na rękę.

biżuteria męska
Nie musisz mieć takiej samej ozdoby co kolega. Możesz cieszyć się oryginalnym i niepowtarzalnym wzorem męskiej biżuterii | fot.: materiał partnera

Jeśli bransoletki męskie to jakie?


Bransoletki męskie charakteryzują się bez wątpienia nowoczesnym i bardziej surowym wzornictwem w porównaniu z damskimi modelami. Można wybierać spośród tych klasycznych, jak również bardziej ozdobnych i rzucających się w oczy. Kolorowe, czerwone, pomarańczowe, z dużym skorpionem, głowami wilków czy wężem – tutaj sam decydujesz. Te z gładką blaszką w kolorze stalowym, złotym i czarnym będą idealne pod Twój indywidualny grawer. To właśnie bransoletki należą do najczęściej grawerowanych ozdób. Skórzane, kauczukowe, sznurkowe, rzemykowe – wybór zależy tylko od Ciebie i od Twoich preferencji.

biżuteria ze stali chirurgicznej
Bransoletki męskie charakteryzują się bez wątpienia nowoczesnym i bardziej surowym wzornictwem w porównaniu z damskimi modelami | fot.: materiał partnera


Praktyczna personalizowana biżuteria dla mężczyzn

Biżuteria dla mężczyzn musi być przede wszystkim praktyczna. Musisz dobrać materiał z którego jest wykonana do stopnia Twojej aktywności. Bezsprzecznie to materiał decyduje jak długo będziesz cieszył się pięknem biżuterii. Jeżeli swój dzień spędzasz aktywnie to z pewnością kauczuk sprawdzi się idealnie. Jest wodoodporny, w przeciwieństwie do naturalnej skóry, o którą trzeba bardziej dbać.

Personalizowana biżuteria dla mężczyzn to bransoletki z Twoim własnym grawerem


Zastanawiasz się co wygrawerować na bransoletce albo nieśmiertelniku? Tylko Twoja wyobraźnia Cię ogranicza. Dzięki laserowemu grawerowaniu możesz przenieść na biżuterię niemal każdy swój pomysł. Może być to po prostu zwykły tekst napisany wybranym przez Ciebie fontem, może być to prosty symbol np. serce, znak nieskończoności, znak ryby chrześcijańskiej czy koniczyna czterolistna, ale również może być to obrazek narysowany przez Ciebie!

biżuteria z grawerem
Dzięki laserowemu grawerowaniu możesz przenieść na biżuterię niemal każdy swój pomysł | fot.: materiał partnera

Tak, dokładnie. Możesz na czystej kartce napisać lub narysować swoje dzieło, a w identycznej formie zostanie przeniesione na bransoletkę lub inną biżuterię. Personalizowana biżuteria dla mężczyzn tym właśnie zaskakuje: może być taka jaką sobie wymarzysz.

Reasumując, personalizowana biżuteria dla mężczyzn, to Twój własny projekt, którym zachwycisz towarzystwo. Bransoletki z sieciówek idą w zapomnienie. Bądź oryginalny i otaczaj się niepowtarzalnymi ozdobami. Już teraz urozmaicisz swoją garderobę dzięki wyjątkowym dodatkom do odzieży z kolekcji zubiro.com.

Materiał partnera