Smartwatch
Jak nietrudno zauważyć, pod względem parametrów smartwatche potrafią bardzo się od siebie różnić | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jaki smartwach do 1500 zł kupić

Bez wątpienia smartwatche są niezwykle użytecznym gadżetem, idealnym dla osób aktywnych. Stąd też bierze się ich rosnąca popularność. Co jednak jasne, nikt nie chciałby za nie płacić więcej, niż to faktyczne potrzebne. Dlatego też bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się modele mieszczące się w budżecie do 1500 zł. Które z nich są warte szczególnej uwagi?

Jaki zegarek sportowy wybrać i na co zwracać uwagę?

Głównym zadaniem tego tekstu jest oczywiście zaprezentowanie kilku najciekawszych smartwatchy, których cena nie przekracza 1500 zł. Jednak porównania tego rodzaju nie mają sensu bez zwrócenia uwagi na ogólną użyteczność sprzętu tego rodzaju. Wybór dobrego męskiego czy damskiego smartwatcha powinien się opierać przede wszystkim na potrzebach użytkownika. W końcu wymagania osoby, szukającej gadżetu będącego tylko „przedłużeniem” smartfona, będą zupełnie inne, niż kogoś, kto szuka użytecznego zegarka do biegania. Dlatego też przed zapoznaniem się z możliwościami poszczególnych modeli, koniecznie trzeba postawić sobie co najmniej trzy pytania:

  • Czy potrzebny jest mi smartwatch do korzystania z funkcji telefonu, czy bardziej zegarek sportowy z funkcjami treningowymi?
  • Czy szukam modelu tylko do użytku podczas treningów/aktywności, czy też do codziennego noszenia – także do oficjalnych stylizacji.
  • Czy będę korzystać z zaawansowanych funkcji, czy bardziej zależy mi na niskiej cenie.

Odpowiedzi w tych tematach pozwolą na choć ogólne określenie swoich wymagań odnośnie poszukiwanego sprzętu. A to z kolei ułatwi odsianie produktów niespełniających oczekiwań i wybranie smartwatcha najbliższego ideałowi.

Najlepszy smartwatch do 1500 zł? Poznaj 4 nasze propozycje!

  1. Zegarek Garett Women Ida – pierwszym i jednocześnie zdecydowanie najtańszym z prezentowanych przez nas produktów jest smartwatch dla kobiet Garett Ida. Powala on na odbieranie powiadomień z telefonu oraz kontrolę podstawowych parametrów aktywności, takich jak ciśnienie czy liczba pokonanych kroków. Mocną stroną tego produktu jest też ciekawy i nowoczesny design oraz możliwość wyboru spośród wariantów kolorystycznych.
  2. Zegarek Garmin Forerunner 45 – innym bardzo ciekawym i stosunkowo niedrogim modelem smartwatcha jest Forerunner 45 produkowany przez markę Garmin. Posiada on już wbudowany odbiornik GPS, który pozwala na uzyskanie wielu dodatkowych informacji przydatnych podczas treningów. Dzięki temu może on doskonale sprawdzić się jako zegarek dla biegaczy.
  3. Zegarek Suunto Ambit 3 Peak Black – dla osób zwracających uwagę na liczbę funkcji i możliwości idealną opcją może się okazać smartwatch Suunto Ambit 3. Jego największą zaleta jest wielozadaniowość, która pozwala na wykorzystanie go zarówno jako zegarka sportowego, jak i bardziej codziennego rozwiązania, idealnego dla osób aktywnych. Co warte podkreślenia, w tym przypadku bardzo postarali się też projektanci, którzy zadbali o jego nowoczesny design i jednocześnie dobre zabezpieczenie przed wodą.
  4. Zegarek Garmin Forerunner 735 XT – ostatnim z prezentowanych przez nas urządzeń jest także przedstawiciel rodziny Forerunner. Ten zegarek GPS Garmin, podobnie jak prezentowany wcześniej Suunto, również sprawdzi się w bardzo wielu zastosowaniach. Posiada on szereg funkcji pomiarowych, aplikacji treningowych czy też innych przydatnych na co dzień dodatków. Co jasne, w dobrych sklepach można go znaleźć w cenie poniżej 1500 zł.

Gdzie kupić męskie i damskie zegarki sportowe i smartwatche

Jak nietrudno zauważyć, pod względem parametrów smartwatche potrafią bardzo się od siebie różnić. W poszczególnych sklepach zdarzać się mogą też spore dysproporcje w cenach tych samych modeli. Z pewnością więc warto wiedzieć, gdzie trafić można na największe promocje i rabaty. Jednym z takich miejsc jest z pewnością sklep Zegarownia.pl. Kupując w nim, można liczyć nie tylko na dobre ceny, ale też szeroki wybór markowych i objętych pełną gwarancją produktów. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, gdyż często najtańsze oferty z aukcji internetowych dotyczą tak naprawdę używanego lub nie w pełni sprawnego sprzętu. Dlatego też nie warto w tym przypadku eksperymentować, gdyż może to skończyć się problemami ze zwrotem lub wydaniem pieniędzy na niedziałający sprzęt.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

smartwatch damski

Modne i funkcjonalne akcesoria dla każdej kobiety

Zegarki od dawnych lat stanowią jedno z najważniejszych akcesoriów stylizacyjnych wielu kobiet. Noszenie eleganckiego zegarka …