hulajnoga elektryczna
Aby opanować sposób poruszania się na elektronicznym urządzeniu, nie potrzebujemy dużej ilości czasu, ponieważ prowadzenie jest bardzo intuicyjne | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Dlaczego warto wybrać hulajnogę elektryczną zamiast roweru?

Aktywność fizyczna i ogólnie pojęty styl życia są stale modne. Możemy spotkać coraz więcej osób spacerujących w parkach, biegających oraz uczęszczających na siłownię. Znacznie więcej osób ogranicza także wykorzystywanie samochodów, wybierając zamiast nich rowery lub hulajnogi elektryczne dla dorosłych. To świetna alternatywa dla innych form transportu. Dlaczego jeszcze warto zakupić i korzystać z hulajnogi zamiast z roweru?

Poręczne hulajnogi elektryczne

Rower od wielu lat jest głównym zamiennikiem samochodów i niewątpliwie ma wiele zalet, jednak w tym samym czasie można wyróżnić kilka wad, których nie posiada hulajnoga dla dorosłych. Rowery są znacznie większe, dlatego znoszenie ich z wysokich pięter może być problematyczne. Dla porównania hulajnogi są lekkie i bardzo poręczne. Waży w granicach od 3-8 kilogramów, co nie jest dużym ciężarem. Można ją zmieścić pod łóżkiem lub w szafie, więc schowamy ją zarówno w dużym mieszkaniu, jak i małej kawalerce.

Hulajnoga elektryczna Xiaomi: https://electricfeel.pl/xiaomi-mijia-m365/

Dodatkowo jest bardzo szybka. Dzięki Xiaomi Mijia m365 możemy pokonywać drogę do swojej pracy lub na uczelnie nawet trzy razy szybciej niż na nogach. Hulajnogę jako bardzo poręczny przedmiot, możemy wziąć ze sobą zarówno do sklepu, jak i do wnętrza każdego budynku bez konieczności pozostawiania jej na zewnątrz. Unikamy w ten sposób zagrożenia kradzieżą. Hulajnogi elektryczne posiadają system szybkiego składania.

Rower praktyczny, ale… hulajnoga bardziej

Hulajnogi, jak np. Frugal ECO mogą poruszać się w ten sam sposób jak piesi, czyli po chodniku. Tworzy to kolejną przewagę nad rowerami w przypadku miast, gdzie ścieżki rowerowe nie są zbytnio rozbudowane. Hulajnogi są także bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają komfort jazdy na najwyższym poziomie.

Wiećej o Frugal Eco: https://electricfeel.pl/techlife-x7/

Aby opanować sposób poruszania się na elektronicznym urządzeniu, nie potrzebujemy dużej ilości czasu, ponieważ prowadzenie jest bardzo intuicyjne. Hulajnoga umożliwia również bardzo łatwe manewrowanie, co jest szczególnie ważne, jeżeli poruszamy się na niej w godzinach szczytu po zatłoczonych chodnikach. Jeszcze jedna przewaga hulajnogi nad rowerem jest doświadczalna w czasie niekorzystnych warunków pogodowych. Jeżeli natrafimy na deszcz, możemy w każdej chwili złożyć swoją hulajnogą i skorzystać z autobusu lub taksówki.

Hulajnogi elektryczne dla dorosłych https://electricfeel.pl/hulajnogi-elektryczne/

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

bikefitting

Czym jest bikefitting i jakie korzyści płyną z takiej usługi?

Lubisz jeździć rowerem, ale po kilkunastu kilometrach bolą Cię plecy lub kolana? A może odczuwasz …