iPad Air
Wyświetlacz Retina, rozdzielczość na poziomie 2048 x 1536, ultralekka konstrukcja i nawet do 10 godzin wytrzymałości baterii bez konieczności ładowania… Nie da się ukryć, że iPad Air to produkt nad produktami w swojej kategorii! | fot.: materiał partnera

Jak naprawić zepsuty iPad Air?

Sprzęt marki Apple cieszy się dużą popularnością. Jego posiadacze chwalą sobie nie tylko ponadczasową estetykę, ale również ogromne możliwości funkcjonalne, jakie zapewniają te urządzenia. Właśnie dlatego nikt nie chce oglądać swojego urządzenia, które się psuje lub roztrzaskuje o ulicę… Co zrobić, jeśli już do tego dojdzie? Jak naprawić zepsuty iPad Air?

Czym wyróżnia się iPad Air?

Wyświetlacz Retina, rozdzielczość na poziomie 2048 x 1536, ultralekka konstrukcja i nawet do 10 godzin wytrzymałości baterii bez konieczności ładowania… Nie da się ukryć, że iPad Air to produkt nad produktami w swojej kategorii! Co więcej – jak wszystkie urządzenia marki Apple – wyróżnia się eleganckim wykonaniem oraz ponadczasowym designem.

Warto również zaznaczyć, że iPad Air posiada aż 64-bitową architekturę, która – według Apple – ma dorównywać komputerom! Oznacza to, że ten model tabletów jest rewolucyjnym rozwiązaniem, które może skutecznie wywrócić do góry nogami całą branżę elektroniczną.

Jak na te wszystkie zalety odpowiada jednak iPad Air 2?

Nowości od Apple: iPad Air 2

Na pierwszy rzut oka widać dwa elementy, które odróżniają iPad’a Air 2 od swojego poprzednika: jest to niższa waga i mniejszy rozmiar, co przekłada się na łatwiejszą ergonomię użytkowania. Z kolei po głębszym przeanalizowaniu wszystkich specyfikacji można zauważyć, że najnowsza generacja tabletów Apple wyróżnia się:

  • technologią Touch ID,
  • weryfikacją na podstawie linii papilarnych,
  • wyświetlaczem o przekątnej 9,7 cala,
  • kamerą o rozdzielczości 8 megapikseli,
  • pamięcią operacyjną o pojemności 2GB,
  • 3-rdzeniowym procesorem z taktowaniem na poziomie 1,5 GHz.

Wydaje się więc, że iPad Air 2 nie tyle „przerósł” swojego poprzednika, ile po prostu wyznaczył nowy trend. Oznacza to, że zarówno iPad Air 2, jak i iPad Air mogą znajdować się w tym samym momencie na rynku bez obaw o bycie dla siebie konkurencją.

Jak naprawić zepsuty iPad Air 2?

Nawet produkty Apple nie dają stuprocentowej gwarancji na odporność przed uszkodzeniami. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby iPad wyślizgnął się z dłoni i wylądował na twardej nawierzchni. Jedną z najpoważniejszych i najczęstszych usterek w przypadku urządzeń Apple jest zbita szybka.

Kiedy niestety i Ciebie spotka taka sytuacja, powinieneś jak najszybciej udać się do sprawdzonego i profesjonalnego serwisu Apple. W iClinica realizujemy każdy rodzaj napraw, specjalizując się właśnie w wymianie szybek urządzeń Apple. Nasze umiejętności pozwalają nam na wymianę wyświetlacza w błyskawicznym czasie 4 dni. Co więcej, po wykonanej pracy dajemy 6-miesięczną gwarancję na naszą usługę.

Profesjonalny serwis Apple: iClinica

Naprawianiem urządzeń marki Apple zajmujemy się od 2009 roku. Przez ponad 10 lat naprawiliśmy tysiące urządzeń, wywołując szeroki uśmiech na twarzy naszych klientów. W końcu, kto nie cieszyłby się na widok iPada Air, który został przywrócony do pełnej używalności? Serwis Apple iClinica znajdziesz w największych miastach w Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, a także Poznaniu. Docieramy z naszymi profesjonalnymi usługami wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Apple iPhone 11 Pro smartfon

Co wiemy o iPhone 12?

Nowe edycje smartfonów spod znaku nadgryziona jabłuszka zawsze budzą emocje. Nie inaczej jest z oczekiwaniem …