wódka premium stanislaw
Stanislav wódka skutecznie podniesie atmosferę zabawy, a nam samym pozwoli pokazać się, z jak najlepszej strony | fot.: materiał partnera

Czy wódka premium to dobry pomysł na prezent imieninowy?

Odwieczny problem, z czym na imprezę? Z pustymi rękami raczej nie wypada? Kwiatki, może skarpetki? Nie, tu musi być coś z klasą! Nic banalnego. Zaskoczmy solenizanta i jego gości czymś ekskluzywnym. Czymś, co zadowoli panie i panów. Wybierzmy prezent imieninowy, który nie tylko pokaże, że mamy styl, lecz także udowodni, że nie obcy jest nam bon ton. Stanislav wódka skutecznie podniesie atmosferę zabawy, a nam samym pozwoli pokazać się, z jak najlepszej strony.

Wódka premium zamiast kwiatów

O tym, jak ważną funkcję w naszej kulturze pełni alkohol, niech świadczy fakt, że wiele rytuałów bez niego nie mogłoby się po prostu odbyć. Brak tego istotnego składnika powodowałby np. złą wróżbę na przyszłość. Weźmy choćby zwyczaj witania świeżo poślubionych młodych przez rodziców. Sól, chleb i kieliszek wódki, aby im się darzyło w życiu.

Spożywanie wody rozweselającej jest także obwarowane licznymi zasadami, których przeoczenie traktuje się, jako objaw złego wychowania.

I teraz najważniejsze, od wieków panuje w Polsce obyczaj obdarowywania bliskich tym, co najlepsze, właśnie alkoholem. Czy to były beczki z winem własnej produkcji, antałki z miodem, czy wreszcie solidna kwarta pędzonej przez siebie okowity, zawsze był to podarunek godny i miły gospodarzom.

Oczywiście mowa tutaj o odbiorcach posiadających własny dowód osobisty i wyrafinowany smak, bo tylko tacy docenią nutę zawartą w Stanislav wódka.

Stanislav, wódka koszerna

Koszerność najprościej można zdefiniować, jako szereg zasad, które muszą być przestrzegane w trakcie przygotowywaniu potraw i napojów. Reguły obowiązywały Izraelitów już przed tysiącami lat, jednak z czasem przedostały się do innych kultur z powodu migracji tego narodu po świecie.

Zasady, o których mowa znalazły uznanie w innych państwach nie z powodów religijnych, lecz szczególnej dbałości o produkty spożywcze oraz niepowtarzalnej jakości zdrowotnej i smakowej. Dzisiaj określenie „koszerna” jest synonimem artykułu z wyższej półki, i jako taki jest szczególnie pożądany przez koneserów.

Wódka koszerna podlega tym samym, wysokim standardom produkcji, co w prostej linii prowadzi do możliwości cieszenia się wykwintnym, aczkolwiek charakterystycznym trunkiem.

Stanislav wódka, zaskocz znajomych

Okazuje się, że liczba produktów jest znacznie większa, aniżeli można się było spodziewać. Z tego powodu wybór nie jest wcale taki oczywisty. Warto przedtem poznać upodobania solenizanta. W przeciwnym wypadku pozostaje improwizacja. 

Dla smakosza słodyczy z pewnością miłą odmianą będzie Geuine Caramel. Już sama nazwa zdradza posmak karmelu i krówek w otoczeniu nuty wanilii. Wbrew utartym stereotypom, panowie też uwielbiają to, co słodkie!

Z Cafe Mocha należy uważać. Chociaż wybitnie kojarzy się z poranną kawą, nie należy kosztować przed wyjściem do biura. Co innego wieczorem, z ukochaną osobą można podarować sobie odrobinę luksusu.

Dla tych, którzy preferują owoce, znajdzie się mieszanka maliny i granatu w cudownej proporcji z wódką. Ruby Raspberry idealnie wkomponuje się w romantyczne świece i wyszukaną kolację.

Chcesz poznać inne odsłony wódki Stanislav? Wejdź na naszą stronę!

wódki smakowe stanislaw
Nic tak skutecznie nie podnosi notowań towarzyskich, jak umiejętność sporządzenia zaskakujących drinków, wprowadzających do imprezy sporą dawkę egzotyki | fot.: materiał partnera

Drinki z wódką premium

Nic tak skutecznie nie podnosi notowań towarzyskich, jak umiejętność sporządzenia zaskakujących drinków, wprowadzających do imprezy sporą dawkę egzotyki. Osoby początkujące mogą wspomóc się gotowymi produktami, o których wspomnieliśmy wyżej. Zawodowcy z pewnością zaszaleją, wykorzystując wódkę Stanislav z własnymi recepturami.

Dla tych, którzy mimo wszystko będą chcieli skorzystać z gotowych pomysłów mamy kilka fajnych sposobów na podkręcenie imprezy.

Stanislav Mandarin Orange dla każdego

Skład:

  • 50 ml wódki Mandarin Orange Stanislav,
  • 30 ml purée z marakui,
  • 30 ml zielonej herbaty,
  • 15 ml syropu cukrowego
  • 15 ml soku z cytryny.

Wszystkie składniki mieszamy w shakerze z lodem. Oczywiście wcześniej pozwalamy wystygnąć herbacie. Podajemy w wysokim szkle ozdobionym marakują.

Vanilla Bean dla profesjonalistów

Skład:

  • 40 ml wódki Vanilla Bean Stanislav,
  • 10 ml infuzji gałki muszkatołowej na czystej wódce Stanislav,
  • 25 ml kordiału z moreli,
  • woda gazowana.

Tu mamy do czynienia, ze szlakiem dla zawodowców. Chodzi o infuzję, która dla wielu ma bardzo tajemnicze znaczenie. W gruncie rzeczy chodzi o wydobycie smaku i aromatu z przyprawy zanurzonej w alkoholu. W tym wypadku mamy do czynienia z gałką muszkatołową, której czas infuzji powinien mieścić się w granicach 4 – 6 godzin. Efekt przebija wszystko inne, a my zyskujemy tytuł mistrza świata… no, może na początek, mistrza ceremonii.

Masz pytania? A może chciałbyś zamówić Stanislava wódkę do swojej restauracji, sklepu lub baru?

Napisz jeszcze dziś, dostawę otrzymasz już wkrótce. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, a o tych nie będziesz musiał już się martwić. Wpadną na drinki ze wódką Stanislav. Na bank.

Materiał partnera

Sprawdź także

prezent na rocznicę

Uniknij nudy w rocznicę. Sprawdzone prezenty dla dwojga, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia

Rocznica związku to szczególny dzień dla małżonków, niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Kwiaty, czekoladki, …