album fotograficzny diy
Personalizowane prezenty mocno zapadają w pamięć i pasują jako prezent dla rodziców na urodziny, imieniny i święta | fot.: materiał partnera

Samodzielnie wykonany oryginalny prezent dla rodziców. DIY, a więc spersonalizuj go sam!

Kupno odpowiedniego prezentu dla rodziców może spędzać nam sen z powiek. Co sprawi im radość, może ich wzruszyć i pozostać w pamięci na długo? Niewątpliwie oryginalnym prezentem będzie coś, co możesz wykonać samemu. Coś co będzie jedyne w swoim rodzaju i tylko stworzone z myślą o nich. Niezależnie od okazji poniższe prezenty będą idealne dla każdego rodzica, a my będziemy mieli poczucie, że to nie jest kolejny standardowy upominek.

Stwórz własny personalizowany fotokalendarz

fotokalendarz zima
Ten sentymentalny prezent będzie towarzyszył Twojej rodzinie cały rok | fot.: materiał partnera

Na upominek idealnie nadają się kalendarze na 2021 z własnymi zdjęciami

Możesz podzielić się z rodzicami swoimi zdjęciami w personalizowanym kalendarzu, który bez zwątpienia zawiśnie na ścianie w domu. Ten sentymentalny prezent będzie towarzyszył Twojej rodzinie cały rok, dlatego wybierz zdjęcia, na których widnieje tylko uśmiech. Jeśli Twoi rodzice są już dziadkami to na pewno ucieszą się także ze zdjęć wnuków.

Równie trafionym w dziesiątkę upominkiem mogą być inne fotoprezenty

Kubek lub filiżanka z personalizowanym zdjęciem

Wspólne rozpoczęcie dnia może się odbyć nawet wtedy, kiedy mieszkacie od siebie daleko. Wspomnienia i pozytywne myśli powrócą bardzo szybko, nawet wtedy, kiedy mama lub tata śpieszą się podczas jedzenia śniadania. Taki drobiazg jest funkcjonalny, ale także bardzo efektowny. Taki prezent usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednego członka rodziny, ponieważ jest bardzo elegancki oraz uniwersalny. Poza tym kto nie lubi napić się kawy i herbaty z kubka, który jest stworzony tylko dla niego?

Personalizowana poduszka dla mamy i taty

Jedynym w swoim rodzaju prezentem jest także poduszka ze zdjęciem, która może ozdabiać salon w rodzinnym domu czy mieszkaniu. Rodzice obdarzeni takim prezentem będą bez wątpienia dumni i docenią wykonany samemu prezent. Z pewnością wystrój będzie się wydawał cieplejszy i bardziej rodzinny. 

Prezent na dzień ojca i matki

Jeśli chcemy, żeby prezent był dobrany indywidualnie i by każdy z rodziców dostał osobny prezent, możemy spersonalizować koszulkę, torbę na zakupy lub fartuszek. Mama, która zobaczy swoje dziecko lub wnuka na fartuchu kuchennym z radością przygotuje pyszne ciasto na Twoje następne odwiedziny. Ten praktyczny prezent pokaże, kto rządzi w kuchni i kto tworzy najlepsze kulinarne dania.

Może personalizowany magnes?

personalizowany magnes
Magnes z własnym zdjęciem, może być także dobrym upominkiem dla kolekcjonerów magnesów | fot.: materiał partnera

Ten niepowtarzalny prezent pozwoli zatrzymać w sercu pozytywne chwile. Obdarowani rodzice będą mogli spoglądać na zdjęcie swoich bliskich i być z nimi myślami. Magnes z własnym zdjęciem, może być także dobrym upominkiem dla kolekcjonerów magnesów na drzwiach lodówki.

Coś dla nowoczesnych, ale równie sentymentalnych rodziców

Jeśli rodzice posiadają smartfon, warto zainwestować w piękną i funkcjonalną rzecz, jaką jest etui na telefon. Chroni ono bowiem przed uszkodzeniami i zapewnia ochronę. Niezależnie od okazji ten prezent sprawdzi się świetnie. Mimo że początkowo etui kojarzy się z niepotrzebnym gadżetem, można zapewnić, że po dłuższym namyśle mama i tata docenią Twój prezent, Twoją troskę oraz działający i niepopękany smartfon.

Personalizowane prezenty mocno zapadają w pamięć i pasują jako prezent dla rodziców na urodziny, imieniny i święta. Niezależnie od okazji powyższe pomysły ocieplą serce każdego rodzica. Także niezależnie od ich wieku będą usatysfakcjonowani i poczują się wyróżnieni spersonalizowanym prezentem. A Ty, tworząc samemu prezent, wrócisz wspomnieniami do swojego dzieciństwa i przypomnisz sobie rodzinne chwile. W końcu to oni Cię wychowali i od najmłodszych lat bawili się z Tobą, spędzali czas i uczyli, jak żyć. Żeby ich docenić, możesz im również dać prezent od serca i dać możliwość pięknego powrotu do wspomnień w postaci spersonalizowanego upominku.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

tworzenie świecy

Jak zrobić świeczkę w domu?

Świeczki to nie tylko piękne ozdoby, ale także wspaniała atmosfera tworzona przez ich delikatne światło. …