Spinki do mankietów
Spinki do mankietów to oryginalny prezent dla mężczyzny. Elegancki, szykowny styl biznesowy świetnie podkreślą spinki oraz etui na spinki do mankietów | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jak sprawić udany prezent mężczyźnie? Polecamy 5 pomysłów, które trafią niemal w każdy gust.

Prezent świąteczny czy urodzinowy dla faceta jest nie tylko trudnym przedsięwzięciem, ale wręcz wyzwaniem. Jak poradzić sobie z takim problemem? Jaki wybrać prezent dla mężczyzny?

Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, jak się wydaje na początku. Warto zapytać żonę, mamę siostrę czy nawet kolegę o gusta, preferencje konkretnego mężczyzny. Jeśli nie znamy osoby z najbliższego otoczenia, to zawsze możemy się odnieść do pracy lub hobby osoby, która ma otrzymać prezent. Praca, wykonywany zawód może być kopalnią wiedzy i pomysłów na prezent. Przykładem może być krawat, długopis czy zegarek dla osoby poruszającej się w świecie biznesu. Nie inaczej jest w przypadku hobby. Dla smakosza alkoholi można kupić elegancką piersiówkę. Jakie inne pomysły na prezent dla faceta możemy polecić?

Gustowne spinki do mankietów

Spinki do mankietów to oryginalny prezent dla mężczyzny. Elegancki, szykowny styl biznesowy świetnie podkreślą spinki oraz etui na spinki do mankietów. Prezent będzie idealny dla przedstawiciela handlowego, lekarza czy właściciela firmy. Oczywiście spinki to dobry pomysł, aby mężczyzna wreszcie został zmotywowany do kupna eleganckiej koszuli z mankietami. Zaletą spinek może być materiał, z jakiego są wykonane. Spinki do mankietów są tworzone z delikatnych metali szlachetnych typu złoto, srebro oraz ze stali nierdzewnej – odpornej na korozję i odkształcenia.

Gadżety dla mężczyzny

Bardzo dobrym upominkiem dla znajomego może być zapalniczka, jeśli pali cygara lub papierosy. Elegancka, grawerowana, metalowa zapalniczka podkreśli pasje palacza, a nie będzie również źle odebrana, jak nachalny i zbyt drogi prezent.

Jeśli mężczyzna nie pali, zawsze można podarować mu eleganckie pióro, szczególnie gdy jego praca jest związana z pisaniem – praca na uczelni, wykładowca, nauczyciel.

Etui z wypełnieniem dla hobbystów

Jeśli mężczyzna jest osobą bliższą, to powinien dostać prezent zdecydowanie bardziej podkreślający bliską więź. Za przykład możemy podać żonę wręczającą hobbyście – kolekcjonerowi zegarków – etui na zegarki. W ofercie wielu sklepów dostępne są kuferki na jedne lub więcej czasomierzy. Do tego mogą być stworzone z dębowego drewna lub skóry naturalnej, co nadaje im prestiżowego stylu. Wnętrze kuferka można uzupełnić o gustowny zegarek męski, który stworzy idealny zestaw na urodziny czy święta.

Więcej podpowiedzi czy ciekawych pomysłów można zasięgnąć w sklepach tematycznych i branżowych. Przykładem bardzo dobrej inspiracji jest witryna https://www.forhim.pl/.


Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent na rocznicę

Uniknij nudy w rocznicę. Sprawdzone prezenty dla dwojga, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia

Rocznica związku to szczególny dzień dla małżonków, niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Kwiaty, czekoladki, …