gaming
Jedno jest pewne, warto śledzić nadchodzące premiery | fot.: stock.adobe.com

Jakie najciekawsze premiery gier na konsole i PC czekają miłośników gier w najbliższym czasie?

Koniec roku kalendarzowego 2021 r. oraz początek przyszłego nadchodzącego 2022, to czas wielu interesujących premier. Oczywiście podane tytuły nie są jedynymi wartymi uwagi, dlatego warto śledzić kalendarium nadchodzących premier.

Co czeka fanów gier strategicznych i RPG? 

Użytkownicy obsługujący konsole długi czas musieli czekać na trzecią część SpellForce 3 Reforced. Gra, która cieszyła się znaczną popularnością wśród graczy na PC, zawita również na konsolach PS5, XSX, PS4, XONE. Premiera została zaplanowana na 5 XII 2021r.

Na początku przyszłego roku, 28 I 2022 r. studio Game Freak planuje wypuścić Pokemon Legends: Arceus która to produkcja ma stanowić nową, wyższą jakość. Ciekawym rozwiązaniem będzie tutaj stworzenie własnego Pokedeksu, gracze zostaną przeniesieni w przeszłość do regionu Sinnoh. Gra stanowi prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów serii Pokemon, ukaże się na konsolach Nintendo SWITCH.

Tytułem wartym polecenia jest ponadto Century: Age of Ashes, którego premiera nastąpi 2 XII, wydana na PC.

Na 7 XII planowana jest premiera gry na PC, A-Train: All Aboard! Tourism, którą wypuszcza na rynek japońskie studio Artdink. 

Co dla fanów gier sportowych? 

Po premierach gier FIFA 2022, eFOOTBALL PES 2022, które już za nami, dobry czas czeka również miłośników innych sportów aniżeli piłka nożna. Shreders, gra która będzie miała swą premierę w grudniu 2021 r. jest tytułem dedykowanym wszystkim miłośnikom snowboardu. Tytuł jest szczególnie wart uwagi, gdyż rzadko kiedy wychodzą takie produkcje. Inspiracją do powstania Shredders była seria Amped, gra powstała przy współpracy firm I-Illusions oraz Let it Roll. Zagrać w nią będą mogli wszyscy posiadacze platformy Xbox Series X/S.

Fani gier wyścigowych czekają już na 14 XII 2021 r., kiedy to ukaże się Gear. Club Unlimited 2 – Ultimate Edition. Producentem jest Eden Studios, wydawcą Microids. Tytuł ukaże się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, ponadto na Nintendo SWITCH pod nazwą Definitive Edition. 

Co dla rodzin z dziećmi? 

Wszystkich rodziców, którzy chcą grać wraz ze swoimi pociechami również czeka wiele dobrego. Niedawno bo 25 XI nastąpiła premiera Asterix & Obelix: Slap them all! W grze chodzi o pokonywanie przeszkód, spodoba się wszystkim zarówno starszym jak i młodszym miłośnikom  walecznych Gallów wspomaganych przy pomocy naparu z magicznego kociołka druida Panoramixa. Produkcję opracował zespół Mr. Nutz Studio, wydawcą jest Microids, tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Inną grą wartą polecenia, tym razem skierowaną do miłośników serii o Smerfach jest Smerfy: Misja Złoliść. Premiera ma miejsce 26 XI, gra stanowi wspaniałą dawkę rozrywki zarówno dla starszych jak też dla młodszych użytkowników, przez co jest doskonałą produkcją familijną. Ta trójwymiarowa gra platformowa ukaże się na PlayStation 4 i Pro, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S, ponadto na Nintendo Switch oraz na PC, wielkim atutem w tym przypadku jest pełna polska wersja językowa z napisami oraz z dubbingiem, dzięki czemu rozgrywka nabierze odbioru niczym w kinie. 

RAD

Sprawdź także

CS GO

Najlepsze strony z darmowymi skinami CS:GO

Od 2016 roku liczba serwisów oferujących usługę otwierania skrzyń rośnie wykładniczo, przez co nie tylko …