bransoletka dla dziadka
Dziadkowie docenią prezenty spersonalizowane, które mają charakter osobisty i staną się ważną pamiątką | fot.: materiał partnera

Co dla Dziadka na urodziny? Bransoletka męska z grawerem, spinki do mankietów, a może breloczek do kluczy? Nasze propozycje

Urodziny dziadka są bardzo ważnym dniem w roku. Chociaż on sam zazwyczaj nie lubi tego dnia, najbliższe mu osoby zawsze bardzo starają się, aby miło go spędził i dobrze zapamiętał. By zaskoczyć ukochanego dziadka wyjątkowym upominkiem, postaw na ponadczasową biżuterię. Jest wiele możliwości do wyboru – poniżej kilka inspiracji.

Dziadkowie docenią prezenty spersonalizowane, które mają charakter osobisty i staną się ważną pamiątką. Coraz większą popularnością cieszy się męska biżuteria. Mogą to być m.in. bransoletki męskie, sygnety czy eleganckie spinki do mankietów. Możesz też zdecydować się na ozdobienie biżuterii grawerem oraz indywidualną dedykacją. To dobry sposób, by wyrazić swoje uczucia do ukochanego seniora. Zobacz, co sprawdzi się jako upominek dla Dziadka w tym szczególnym dniu.

Biżuteria na urodziny Dziadka – inspiracje na prezent

Biżuteria nie jest przeznaczona jedynie dla kobiet, mimo że panie noszą ją częściej i w większej ilości. Jednak również panowie w każdym wieku chętnie zakładają wybrane ozdoby – jak m.in. kolczyki, sygnety, naszyjniki czy bransoletki męskie. Nie wszystkie dodatki będą odpowiednie dla dziadka, ale jest kilka pomysłów, które będą strzałem w dziesiątkę.

Bransoletki męskie z grawerem

To ponadczasowa i prosta ozdoba, odpowiednia dla panów w każdym wieku. Do wyboru są modele ze złota, srebra, tytanu, stali szlachetnej, pozłacane, na rzemykach i wiele innych. Można tu wpisać ważną datę czy inicjały, ale też praktyczne informacje, które mogą okazać się bardzo pomocne – m.in. numer telefonu do wnucząt, informację o chorobie czy adres zamieszkania.

Breloczki do kluczy

Dużą popularnością cieszą się proste breloczki do kluczy, m.in. do mieszkania, garażu albo do samochodu. Można wybrać klasyczny model albo z zawieszką – na przykład auta.

Ekskluzywne spinki do mankietów

Dziadkowie mogą być w różnym wieku, ale niezależnie od tego, wielu z nich dba o elegancję. Złote lub srebrne spinki do mankietów będą wspaniałym prezentem i pamiątką. Dziadek może założyć je m.in. na ślub swoich wnucząt.

Srebrne nieśmiertelniki

Są chętnie noszone przez młodych mężczyzn, ale nie tylko. Taki naszyjnik z informacją o grupie krwi może okazać się w różnych sytuacjach bezcenny. Na odwrocie można też umieścić adres, by mieć pewność, że w razie zagubienia się, dziadek uzyska pomoc i bezpiecznie wróci do domu.

Pamiętaj też, by biżuterię pięknie zapakować – w eleganckie pudełko albo papier ozdobny. Liczy się każdy detal, dziadkowie doceniają takie szczegóły, gdyż odpowiednie opakowanie świadczy o tym, że poświęciliśmy im cenny czas.

Materiał partnera

Sprawdź także

spersonalizowana biżuteria

Jak stworzyć oryginalną, spersonalizowaną bransoletkę? Sprawdź zawieszki beads lub charms!

Zawieszki beads lub charms zdobiące bransoletki to dziś jedne z najpopularniejszych ozdób, które weszły już …