apka kontrola rodzicielska
Czego można oczekiwać od aplikacji, umożliwiającej lokalizowanie telefonu dziecka? | fot.: materiał partnera

Apka do lokalizacji dziecka – 5 najlepszych!

Lokalizowanie telefonu dziecka – od czego zacząć? Życie rodzica nie jest proste. W dzisiejszych czasach dziecko wymaga praktycznie ciągłej kontroli, ponieważ potencjalne zagrożenie może czaić się dosłownie wszędzie. Szczególnie w Internecie.

Z pomocą rodzicom przychodzą aplikacje do lokalizacji dziecka. Dają wykonywać funkcje blokada pornografii one dostęp do obecnego i historycznego położenia Twojej pociechy. Jednak którą aplikację wybrać? Sprawdzamy!

 1. Lokalizowanie telefonu dziecka z aplikacją mSpy

Czego można oczekiwać od aplikacji, umożliwiającej lokalizowanie telefonu dziecka? Odpowiedź może Ci się wydać prosta, jednak w rzeczywistości sprawa jest dużo bardziej złożona. Dlaczego? Już odpowiadamy.

Producenci aplikacji mSpy zadbali o to, by Twoja wiedza na temat aktualnego położenia Twojej pociechy była jak najbardziej rozbudowana. Dzięki temu program pozwala między innymi na:

 • analizę aktywności w mediach społecznościowych,
 • sprawdzenie historii wykonywanych połączeń telefonicznych,
 • ustawienie obszarów, po których opuszczeniu przez dziecko otrzymasz powiadomienie (geo-fencing),
 • nagrywanie ekranu w telefonie dziecka.

Jak widzisz, mSpy posiada bardzo wiele funkcji, które mogą pomóc Ci w opiece nad Twoim dzieckiem. Dzięki temu mSpy to zdecydowanie najlepsza apka do lokalizacji dziecka, dostępna obecnie na rynku.

 1. EyeZy – dobre rozwiązanie do kontroli rodzicielskiej

Pewną alternatywą dla mSpy może być inna aplikacja, nosząca nazwę EyeZy. Jest to interesujące oprogramowanie, które z pewnością zasługuje na uwagę rodziców, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad zachowaniem swoich dzieci w sieci.

EyeZy to skuteczna aplikacja, dzięki której lokalizacja dzieci nie będzie stanowić więcej dla Ciebie kłopotu. Poza śledzeniem położenia, EyeZy posiada jeden główny atut, który wyróżnia ten program od konkurencji. Chodzi o keylogger. Czym on jest i do czego służy?

Keylogger to urządzenie, które jest w stanie zarejestrować informacje o tym, z jakich klawiszy na klawiaturze korzystał użytkownik. Dzięki temu będziesz w stanie bez kłopotu zdobyć:

 • hasła i dane dostępowe do kont Twojego dziecka,
 • wiadomości tekstowe, nawet jeśli zostały usunięte.

Dzięki temu EyeZy zasłużyło na drugie miejsce w naszym zestawieniu.

 1. Qustodio? Aplikacja lokalizacja dziecka i nie tylko

Aplikacja Qustodio to dostępne na praktycznie każdy system operacyjny narzędzie, które pozwoli Ci w lepszym stopniu skoordynować kontrolę rodzicielską. Dzięki niemu zdobędziesz informacje na temat położenia czy aktywności Twojego dziecka.

Qustodio to nie jest darmowa aplikacja do lokalizacji dziecka. W zależności od wybranego pakietu, cena waha się od 54,95$ do 137,95% za rok użytkowania. Do wyboru masz głównie liczbę urządzeń, które chcesz monitorować. Małe rozwiązanie sprawdzi się na 5 stanowiskach, średnie na 10, a duże na 15. Wszystko zależy od Twoich preferencji i oczekiwań.

 1. Family Time – bo rodzina jest najważniejsza

Aplikacje do lokalizacji dziecka oferują wiele interesujących funkcji. Jednym z takich programów jest Family Time. Producenci położyli duży nacisk na ochronę rodziny. Dzięki temu pomysłowi w aplikacji pojawiło się kilka interesujących funkcji. Są to między innymi:

 • śledzenie mediów społecznościowych,
 • ograniczenie czasu korzystania z telefonu,
 • wygaszenie urządzenia (family time).

Family Time to dobre rozwiązanie dla rodziców, którym zależy na ograniczeniu czasu, spędzanego przez dziecko przed ekranem.

 1. Norton Family – dobre rozwiązanie do kontroli rodzicielskiej

Ostatnie miejsce w rankingu przypadło aplikacji Norton Family. To rozwiązanie od potentata na rynku zabezpieczeń jest dostępne głównie na telefony z systemem Android i iOS. Pozwala na śledzenie lokalizacji dziecka oraz nadzorowanie czasu, spędzanego ze smartfonem w ręce. Inna ciekawa funkcja to określenie czasu, w którym Twoje dziecko powinno być w szkole.

Norton Family to płatna aplikacja, jednak możesz wykorzystać wcześniej okres próbny, trwający 30 dni.

Podsumowanie

Kontrola rodzicielska to trudne zadanie, do którego należy się przygotować. Jeżeli zastanawiasz się, co powinna zawierać aplikacja, lokalizacja dziecka to jedna z podstawowych funkcji śledzących.

Przed wyborem właściwej dla Twoich potrzeb metody ochrony dzieci, poznaj dostępne możliwości i wybierz najlepszą opcję. Pamiętaj, że zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Powodzenia!

Materiał partnera

Sprawdź także

edycja zdjęć na smartfonie

Przegląd najpopularniejszych aplikacji do edycji zdjęć na smartfony

Aplikacje do edycji zdjęć stały się nieodzownym elementem korzystania ze smartfona. Oferują one szeroki zakres …