zakupy online
Teraz czytając swój ulubiony magazyn online, mogą od razu zobaczyć, które marki oferują modną odzież prezentowaną w poradniku | fot.: materiał partnera

Oszczędź czas i pieniądze z platformą modową Modago

Wyszukanie najlepszych ofert cenowych wśród tysięcy sklepów internetowych jest zadaniem niemal niemożliwym do wykonania. Jeśli masz dość tracenia czasu i chcesz dowiedzieć się w jednym miejscu, jakie są aktualne oferty i promocje polskich i międzynarodowych marek to Modago jest stroną, którą musisz zapisać w swojej przeglądarce.

Co znajdziesz w artykule?

  1. Co to jest Modago?
  2. Jak Modago pomoże Ci zaoszczędzić czas?
  3. Jak Modago pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze?

Co to jest Modago?

Platforma modowa Modago.pl to nowość na polskim rynku. Oferuje ona dostęp do 50 tys. produktów polskich i zagranicznych marek. Serwis powstał w ramach transformacji cyfrowej Edipresse Polska (obecnie BURDA Polska). Jego celem było zapewnienie czytelniczkom modowych portali zupełnie nowych doświadczeń modowych.

Teraz czytając swój ulubiony magazyn online, mogą od razu zobaczyć, które marki oferują modną odzież prezentowaną w poradniku. Bez konieczności przeszukiwania stron wujka Google!

Jak Modago pomoże Ci zaoszczędzić czas?

Pomyśl, ile razu zobaczyłaś jakąś piękną sukienkę w magazynie poradnikowym, i pomyślałaś, że musisz ją mieć w swojej szafie! W takiej sytuacji bardzo często – zdecydowanie zbyt często – porzucamy na bok wszystkie obowiązki i rzucamy się w wir poszukiwań nowej sukienki.

Zadanie nie jest proste. Musimy znaleźć ten idealny krój, w idealnym kolorze i przystępnej cenie. Po kolejnych minutach, godzinach, a czasem nawet dniach udaje nam się wyszukać model bliźniaczo podobny do tego poszukiwanego, jednak często porzucamy nasz obiekt zainteresowań ze względu na cenę. Ubranie ląduje w zakładce „poczekaj na wyprzedaż”, a nam pozostaje wyłącznie poczucie straconego czasu.

Modago to wstęp do zakupów w przyszłości

Platforma modowa Modago.pl pomoże Ci całkowicie uniknąć takich sytuacji. Na stronie w kilka minut znajdziesz poszukiwaną odzież, obuwie i dodatki, dzięki opcjom filtrowania. Wejdź na https://modago.pl, wybierz pożądany: kolor, styl, materiał, wzór, rozmiar czy nawet długość rękawa, a poszukiwany lub poszukiwana pojawią się na Twoim ekranie bez konieczności wielogodzinnego przeglądania.

Nie musisz już z nadzieją przeszukiwać tysięcy produktów na przeróżnych stronach z nadzieją na „wielkie objawienie” tego idealnego modelu. Taka praktyka odchodzi już do lamusa (na szczęście!).

Przykład nowej platformy jest wizją tego, jak będziemy robić zakupy w przyszłości. Choć firma określa, że własna platforma modowa to kolejny naturalny krok w transformacji cyfrowej, to dla nas, kupujących, to wielki krok w stronę oszczędności czasu i pieniędzy.

Jak Modago pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze?

Sprzedaż e-commerce w Polsce bije rekordy popularności. Pandemiczna fala pozostawiła niemałą spuściznę w postaci ponad 55 tysięcy sklepów online. Znalezienie ładnego i dobrego jakościowego ubrania przypomina znalezienie przysłowiowej igły w stogu siana. A jeśli dodatkowo chcemy, żeby poszukiwana rzecz była w dobrej cenie, to zadanie urasta do rangi równej wtłoczeniu kamienia na górę przez Syzyfa. To niemal awykonalne. Jak w tej sytuacji pomoże Ci Modago?

Sprawdź okazje i rabaty ulubionych sklepów w jednym miejscu – promocje Modago

Na stronie Modago.pl możesz skorzystać z promocji od tysięcy różnych producentów. Ta internetowa galeria handlowa pozwala nie tylko porównać ceny. Oferuje znacznie więcej!

W filtrach masz możliwość ustalenia:

  • przedziału cenowego,
  • sortowania towarów po cenach,
  • czy ustalenia wyszukiwania ubrań wyłącznie wśród promocji i wyprzedaży.

To prawdziwa gratka dla łowców promocji, a w dobie szalejącej inflacji szansa na zakup wysokiej jakości ubrań w niskich cenach, szczególnie że często można znaleźć do Modago kody rabatowe!

Naszym zdaniem start Modago.pl zapowiada nową erę zakupów online, w których będziemy kupować ubrania w najlepszych cenach przy okazji czytania artykułu. Opcja oszczędności czasu i pieniędzy oraz duży wybór są naprawdę kuszące, dlatego mamy nadzieję, że obszar działań platformy będzie się wyłącznie poszerzać.

Materiał partnera

Sprawdź także

zakupy spożywcze przez internet

Czy warto robić zakupy spożywcze przez Internet?

Sprzedaż w Internecie rozwija się błyskawicznie. Co chwila powstają nowe sklepy internetowe, rozwijają się platformy …