premiery gier
Tegoroczna wiosna znacznie bardziej rozpieszcza graczy. Ta pora roku rzadko obfituje w ciekawe premiery, jednak tym razem, nie będziemy narzekać na brak tytułów do ogrywania | fot.: Fotolia

Nadchodzące premiery gier

Tegoroczna wiosna znacznie bardziej rozpieszcza graczy. Ta pora roku rzadko obfituje w ciekawe premiery, jednak tym razem, nie będziemy narzekać na brak tytułów do ogrywania. Oto lista najciekawszych zbliżających się premier gier:

Tom Clancy’s The Division 2

Druga część gry akcji nastawionej na kooperację. Tym razem, zamiast ameryki południowej, odwiedzimy zniszczoną wewnętrznym konfliktem stolicę USA. Wcielając się w bohatera, którego umiejętności i sprzęt dobierzemy pod własne preferencje, przemierzmy rozległe tereny Waszyngtonu. Gra będzie trzecioosobową strzelanką z możliwością współpracy z innymi graczami. Gracz sam zadecyduje, w jakiej kolejności będzie rozgrywał główny wątek fabularny. Gra zostanie wydana na PC, PS4 i XONE.

Generation Zero

Szwecja, rok 1989, partyzancka walka z robotami, które opanowały kraj. Taką oto historię przedstawią nam ludzie ze studia Avalanche Studios. Mimo iż tytuł ten będzie pierwszoosobową strzelanką, to zastosowano znany doskonale z gier action RPG motyw nauki walki z różnymi przeciwnikami. Gra nie będzie nastawiona na bezmyślną rozwałkę, a na zaplanowaną walkę oraz współpracę. Przedpremierowe pokazy rozgrywki, zebrały bardzo dobre opinie. Przede wszystkim chwalono niecodzienny klimat produkcji, oraz grafikę. Generation Zero ukaże się na PC, PS4 i XONE

Tropico 6

Po raz szósty wcielimy się w role dyktatora, zarządzającego wyspą. To od gracza zależeć będą losy jej mieszkańców, jednak celem jest pozostanie przy władzy. Przyjdzie nam zmierzyć się z problemami ekonomicznymi i społecznymi, prowadzić wojny oraz nawiązywać sojusze. Seria słynie z pozostawianiu w rękach gracza wszystkich decyzji, związanych z funkcjonowaniem państwa. Co ciekawe, tytuł ukaże się na trzech najpopularniejszych platformach – PC, PS4 i XONE.

World War Z

Gra na licencji filmu o tym samym tytule, przeniesie nas do trzech lokalizacji, w których zmierzymy się z apokalipsą Zombie. Odwiedzimy Nowy Jork, Moskwę oraz Jerozolimę, wcielimy się w kilku różnych bohaterach. Każdy ma inną historię, klasę i umiejętności, które rozwiniemy wraz z postępem fabuły. Gra będzie trzecioosobową strzelanką nastawioną na walkę pozycyjną. Tytuł będzie korzystać jedynie z uniwersum znanego z filmów, luźno nawiązując do historii bohaterów kinowej produkcji.

Mortal Kombat 11

Najbardziej znana seria bijatyk wraca w nowej odsłonie. Równie brutalna jak poprzedniczki, jednak znacznie bardziej zoptymalizowana i zrównoważona. Graficznie będzie najlepszą grą z tego gatunku w historii. Pierwszy raz, designerzy poszli w ciężki klimat. Lokacje są utrzymane w konwencji osaczenia gracza, szare, mroczne i przygnębiające. Jednak ich projekty zachwycą nawet najbardziej wymagających fanów bijatyk. Rozgrywka ma być mniej dynamiczna, a bardziej nastawiona na strategię i timing. Twórcy zapowiadają, że nie będzie się dało wygrać pojedynku, losowo naciskając klawisze, co w tym gatunku jest aktualnie rzadkością.

Beyond Blue

Nietypowa, przygodowa gra indie, w której wcielimy się w badacza podmorskich głębin. Akcja będzie toczyć się w całości pod wodą. Rozgrywka pozwoli nam na eksploracje głębin, wraz z zespołem badawczym. Tytuł będzie utrzymany w modnej ostatnio konwencji gier, które toczą się spokojnie, dając graczowi sporo czasu na poznawanie i samodzielne wytyczanie sobie ścieżek.

KŚW

Sprawdź także

Uncharted 4

Uncharted 4 najlepiej sprzedającą się grą na wyłączność na PS4

W pierwszym tygodniu sprzedaży, dzieło wielokrotnie nagradzanego, amerykańskiego studia Naughty Dog nabyło 2,7 mln graczy …