podcast beauty
9 najciekawszych podcastów o tematyce beauty, które z pewnością przydadzą się wszystkim miłośnikom makijażu i pielęgnacji skóry | fot.: stock.adobe.com

Od tutoriali makijażowych po porady dotyczące pielęgnacji skóry: najlepsze zagranicznepodcasty o urodzie, które warto dodać do swojej playlisty

Jeśli jesteś miłośnikiem makijażu i pielęgnacji skóry, z pewnością znasz już wiele sposobów na to, jak dbać o swoją urodę. Może jednak szukasz nowych inspiracji lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o najnowszych trendach w branży beauty? W takim razie warto sięgnąć po podcasty! W dzisiejszym artykule prezentujemy 9 najciekawszych podcastów o tematyce beauty, które z pewnością przydadzą się wszystkim miłośnikom makijażu i pielęgnacji skóry. Nie zwlekaj i zacznij słuchać już dziś!

Lista

 1. „The Beauty Brains” to podcast prowadzony przez dwóch chemików, którzy rozjaśniają wątpliwości dotyczące składów kosmetyków i odpowiadają na pytania słuchaczy. W każdym odcinku goście dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi składników kosmetyków i sposobów ich działania. Podcast „The Beauty Brains” to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o składnikach kosmetyków i lepiej zrozumieć, jak działają na naszą skórę. Jeśli chcesz mieć więcej informacji o tym, co znajduje się w twoich kosmetykach i jak działają, koniecznie posłuchaj tego podcastu!
 2. Breaking Beauty” to podcast, w którym dwie dziennikarki opowiadają o historiach sukcesu założycieli największych marek beauty i ich produktach. W każdym odcinku goście dzielą się swoimi historiami o tym, jak zaczynali swoje biznesy, jakie były ich inspiracje i jakie trudności musieli pokonać, aby osiągnąć sukces. Podcast „Breaking Beauty” to świetna okazja, aby poznać historie niezwykłych ludzi i dowiedzieć się więcej o najlepszych produktach beauty. Jeśli interesują Cię historie sukcesu i chcesz poznać najlepsze produkty beauty, koniecznie posłuchaj tego podcastu!
 3. Glowing Up” – podcast prowadzony przez dwie komikarki, w którym rozmawiają o wszystkim, co związane z urodą, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.
 4. „Go to Bed with Me” – podcast, w którym gwiazdy opowiadają o swoich rutynach pielęgnacyjnych i udzielają porad dotyczących urody.
 5. „Beauty Full Lives” – podcast poświęcony naturalnej pielęgnacji skóry i zdrowemu trybowi życia, w którym goście dzielą się swoimi doświadczeniami i radami.
 6. „The Beauty Closet” to podcast, w którym dziennikarka i ekspertka od urody rozmawiają o najnowszych trendach, produktach i sposobach na poprawę wyglądu. W każdym odcinku goście dzielą się swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi pielęgnacji skóry, makijażu i zdrowia. Jeśli interesują Cię najlepsze produkty i sposoby na poprawę wyglądu, koniecznie posłuchaj tego podcastu!
 7. „The Beauty Inside Out” – podcast poświęcony zdrowemu trybowi życia i pielęgnacji skóry od wewnątrz, w którym goście dzielą się swoimi doświadczeniami i radami. W każdym odcinku goście dzielą się swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi tego, jak dbać o swoje ciało i umysł poprzez zdrową dietę, aktywność fizyczną i nawyki pielęgnacyjne. Podcast „The Beauty Inside Out” to świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o zdrowym trybie życia i pielęgnacji skóry od wewnątrz oraz znaleźć inspirację do zmiany swoich nawyków.
 8. „Hot and Flashing” „Hot and Flashing” to podcast, w którym dwie komiczki rozmawiają o pielęgnacji skóry i zdrowym trybie życia w średnim wieku. W każdym odcinku prowadzące opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z pielęgnacją skóry i dzielą się swoimi radami dotyczącymi tego, jak dbać o swoje ciało i umysł w średnim wieku. Podcast „Hot and Flashing” to świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o pielęgnacji skóry i zdrowym trybie życia oraz pośmiać się z życiowych perypetii prowadzących. Jeśli szukasz inspiracji i rozrywki, koniecznie posłuchaj tego podcastu!
 9. „Pretty Big Deal with Ashley Graham” to podcast prowadzony przez modelkę Ashley Graham, która rozmawia z różnymi gośćmi o ich doświadczeniach i patentach dotyczących urody, mody i zdrowia. W każdym odcinku Ashley zaprasza na rozmowę znane osoby z branży mody, urody i rozrywki, takie jak projektanci mody, styliści, makijażyści, aktorki i piosenkarki. Goście dzielą się swoimi historiami i radami dotyczącymi tego, jak dbać o swoje ciało i umysł, jak radzić sobie z trudnościami i jak osiągać sukcesy w swoich dziedzinach. Podcast „Pretty Big Deal with Ashley Graham” to świetna okazja, aby poznać historie niezwykłych kobiet i nauczyć się od nich nowych rzeczy o urodzie i zdrowiu.
  • OFR

Sprawdź także

zagraniczne podcasty

Najciekawsze zagraniczne podcasty

Kryminalne, mrożące krew w żyłach historie? A może opowieści o aktualnych sprawach? Niezależnie od tego …