zakochani nowożeńcy na weselu
Oprócz zapewnienia gościom dobrej muzyki, smacznego jedzenia oraz ciepłej i wesołej atmosfery, warto również pomyśleć o urozmaiceniu zabawy weselnej ciekawymi atrakcjami | fot.: materiał partnera zewnętrznego

3 atrakcje weselne, na które warto postawić w dniu ślubu i wesela

Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Ta podniosła chwila jest istotna nie tylko dla samych nowożeńców, ale także ich bliskich. Oprócz zapewnienia gościom dobrej muzyki, smacznego jedzenia oraz ciepłej i wesołej atmosfery, warto również pomyśleć o urozmaiceniu zabawy weselnej ciekawymi atrakcjami, które uprzyjemnią gościom czas oraz urozmaicą przebieg przyjęcia. Oto trzy sprawdzone propozycje weselnych atrakcji, które warto uwzględnić przy planowaniu przebiegu zabawy.

Fotobudka, czyli zabawne zdjęcia instant

Fotobudka to praktyczne akcesorium, które można wynająć na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Świetnie sprawdzi się także jako urozmaicenie zabawy weselnej pozwalając gościom na samodzielne wykonywanie zabawnych zdjęć, które będzie można dołączyć zarówno do ślubnego albumu, jak i zabrać ze sobą do domu. Ta atrakcja weselna świetnie zintegruje ze sobą gości, rozluźni atmosferę oraz przyniesie wiele śmiechu i radości zarówno młodszym, jak i starszym gościom.

Fotobudka może zostać wynajęta w opcji na kilka godzin lub na całą noc oraz wyposażona dodatkowo w ciekawe, inspirujące akcesoria. Maski oraz inne dodatki pozwolą wykonywać jeszcze ciekawsze i zabawniejsze zdjęcia, lepiej wczuć się w odgrywane role oraz świetnie bawić się wszystkim gościom. Tego typu atrakcje weselne skutecznie ubarwią i urozmaicą każdą zabawę weselną czyniąc ją niezapomnianą i mile wspominaną.

Czekoladowa fontanna, czyli jeszcze więcej słodyczy

Atrakcje weselne to nie tylko zabawy, ale także jedzenie. Znakomitym urozmaiceniem każdej zabawy weselnej jest czekoladowa fontanna. Jest to bardzo ciekawy i nowoczesny dodatek, który doda więcej słodyczy każdej zabawie weselnej, wzbudzi zaciekawienie gości oraz pozwoli im zakosztować czegoś zupełnie odmiennego od tradycyjnego tortu, lodów czy ciast.

Słodka woń czekolady unosząca się w powietrzu oraz jej znakomity smak podkreślą słodycz chwili oraz sprawią, że goście nabiorą energii i chęci do dalszej zabawy. Obok fontanny warto ustawić przekąski, które goście będą mogli ze smakiem zjeść w towarzystwie płynnej czekolady i delektować się znakomitym smakiem, który nieodłącznie wiązać się będzie z naszym weselem.

Pokaz magii, czyli iluzjonista na weselu

Bardzo ciekawą atrakcją weselną jest także pokaz iluzjonistyczny organizowany przez profesjonalnego magika. Taka atrakcja weselna będzie wspaniałym urozmaiceniem zabawy weselnej, pozwoli gościom odpocząć od szaleństw na parkiecie oraz zobaczyć na własne oczy coś zupełnie nowego. Doświadczony iluzjonista udowodni, że magia zdarza się także na co dzień i przeniesie gości na chwilę do zupełnie innej rzeczywistości, w której wszystko jest możliwe.

Pokaz iluzjonisty wcale nie musi trwać długo – wystarczy kilka-kilkanaście minut, aby goście znakomicie się bawili oraz zachwycili się tym niecodziennym, oryginalnym urozmaiceniem zabawy weselnej. Z pokazu szczególnie ucieszą się zwłaszcza najmłodsi goście, dla których występ magika z pewnością okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

para ślub

Bestsellery prezentów na ślub – znajdź dopasowane prezenty na ślub 2021!

Ślub i wesele to zawsze szczególne wydarzenie, poprzedzone wieloma działaniami. Zazwyczaj każda Para Młoda skupia …