The Boys 4
Prime Video publikuje pierwszy teaser przedstawiający Billy'ego Butchera, granego przez Karla Urbana | fot.: materiał partnera

Prime Video prezentuje plakat czwartego sezonu The Boys

Tęskniliście za nimi? Prime Video publikuje pierwszy teaser przedstawiający Billy’ego Butchera, granego przez Karla Urbana, i Homelandera, w tej roli Antony Starr, z nadchodzącego czwartego sezonu The Boys, po wybuchowym finale sezonu Gen V, w którym fani mogli zobaczyć niespodziewane występy Butchera i Homelandera.

Nominowany do nagrody Emmy serial powróci w 2024 roku i będzie dostępny wyłącznie na platformie Prime Video w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

The Boys to zabawne spojrzenie na to, co dzieje się, gdy superbohaterowie – którzy są popularni jak celebryci, wpływowi jak politycy i czczeni jak bogowie – nadużywają swoich supermocy, zamiast wykorzystywać je dla dobra ogółu. Chcąc powstrzymać skorumpowanych superbohaterów, The Boys, grupa mścicieli, kontynuuje swoją heroiczną misję ujawniania prawdy o The Seven i Vought – wielomiliardowym konglomeracie, który zarządza superbohaterami i ukrywa ich brudne sekrety. To starcie pozornie bezsilnych przeciwko superpotężnym.

Serial The Boys jest oparty na bestsellerowym komiksie The New York Times autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, którzy są również producentami wykonawczymi. Adaptacja opracowana została przez producenta wykonawczego i showrunnera Erica Kripke. Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Phil Sgriccia, Craig Rosenberg, Ken F. Levin, Jason Netter, Paul Grellong, David Reed, Meredith Glynn i Michaela Starr są również producentami wykonawczymi. The Boys został wyprodukowany przez Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television, z Kripke Enterprises, Original Film i Point Grey Pictures.

Materiał partnera