przeszczep włosów
Nieinwazyjny proces przeszczepu włosów staje się preferowany w stosunku do innych metod leczenia, przenosząc włosy z obszarów gęstego wzrostu do obszarów utraty włosów, odwracając łysienie i przywracając wzrost włosów | fot.: materiał partnera

Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczepy włosów są coraz bardziej popularne i wielu dowiaduje się o korzyściach płynących z podróży za granicę, aby uzyskać najlepszy przeszczep włosów w Turcji. Nieinwazyjny proces przeszczepu włosów staje się preferowany w stosunku do innych metod leczenia, przenosząc włosy z obszarów gęstego wzrostu do obszarów utraty włosów, odwracając łysienie i przywracając wzrost włosów.

Uamedtours dominuje w branży, zapewniając najlepsze przeszczepy włosów w Turcji. Dbamy o naszych pacjentów na każdym kroku, organizując cały transport, zakwaterowanie i wszelkie usługi tłumaczeniowe, aby proces ten był dla Państwa jak najbardziej płynny.

Przeszczep włosów w Turcji: korzyści

Transplantacja włosów w Turcji jest popularna wśród naszych pacjentów ze względu na wiele korzyści. Przede wszystkim oferujemy przeszczepy włosów FUE, które są zdecydowanie lepsze od innych procedur, takich jak przeszczepy włosów FUT. Charakter metody wiąże się z dużo mniejszym ryzykiem niż w przypadku alternatywnych zabiegów, a rezultaty raz po raz potwierdzają jej skuteczność. Należą do nich:

 • Minimalny ból i dyskomfort po zabiegu
 • Praktycznie niewidoczne blizny, aby uzyskać naturalnie wyglądającą linię włosów
 • Krótszy czas rekonwalescencji, umożliwiający szybszy powrót do normalnego życia
 • Zapewnia naturalne rezultaty bez widocznych oznak obróbki FUE
 • Minimalne ryzyko powikłań w porównaniu z innymi interwencjami chirurgicznymi

Statystyki przeszczepu włosów w Turcji

Według danych Turkish Medical Tourism Board, każdego roku Turcję odwiedza 750 000 turystów medycznych. To około 6,5 tys. turystów medycznych, którzy co miesiąc przyjeżdżają do Turcji na przeszczep włosów.

Rocznie przeprowadza się 75 000 przeszczepów włosów. Duży odsetek turystów zdrowotnych stanowią Europejczycy i Rosjanie. A liczby te w najbliższych latach będą rosły lawinowo.

przeszczep włosów
Jeśli wykonane prawidłowo, przeszczep włosów w Stambule daje trwałe rezultaty | fot.: materiał partnera

Proces przeszczepu włosów w Turcji

Jeśli wykonane prawidłowo, przeszczep włosów w Stambule daje trwałe rezultaty, które tworzą naturalny wygląd. Istnieje kilka technik dostępnych, z najlepszym podejściem do przeszczepu włosów dostosowanym do każdej osoby, ale jak działa przeszczep włosów? Chociaż procedury są nieco inne, każda technika podąża za podobnym 6-stopniowym podejściem;

 1. Ustalony projekt linii wzrostu włosów zostanie opracowany i uzgodniony przed dniem przeszczepu włosów w Turcji. Granica Twojej nowej linii wzrostu włosów zostanie zaznaczona i przygotowana do zatwierdzenia przed rozpoczęciem zabiegu.
 2. W przypadku niektórych procedur obszar dawczy musi zostać ogolony, aby przygotować go do usunięcia chirurgicznego i zmniejszyć ryzyko infekcji. FUE i inne odmiany tej techniki nie zawsze wymagają tego kroku, ale Twój chirurg ustali to na podstawie badania klinicznego.
 3. Przeszczep włosów w Turcji wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Zostanie on wstrzyknięty zarówno w obszar dawcy, jak i w miejsce przeszczepu włosów.
 4. Pobieranie przeszczepu różni się dla każdej techniki, ale proces pobierania włosów jest zawsze taki sam, z ich pierwotnej lokalizacji. Dla niektórych procedur ta metoda jest łatwa, ale inne będą wymagały bardziej inwazyjnej techniki, która może spowodować więcej blizn.
 5. Po wydobyciu włosów mieszki włosowe znajdują się w odpowiednich warunkach, które pozwalają na utrzymanie ich w dobrej kondycji. Aby oddzielić się od konkurencji, produkując lepsze przeszczepy włosów, sortujemy przeszczepy, aby rozmieścić je w najbardziej odpowiednich miejscach, tworząc bardziej naturalny wygląd.
 6. Chirurg utworzy kanały otwierające, wykonując maleńkie otwory za pomocą mikroskalpela. W tych otworach będzie umieszczony wyciągnięty

Wybór najlepszego przeszczepu włosów w Turcji

Osoby chcące poddać się przeszczepowi włosów muszą najpierw ustalić, czy są odpowiednimi kandydatami. Ogólnie rzecz biorąc, warunki wpływające na decyzję obejmują trwałe lub ustabilizowane wypadanie włosów, brak chorób przenoszonych przez krew, brak historii słabego gojenia się ran i dobry ogólny stan zdrowia.

Aby osiągnąć jak najlepszy wynik dla pacjenta, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj przeszczepu włosów w Turcji, Istanbul. Zespół ekspertów w klinice będzie pracował z Tobą, aby wybrać najlepszą technikę. Niektóre z najbardziej popularnych podejść zostały wymienione poniżej.

Przeszczepianie włosów metodą FUE

Przeszczep włosów FUE to rewolucyjna forma przeszczepu włosów, w której mieszki włosowe są indywidualnie wszczepiane w naturalnym kierunku wzrostu włosów, dając naturalne rezultaty bez widocznych blizn.

 • Brak blizn w miejscu dawcy lub biorcy
 • Nie powoduje urazów skóry
 • Trwały, naturalny efekt

Przeszczep włosów Sapphire

Sapphire FUE to metoda, która rozpowszechniła się i stała się najlepszą opcją przeszczepu włosów w Turcji. Przeszczepy włosów szafirowe wykorzystują do wykonania swoich instrumentów kamień szafirowy, tworząc niezwykle ostre i precyzyjne narzędzie, które nie pozostawia widocznych blizn.

 • Trwały, naturalny efekt
 • Bardzo precyzyjny proces
 • Szybki powrót do zdrowia
 • Wysoka gęstość włosów

Przeszczep włosów DHI

Przeszczep włosów DHI jest bardzo popularną formą przeszczepu włosów w Turcji, w Stambule. W tej metodzie używa się pióra do wszczepiania mieszków włosowych bez wcześniejszego otwierania kanałów.

 • Trwały, naturalny efekt
 • Brak blizn
 • Krótkie czasy leczenia

Skontaktuj się z Uamedtours, a omówimy najlepsze warunki usługi przeszczepu włosów.

Materiał partnera