Sukcesja sezon 3
Sukcesja to serial, który okazał się być hitem na arenie międzynarodowej. Sukces okazał się tak duży, że produkcję uhonorowano nagrodami Złotych Globów | fot.: HBO

Sukcesja – kiedy premiera nowego sezonu serialu od HBO?

Wielu widzów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie z ogromną niecierpliwością wyczekuje kolejnego sezonu sukcesji, który właśnie jesienią powróci na nasze ekrany. Produkcja cieszy się ogromną popularnością dzięki fantastycznym kreacjom bohaterów, licznym intrygom, spiskom i sojuszom, jakie są zawierane, by zyskać władzę nad medialnym koncernem rodziny Roy. Z każdym kolejnym odcinkiem emocje sięgają zenitu, co więc czeka widzów w najnowszym sezonie?

Ogromny sukces serialu Sukcesja

Sukcesja to serial, który okazał się być hitem na arenie międzynarodowej. Sukces okazał się tak duży, że produkcję uhonorowano nagrodami Złotych Globów, czyli jednego z największych wyróżnień dla seriali w Stanach Zjednoczonych. Wraz z rozwojem produkcji, ta zyskiwała coraz szersze grono odbiorców. Dzisiaj jest to jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie HBO. Sukcesja opowiada o imperium medialnym Royów, na czele którego stoi głowa rodziny i ojciec dzieci, Logan Roy. Serial jest więc zapisem walki o wpływy i władzę w firmie.

Walka rodzeństwa o wpływy, czyli jak przejąć władzę nad koncernem medialnym

Każdy z członków rodziny próbuje ugrać jak najwięcej dla siebie, bez względu na konsekwencje czy uczucia pozostałych. Dzieci Logana Roya to nieodrodni następcy, chcący pozbyć się ojca i przejąć władzę. Mamy więc tutaj kilka frontów, na których są zmuszeni się spierać. Pierwszą areną bitew są konflikty między rodzeństwem. Próba tworzenia sojuszy i obalania ich. A wszystko to podszyte nieustającą rywalizacją, którą Roy Logan zaszczepia im od najmłodszych lat. Poza walką o wpływy pomiędzy rodzeństwem, każdy z nich marzy o przejęciu pełni kontroli nad firmą. Dlatego też wrogiem każdego z nich staje się ojciec. Na oczach widza więc rozgrywa się swoista Gra o tron, czyli walka na wszystkie dozwolone chwyty, by zdobyć upragnioną władzę i pogrążyć pozostałych członków rodziny. Jednocześnie każdy z bohaterów bardzo źle znosi wszelkie porażki, dlatego też widzowie na ekranie mogą oglądać różne formy i próby rozładowania frustracji i napięć.

Kiedy serial Sukcesja powróci na nasze ekrany?

Drugi sezon odbił się zdecydowanie głośniejszym echem niż pierwszy, a zdobycie prestiżowej nagrody spowodowało dodatkowy wzrost zainteresowania widzów. Dzisiaj rodzina Roy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych familii. Tym bardziej po tym, jak zakończył się drugi sezon serialu. Jesień jest często okresem powrotów seriali na ekrany. Tak jest więc w przypadku Sukcesji. 18 października produkcja powróci w kolejnej odsłonie, czyli z trzecim sezonem. Jak w przypadku seriali pojawiających się na platformie HBO oraz w telewizji na tym kanale, odcinku będą się ukazywać raz w tygodniu. 3 sezon liczy dziewięć odcinków, a więc widzów czeka ponad dwa miesiące intryg, prób utrzymania firmy na fali wznoszącej oraz walki o wpływy i jeszcze lepszego poznawania każdego z bohaterów. Bohaterów, czyli liczących na to, że właśnie im uda się pokonać swoich rywali i uzyskać tytułową sukcesję nad rodzinnym koncernem medialnym.

NBL

Sprawdź także

Mare z Easttown – nowy serial HBO autorstwa Brada Ingelsby'ego

Mare z Easttown – nowy, wciągający miniserial z Kate Winslet już na HBO!

Nowy miniserial HBO skupia się na rodzinie i małomiejskiej społeczności. Kate Winslet wciela się w …