DARIA FOLCIK
fot.: DARIA FOLCIK
Strona główna / Styl życia / Pasje / Znamy finalistów 3 edycji Projektu Packshot od Answear – obejrzyj niesamowite ujęcia biżuterii Swarovskiego

Znamy finalistów 3 edycji Projektu Packshot od Answear – obejrzyj niesamowite ujęcia biżuterii Swarovskiego

Projekt Packshot od Answear już od 3 edycji gromadzi najbardziej utalentowanych artystów z naszego kraju, ale i nie tylko, bo w tym roku odbył się aż w 7 krajach! Jak tym razem poradzili sobie uczestnicy z zadaniem konkursowym? Czy wykazali się odpowiednim poziomem kreatywności? Packshoty jakich produktów mieli za zadanie przygotować? Kto okazał się najlepszy? Znamy już odpowiedzi na te pytania!

Osoby chcące wziąć udział w Answear – Projekt Packshot za każdym razem mają za zadanie stworzyć oryginalne i kreatywne packshoty produktowe. Tym razem konkurs odbywał się pod patronatem marki Swarovski, której to zestawy biżuterii trafiły w ręce 10 finalistów 3 edycji.

Wyjątkowo wyrównany poziom i wybitne jury

Biorąc pod uwagę fakt, że jedynie z naszego kraju spłynęło ponad 600 zgłoszeń, konkurencja była naprawdę spora. Również poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki, więc przed jury stało nie lada wyzwanie. W tym roku oceniania twórczości młodych artystów podjęli się: fotografka gwiazd Marta Wojtal, dyrektor działu marketingu marki Swarovski Heiko König oraz szef działu mody ELLE Marcin Świderek.

fot.: LINDA PARYS
fot.: LINDA PARYS

Najlepsi z najlepszych, czyli kto wygrał tegorocznych Projekt Packshot?

Kto okazał się najbardziej kreatywny? Zachwycił jury i zdeklasował konkurencję? Mariusz Tokajuk! Fotograf, który najbardziej ceni sobie pracę ze światłem, wizualne kontrasty i co równie ważne zadania specjalne. To właśnie w jego ręce trafiła pierwsza nagroda, którą to jest publikacja zwycięskich packshotów w magazynie Elle, a także indywidualnych kurs fotograficzny poprowadzony przez światową fotografkę gwiazd Martę Wojtal.

Przyznane zostały także dwa wyróżnienia, które trafiły do Lindy Parys i Darii Folcik. Obie Panie zostały nagrodzone kultowym już modelem Iphone SE 64 GB, który z pewnością pomoże tworzyć im jeszcze lepsze fotografie. Oprócz tego, wszyscy finaliści, tegorocznej edycji Projekt Packshot, otrzymali po zestawie biżuterii Swarovski, stworzonej specjalnie z okazji 125. urodzin marki.

fot.: MARIUSZ TOKAJUK
fot.: MARIUSZ TOKAJUK

Nie od dzisiaj Answear pamięta o młodych twórcach!

Nie znasz sklepu Answear? Nie wiesz, co oferuje? To spory błąd! Ten pierwszy polski sklep multibrandowy posiada w swojej ofercie ubrania, obuwie i dodatki ponad 300 największych marek. Tutaj można szybko i wygodne ułożyć całe stylizacje, a następnie je zakupić. Warto obserwować nie tylko ofertę tego sklepu, ale i jego poczynania związane z promowanie młodych talentów.

fot.: MARIUSZ TOKAJUK
fot.: MARIUSZ TOKAJUK

Już od kilku lat Answear wspiera początkujących twórców, chcących działać z modą na różnych polach. Marka ma na swoim koncie wiele projektów skierowanych właśnie do młodych i kreatywnych osób są to m.in. Bitwa Stylistów, #CatchTheMoment, Manifest Your Style i wiele innych. Trzeba przyznać, że już sama publikacja zwycięskich prac, wyjątkowe nagrody, jak i możliwość nawiązania kontaktów w tej branży to szansa dla wielu talentów na rozpoczęcie wielkiej kariery! To właśnie takie podejście coraz mocniej wyróżnia Answear na tle konkurencji, w obszarze szeroko rozumianego lifestylu.

fot.: DARIA FOLCIK
fot.: DARIA FOLCIK

Doskonałym przykładem, tego rodzaju działań, może być Projekt Packshot, który już od lat gromadzi utalentowanych młodych ludzi i pozwala im pokazać się szerszemu gronu odbiorców. Każda z edycji daje szanse na zaistnienie kolejnym twórcom. Z całą pewnością o uczestnikach 3 edycji również niedługo usłyszymy i to w kontekście wybitnych nazwisk świata mody!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

kobieta przy oknie

Jak zrobić ciekawe zdjęcie, korzystając ze światła wpadającego przez okno?

Wielu amatorów fotografii stosuje mnóstwo prostych trików, aby zrobić ciekawe i niepowtarzalne zdjęcie. Jednym z …