bliskie piaseczno
Bliskie Piaseczno jest nowym osiedlem budowanym przez belgijską firmę deweloperską Ghelamco | fot.: materiał partnera

Bliskie Piaseczno – tu znajdziesz swoje miejsce

Warszawa niezmiennie jest jednym z miast, w których chcemy uczyć się i pracować. Zważywszy na możliwości jakie nam daje stolica, nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Jednak często jesteśmy dalecy od zachwytu, gdy zaczynamy nosić się z myślą o zakupie własnych czterech kątów. Ceny nieruchomości przyprawiają bowiem wiele osób o zawrót głowy. Między innymi z tego też względu odnotowujemy duże zainteresowanie podwarszawskimi miejscowościami takimi jak Piaseczno. Tu właśnie powstaje nowoczesne osiedle – Bliskie Piaseczno. Co ma do zaoferowania? Dlaczego warto tu zamieszkać?

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Bliskie Piaseczno jest nowym osiedlem budowanym przez belgijską firmę deweloperską Ghelamco. Deweloper znany z innowacyjnych projektów biurowych i apartamentowców zadbał o to, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom nowoczesną, bezpieczną i estetyczną przestrzenią do życia. Pierwszy etap obejmuje 156 lokali mieszczących się w dwóch budynkach z otwartymi i zielonymi dziedzińcami wypoczynkowymi. W ofercie znajdziemy dobrze rozplanowane mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, bez problemu zatem znajdziemy tu mieszkanie idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Duże okna, balkony i przeszkolone loggie w formie werandy zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrza, a jednocześnie stworzą przyjemną dla oka i harmonijną całość w połączeniu z ponadczasową architekturą i stonowanym kolorem elewacji. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie dwukondygnacyjna hala garażowa oraz naziemny parking.

Bliskie Piaseczno to bez wątpienia osiedle przyjazne i bezpieczne dla wszystkich. Nie zabraknie tu udogodnień architektonicznych dla rodziców z małymi dziećmi, jak również dla osób starszych. Do wind dotrzemy bez konieczności pokonywania schodów, a rower czy wózek będziemy mogli pozostawić w wydzielonej przestrzeni wspólnej, czyli rowerowni i wózkowni.

Nowe mieszkania Piaseczno – wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki

Bliskie Piaseczno zostało zaprojektowane tak, aby umiejętnie łączyć funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe, ale również usługowo-handlowe. Na komfort codziennego funkcjonowania ma bowiem wpływ wiele czynników, takich jak bliskość sklepów, ale również przedszkoli i szkół oraz miejsc, w których będziemy mogli się zrelaksować i odpocząć na świeżym powietrzu. W najbliższej okolicy osiedla Bliskie Piaseczno znajdują się zarówno markety popularnych sieci handlowych jak i  mniejsze sklepiki idealne na szybie codzienne zakupy. W okolicy znajdują się również liczne przedszkola i szkoły. Małe dzieci mogą spędzać czas na nowoczesnych placach zabaw, starsze na boiskach, skateparkach czy siłowniach zewnętrznych. Do spacerów i wycieczek rowerowych zachęcają z kolei okoliczne lasy i parki krajobrazowe.

Lokale usługowe – tu rozwiniesz swój biznes

Bliskie Piaseczno to również idealne miejsce na prowadzenie biznesu. W ramach pierwszego etapu powstanie 27 lokali usługowych, które zlokalizowane będą wokół funkcjonalnie zaprojektowanych i otwartych dziedzińców. Przyciągną one z pewnością nie tylko mieszkańców osiedla Bliskie Piaseczno, ale również mieszkańców okolicznych osiedli – obecnie ok. 8 tysięcy osób. Właściciele lokali usługowych nie będą mogli zatem narzekać na brak osób chcących zrobić tu codzienne zakupy czy też poszukujących miejsc, w których mogą kupić aromatyczną kawę. Właściciele lokali będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe położone w hali garażowej.

Materiał partnera

Sprawdź także

Złoto

Najcenniejszy kruszec świata. Złoto i jego odmiany

Od wielu lat ceny złota niezmiennie utrzymują się na najwyższych pozycjach tabeli kruszców. Lśniąca sztabka …