poduszka gorczycowa
Zastosowanie poduszek gorczycowych czy materaców gorczycowych umożliwi prawidłowe podparcie kręgosłupa, odcinka lędźwiowego, odcinka szyjnego w czasie snu czy odpoczynku | fot.: materiał partnera

Poduszki gorczycowe wypełnione gorczycą białą

Gorczyca biała to wyjątkowy dar natury pomagający pozbyć się bólu w naszym organizmie. Z bólem zmagają się ludzie w każdym wieku, i młodzi i seniorzy. Czas spędzony w pracy czy też w czasie wolnym w ciągłym napięciu mięśniowym w wymuszonych pozycjach nie ergonomicznych w sposób długotrwały powoduje czasami dotkliwy ból.

Zastosowanie poduszek gorczycowych czy materaców gorczycowych umożliwi prawidłowe podparcie kręgosłupa, odcinka lędźwiowego, odcinka szyjnego w czasie snu czy odpoczynku. Należy pamiętać, że przeciętnie trzecią część naszego życia spędzamy śpiąc. Konieczne jest zadbanie o prawidłowe ułożenie naszego ciała w czasie snu. Gorczyca biała, którą zawierają poduszki gorczycowe lub materace gorczycowe potrafi się ułożyć i odpowiednio dopasować do kształtu naszego ciała. Gorczyca biała jest  w stu procentach naturalnym produktem, zasypywana jest do pokrowców z naturalnej bawełny. Dodając do tych cech naturalne właściwości gorczycy białej tj. Przeciwbólowe i przywracające naszemu organizmowi równowagę materace gorczycowe i poduszki gorczycowe stanowią doskonałą propozycję. Nasiona gorczycy białej są bardzo dobrym izolatorem, który może oddzielać i neutralizować szkodliwy wpływ na organizm człowieka żył i cieków wodnych.

poduszka gorczycowa
Gorczyca biała jest w stu procentach naturalnym produktem | fot.: materiał partnera

Poduszka gorczycowa – różne warianty?

Poduszki gorczycowe podobnie jak materace gorczycowe są produkowane w różnych wymiarach. Najpopularniejsze są jak w linku https://www.zdrowapolka.pl/poduszka-gorczycowa-do-spania-rozne-rozmiary.html

Poduszki gorczycowe można również zakupić z dodatkami np. Lawendy czy bursztynu. Występują również poduszki gorczycowe z łuską gryki, która ułatwia przepływ powietrza między ziarnami gorczycy białej i łuski gryki dzięki czemu nie pocimy się.

Sklep ZdrowaPolka.pl proponuje również poduszki gorczycowe z różnym przeznaczeniem i w różnych kształtach. I tak np. Dostępne są tradycyjne poduszki gorczycowe napełnione w jednej przestrzeni, dostępne są poduszki gorczycowe dzielone i napełniane w komorach, które nadają się bardzo dobrze do siedzenia.

Bardzo szeroka oferta obejmuje również poduszki gorczycowe lub gorczycowe z domieszka łuski gryki do siedzenia z otworem w środku. Rozwiązanie takie pozwala na swobodny przepływ powietrza w czasie siedzenia gwarantując dotlenienie skóry użytkownika. Pomaga również odciążyć kość ogonową przy różnego rodzaju bólach jeśli są takie zalecenia.

Klienci bardzo sobie cenią poduszki gorczycowe z dodatkiem bursztynu zwiększającego lecznicze działanie gorczycy białej. Zastosowany bursztyn jest naturalny, nieoszlifowany bałtycki.

Poduszki gorczycowe – jak kupować?

Przy zakupie poduszek gorczycowych lub materacy gorczycowych oraz innych wyrobów gorczycowych należy zwracać szczególną uwagę na datę produkcji oraz termin przydatności. Jest to najważniejsze ponieważ badania wskazują, że właściwości gorczycy białej są utrzymywane przez 2 lata. Dostępne w sklepie ZdrowaPolka.pl materace gorczycowe oraz poduszki gorczycowe są zawsze wyprodukowane z najświeższych nasion gorczycy białej z ostatnich zbiorów danego roku. Wyprodukowane są możliwie w najkrótszym czasie przed sprzedażą lub wielokrotnie po otrzymaniu zamówienia aby nie magazynować i nie leżały na sklepowej półce. Tak aby klienci mieli jak najdłużej pożytek z zakupionych poduszek gorczycowych czy materacy gorczycowych. Warto więc czasami czekać na produkt wysokiej jakości i przede wszystkim świeży.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailem widocznym w zakładce kontakt w sklepie ZdrowaPolka.pl

Materiał partnera zewnętrznego