Naprawa drukarki - serwis
Niewątpliwie wykorzystywanie drukarek laserowych i atramentowych to dość tania metoda drukowania dokumentów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Samodzielna regeneracja tonerów nie zawsze jest skuteczna

Drukarka to urządzenie peryferyjne praktycznie niezbędne do pracy w biurze, a także bardzo przydatne w domu. Utrzymanie sprzętu w dobrym stanie jest niezbędne do zachowania wysokiej jakości funkcjonalności przez długie lata. Nie zawsze samodzielne wykonalne naprawy przysłużą się jego żywotności. Warto dbać o profesjonalny serwis, gdyż tylko taki daje gwarancję niezawodności.

Niewątpliwie wykorzystywanie drukarek laserowych i atramentowych to dość tania metoda drukowania dokumentów. W przypadku gdy sprzęt użytkowany jest w domu, jest to praktycznie niewidoczny koszt. Natomiast w firmach gdzie wydruków jest nieporównywalnie więcej, ich właściciele starają się z jeszcze bardziej zredukować koszty pojedynczego wydruku. W takim wypadku bardziej korzystnym rozwiązaniem jest regeneracja tonerów niż zakup nowego kartidża. A zlecenie tego profesjonalnie firmie zaoszczędzi dużo czasu oraz pieniędzy w przypadku niefachowego ponownego napełnienia go tuszem.

Wydawać by się mogło, że to prosta i dość łatwa operacja polegająca na wsypaniu odpowiedniej porcji proszku drukującego do wnętrza kartridża. Niestety taka metoda sprawdza się zaledwie w kilku modelach i to tylko przez  kilka pierwszych regeneracji. Większość tonerów wymaga otwarcia obudowy, wymiany niezbędnych części, dokładnego wyczyszczenie pozostałych elementów a następnie złożenie wszystkiego. Zwykle samodzielna regeneracja tonera kończy się utratą jakości drukowania, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia drukującego. Kartridże w różnych modelach wyglądają tak samo, ale różnią się między sobą detalami. Warto więc napełnianie tonerów jak i naprawę drukarek zostawić specjalistom.

Profesjonalny serwis zapewni wysoką jakość usług

Serwis drukarek w Warszawie zajmuje się profesjonalną naprawą sprzętu drukującego zarówno u klienta, jak i na miejscu w siedzibie firmy. Wszystko zależy od wielkości awarii i ewentualnej konieczności sprowadzenia nowych części zamiennych. Obecnie zajmujemy się serwisowaniem drukarek wielu typów takich znanych marek jak: Canon, Brother, Samsung, Xerox, Kiosera, Konica Minolta oraz Hewlett-Packard. Nasz zespół jest wstanie naprawić zdecydowaną większość urządzeń znajdujących się w aktualnej dystrybucji. W zakres świadczonych usług wchodzi: naprawa drukarek laserowych, konserwacja urządzeń wielofunkcyjnych oraz napełnianie tonerów i tuszy. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółową ofertą to zapraszamy na naszą stronę:  Regulservis.pl.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

tusz do drukarki

Co jest lepsze oryginalny tusz i toner do drukarki czy zamiennik?

Ludzie mają dwa sposoby na uzupełnienie poziomu tuszu w swojej drukarce. Pierwszym jest kupienie oryginalnego …