Stwórz własny album wspomnień z Sony Xperia X

Xperia X to telefon prawdziwie multimedialny. | fot.: materiał zewnętrzny

Aparaty w telefonach komórkowych to standard już od dłuższego czasu. Jednak multimedia w Xperii X to krok milowy na tym polu i klasa sama w sobie.

Zbiór pocztówek w pamięci telefonu

Gdyby zastanowić się przed chwilę, to nawet w ciągu ostatnich kilku miesięcy zapewne uczestniczyłeś w kilku wydarzeniach, które chciałbyś zapamiętać na długo. Ślub i wesele przyjaciół, egzotyczny wyjazd ze znajomymi, a może spontaniczna wyprawa do modnego lokalu. Niestety ludzka pamięć jest zawodna i wiele szczegółów wraz z czasem może po prostu zaginąć. Pocztówki w pamięci z biegiem lat bledną – w przeciwieństwie do tych, które zapiszesz dzięki zdobyczom technologii i wszechobecnej cyfryzacji.

Aby tak się stało, musisz posiadać urządzenie mobilne dysponujące klasowym aparatem, który pozwoli na wykonanie wyraźnego zdjęcia lub filmu w niemal każdych warunkach. Najlepszym rozwiązaniem jest smartfon taki jak Sony Xperia X – w dzisiejszych czasach właściwie nikt nie rozstaje się nawet na moment z własnym telefonem.

Sony Xperia X – doskonały do zachowania wszystkich wspomnień

Koncern Sony został założony tuż po II wojnie światowej w Japonii. Przez ponad 70 lat działalności marka stała się jednym z największych producentów sprzętu elektronicznego, któremu ufają miliony użytkowników na całym świecie. Nie może zatem dziwić fakt, że w oferowanych przed firmę smartfonach, stosowane są najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania.

Xperia X to telefon prawdziwie multimedialny. Aparat główny posiada matrycę o rozdzielczości 23 Mpix, która gwarantuje zapis fotografii oraz filmów w doskonałej jakości. Projektanci „uzbroili” smartfon w nowoczesną technologię Smart Capture, która pozytywnie wpływa na kontrast oraz ostrość zdjęć. Przez chwilę będziesz mógł poczuć się niczym profesjonalny fotograf. Aparat cechuje się bardzo krótkim czasem reakcji oraz automatycznym, natychmiastowym ustawieniem ostrości. Dzięki temu możesz zrobić zdjęcie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Tak dobrane parametry to gwarancja udanych fotografii niezależnie od okoliczności. Malowniczy pejzaż, wieczorne spotkanie, spacer cichymi uliczkami, a może szalona noc w klubie? Za każdym razem, już po kilku kliknięciach, możesz uchwycić niezapomniane kadry, które natychmiast zostaną zapisane w pamięci telefonu. Co więcej, możesz się nimi podzielić w mediach społecznościowych lub przesłać znajomym – a wszystko dzięki obsłudze wielu standardów komunikacyjnych, w tym również niezwykle popularnego LTE.

W Twoim albumie zdjęć znajdzie się także miejsce na selfie. Przedni aparat o rozdzielczości 13 Mpix znakomicie nadaje się do wykonywania takich fotografii. Warto zauważyć, że w większości urządzeń mobilnych, takiej klasy matryca jest główną soczewką, a nie dodatkową. Zrób zdjęcie sobie lub bliskim w czasie rzeczywistym, obserwując uchwycony kadr.

Album wspomnień na wyciągnięcie ręki

Zdjęcia i filmy wykonane na telefonie Sony Xperia X bez wątpienia cechują się znakomitą jakością. W każdej chwili możesz do nich wrócić i obejrzeć lub tworzyć dowolne kompozycje dzięki dedykowanym aplikacjom. Format zapisanych plików pozwala nie tylko na utrzymanie głębi kolorów, ale również na wyeksportowanie ich do urządzeń zewnętrznych oraz podziwianie w znacznie większym formacie.

Zaproś bliskich lub znajomych na jedyny w swoim rodzaju pokaz slajdów i materiałów wideo ze wspólnych wyjazdów lub spotkań. Wszystkim gościom trudno będzie uwierzyć, że tak jakościowe zdjęcia zostały wykonane telefonem Sony Xperia X!

Materiał zewnętrzny

Sprawdź także

zakup smartfona

Na co zwrócić uwagę kupując smartfon?

Planujesz kupić sobie nowego smartfona? Nie wiesz, na które telefony komórkowe warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy …