Bałtyk po sezonie
Dla wielu osób właśnie o tej porze roku morze jest najpiękniejsze. Wydmy i plaże pokryte są białym puchem, a fale z drobinkami lodu i krami rozbijają się o zamarznięty brzeg | fot.: stock.adobe.com

Polskie wybrzeże – dlaczego warto odwiedzić je poza sezonem?

Sezon wakacyjny dawno już minął, jednak jesień i zima to świetny czas na urlopowy wyjazd. Mniejsza ilość turystów, atrakcyjne ceny, cisza i spokój to tylko niektóre plusy posezonowych kurortów. Szczególnie godne uwagi o tej porze roku są nadmorskie miejscowości. Ciekawą ofertę domków i apartamentów nad morzem znajdziemy na stronie Holidaypark.pl.

Jesienny pobyt nad morzem

O tej porze roku szerokie, piaszczyste plaże są idealnym miejscem na długie spacery. Temperatury są jeszcze całkiem przyjemne, a spacerowicze mogą cieszyć oczy widokiem okolicznych lasów w barwach jesieni. Jesienne wędrówki są szczególnie korzystne dla zdrowia, gdyż właśnie teraz w nadmorskim powietrzu znajduje się najwięcej jodu. Takie inhalacje nie tylko pozytywnie wpływają na odporność, ale także na produkcję hormonów tarczycy, które regulują pracę układu krążenia oraz nerwowego. Urlop po sezonie to również okazja by nacieszyć się pięknem przyrody, wolnej od tłumu turystów, wszechobecnego gwaru i zamieszania, lokalne atrakcje będą dostępne bez konieczności stania w długich kolejkach po bilety. Jesienny wyjazd nad morze to także znacznie mniejsze koszty urlopu. Domki czy apartamenty możemy zarezerwować w wyjątkowo korzystnych cenach. Przykładowo o tej porze roku apartamenty i domki na stronie Holidaypark.pl mają wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Morze zimą

Dla wielu osób właśnie o tej porze roku morze jest najpiękniejsze. Wydmy i plaże pokryte są białym puchem, a fale z drobinkami lodu i krami rozbijają się o zamarznięty brzeg. Święta, sylwester albo ferie zimowe to doskonała okazja, aby poznać nasze wybrzeże w zimowym wydaniu.

Święta nad morzem

Dla osób, które pragną uniknąć świątecznego stresu i nerwowych przygotowań do Wigilii wyjazd na zorganizowane Święta do nadmorskiego obiektu będzie świetnym rozwiązaniem. Wiele obiektów ma w swojej ofercie pobyty świąteczne, podczas których goście cieszą się magiczną atmosferą, bajkowymi krajobrazami oraz tradycyjnymi potrawami. Zimą nad morzem jest wyjątkowo pięknie i magicznie. Holidaypark.pl oferuje niezapomniane pobyty świąteczne w swoich ośrodkach w Rowach i Pobierowie.

Sylwestrowy wyjazd nad morze

Jeśli chcemy powitać Nowy Rok w wyjątkowym miejscu, Sylwester nad morzem będzie świetnym pomysłem. Fajerwerki i szampan na plaży to niezapomniane przeżycie. Obecnie ceny bali sylwestrowych są niebotyczne – nierzadko koszt takiej zabawy to blisko 1000 zł za osobę. A oprócz biletów dochodzą jeszcze wydatki na kreację czy fryzjera. Nierzadko sylwestrowy wyjazd nad morze opłaca się bardziej niż kosztowne przyjęcia.

Polskie wybrzeże na ferie zimowe

Ferie to doskonała okazja, aby poznać zimowe wydanie nadmorskich miejscowości. Warto jednak pamiętać, aby wybrane przez nas domki czy apartamenty miały w ofercie atrakcje dla dzieci. Dzięki temu nasze pociechy spędzą tam radosny i aktywny czas bez względu na pogodę. W Holidaypark.pl na najmłodszych czekają animacje, plac zabaw, małpi gaj oraz salon gier.

Polskie morze jest idealnym kierunkiem na jesienne i zimowe wyjazdy. Holidaypark.pl to sieć domków i apartamentów, która posiada w ofercie zróżnicowane pakiety i promocje. Wybierzmy pobyt na miarę naszych potrzeb, aby cieszyć się komfortowym wypoczynkiem i obcowaniem z pięknem nadmorskiej przyrody.

Materiał partnera

Sprawdź także

książki na święta

Książki wpisujące się idealnie w klimat świąt

Choć tradycyjnie Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z ciepłem, bliskością i radosnym nastrojem, literatura podejmuje …