lenovo ideapad 320
IdeaPad 320 wyposażono między innymi w wydajny procesor, dzięki któremu szybko wykona każde zadanie | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Trwały laptop 15,6 do 1500 zł?

Szukasz solidnie wykonanego i oferującego świetny stosunek ceny do jakości laptopa, który będzie też w atrakcyjnej cenie? Na rynku jest co najmniej kilka wartych uwagi modeli, m.in. Lenovo IdeaPad 320 (15 AMD). Poniżej dowiesz się, dlaczego warto zwrócić na niego uwagę.

Dobry stosunek jakości do ceny

Przede wszystkim laptop powinien znacznie ułatwiać nam pracę i zapewniać dostęp do rozrywki. IdeaPad 320 wyposażono między innymi w wydajny procesor, dzięki któremu szybko wykona każde zadanie.

Dostępne są też dedykowane do niego karty graficzne. Systemem Windows 10 Home z opcją wsparcia osobistej asystentki dodatkowo usprawni pracę. Jego zaletą jest też minimalistyczny design, obudowa do wyboru w kilku kolorach oraz czytelny interfejs pulpitu.

Chcesz dowiedzieć się od innych użytkowników czy warto kupić ten laptop? Wejdź na LenovoZone.pl i porozmawiaj z innymi na forum: https://lenovozone.pl/

Wydajny i wielozadaniowy

Zamontowany w tym modelu procesor, maks. AMD FX™ 9800P APU siódmej generacji, a także pamięć maks. DDR4 16 GB zapewniają mu wielozadaniowość, optymalną szybkość reakcji na polecenia oraz niezawodność i wydajność. Można korzystać z kilku programów czy stron internatowych w tym samym czasie. Laptop wyposażono też w kartę graficzną AMD Radeon™ 530, dzięki której oko cieszy płynna, czysta i atrakcyjna grafika i lepsza wydajność, przydatna na przykład w grach.

Solidne wykonanie

IdeaPad 320 wyróżnia minimalizm – to smukła obudowa dostępna w kilku kolorach, m.in. Onyx Black, Platinum Grey, Blizzard White, Plum Purple oraz Denim Blue i Coral Red. Dodatkowo obudowę pokryto specjalną warstwą, która ma ją zabezpieczać przed starciem, zarysowaniami i zużyciem, a gumowe elementy podnoszą jakość i sprawność wentylacji oraz ogólną żywotność urządzenia.

Szybki SSD i pojemny HDD, czyli dysk hybrydowy

Do wyboru jest pojemny dysk twardy, maks. HDD SATA 2 TB lub wydajny napęd hybrydowy, maks. SSD PCIe 180 GB oraz HDD SATA 1 TB. To świetne rozwiązanie, aby przechowywać zdjęcia, muzykę, filmy czy inne pliki bez konieczności kupowania osobnego dysku zewnętrznego.  Z kolei bateria wytrzymuje do 4,5 godziny, więc można swobodnie pracować.

Na LenovoZone.pl możesz sprawdzić pełną specyfikację modelu oraz zobaczyć jego dostępność w poszczególnych sklepach: https://lenovozone.pl/produkty/notebooki/laptop-ideapad-320-15-calowy-amd/

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

student z laptopem

Laptop dla studenta – nowy czy używany?

Dawniej każdemu studentowi wystarczył zestaw złożony z długopisu i kartki papieru. Dziś młodzi ludzie na …