Kroniki Akaszy
Kroniki Akaszy odnosi się do każdej przestrzeni duchowej, istniejącej na świecie od zarania dziejów | fot.: stock.adobe.com

Kroniki Akaszy, czyli kroniki Twojego życia

Poszukujesz dla siebie nowej energii? Chcesz odblokować różne sfery swojego życia oraz oczyścić się z trudnych emocji? Przydatne mogą okazać się umiejętności czytania Kronik Akaszy. Czym one właściwie są i czy warto zrobić kurs Kronik Akaszy? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Czym są Kroniki Akaszy?

Pojęcie to może wydawać się dość enigmatyczne wszystkim osobom, które stykają się z nim po raz pierwszy. Tymczasem sformułowanie Kroniki Akaszy odnosi się do każdej przestrzeni duchowej, istniejącej na świecie od zarania dziejów. Pod tym pojęciem rozumie się też miejsce, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia, myśli, uczucia i potencjały, pochodzące zarówno z teraźniejszości, przyszłości, jak i przeszłości, a także wzajemne powiązania między nimi. Kroniki Akaszy to innymi słowy indywidualne źródło informacji o nas samych, dzięki któremu możemy poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz wejść na wyższy poziom świadomości Samo słowo „Akasza” pochodzi od starożytnych tybetańskich lub północno indyjskich słów: „Aka” – oznaczającego przestrzeń, miejsce do przechowywania czy też repozytorium oraz słowa „Sa” – oznaczającego niebo.

Korzyści z kursu Kronik Akaszy?

Kurs Kronik Akaszy, w tym umiejętność ich czytania, mogą przynieść szerokie spektrum korzyści zarówno Tobie, jak i otoczeniu, w którym funkcjonujesz. Począwszy od oczyszczenia z trudnych emocji, poprzez wzmacnianie własnych wibracji, drzemiącego w nas potencjału oraz talentów, aż do odkrycia blokujących nas wzorców oraz blokad wynikających z różnych trudnych doświadczeń (np. po zakończeniu związku). Umiejętność czytania Kronik Akaszy to narzędzie, które pozwoli nam lepiej radzić sobie w relacjach z ludźmi, a także ułatwi podejmowanie decyzji w różnych sferach życia. Wieloetapowy kurs obejmujący zarówno teorię, jak i praktykę daje możliwość pracowania nad zablokowanymi obszarami m.in. w sferze zdrowotnej, miłosnej czy finansowej.

Teoria połączona z praktyką

Sama wiedza teoretyczna nie wystarczy, aby czerpać pełnymi garściami z korzyści, jakie mogą przynieść umiejętności czytania Ksiąg Akaszy. Dzięki połączeniu solidnej dawki wiedzy z ćwiczeniami praktycznymi, warsztatami, spotkaniami oraz medytacją kurs Kronik Akaszy może przynieść wspaniałe rezultaty i realne zmiany w naszym życiu. Kurs to też fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która interesuje się duchowością, poszukuje nowych ścieżek rozwoju lub też pragnie znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Prowadzony przez doświadczoną osobę kurs pomoże Ci uwolnić się od lęków czy różnego rodzaju ograniczeń, a także znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Ciebie i Twojej życiowej drogi

Materiał partnera