ilustracja pady gamingowe
Rzućmy okiem na największe premiery zbliżających się miesięcy i sprawdźmy co już niedługo przykuje nas do ekranów | fot.: stock.adobe.com

Najbardziej oczekiwane premiery gier

Najbliższe miesiące będą prawdziwą gratką dla każdego fana elektronicznej rozgrywki. Zbliżające się wielkimi krokami premiery zagwarantują wiele godzin dobrej zabawy niezależnie od tego czy gramy na PC, czy na konsoli. Rzućmy okiem na największe premiery zbliżających się miesięcy i sprawdźmy co już niedługo przykuje nas do ekranów.

Nowy polski hit

Największe dzieło CD-Project RED, czyli Wiedźmin 3 na tyle rozbudził oczekiwania do każdej nowej produkcji polskiego studia, że bardzo trudno będzie powtórzyć spektakularny sukces. Cyberpunk 2077 został zapowiedziany już w 2013 roku i od samego początku twórcy rozbudzali wyobraźnię swoich fanów. Kilkukrotne zmienianie daty premiery powinno napawać graczy nie strachem, a optymizmem. Skoro „Redzi” chcą doszlifować swój produkt i wzorem Rockstar Games zapewnić konsumentom gotowy produkt nie wymagający szybkiego łatania po premierze, należy im tylko przyklasnąć. Pytanie jest jedno. Czy Cyberpunk 2077 dorówna Wiedźminowi 3 pod względem jakości? Jeśli tak, mamy gwarantowaną grę roku.

Master Chef powraca

Halo Infinite powinno zadebiutować w ostatnim kwartale 2020 roku na Xbox One, Xbox Series X i PC. Pierwszoosobowa strzelanka z uznanej serii będzie murowanym hitem. Po raz pierwszy w historii serii twórcy zaproponowali rozgrywkę w otwartym świecie. Szósta odsłona cyklu Halo zdaniem twórców ma stanowić domknięcie wątku Master Chefa, ikonicznej postaci i głównego bohatera serii. Jeśli jesteście posiadaczami konsoli Microsoftu, oto obowiązkowy zakup.

Czeska mafia lepsza od oryginalnej

Mafia wydana przez czeskie studio Illusion Softworks w roku 2002 bezsprzecznie jest jedną z najlepszych gier komputerowych. Ciężki, gęsty klimat amerykańskiego miasta opanowanego przez przestępcze organizacje był niepowtarzalny. Ta produkcja miała wszystko, świetną fabułę, genialnie napisane postacie i jak na tamte czasy ładną grafikę. Produkcja swoim podejściem do realizmu wyprzedziła swoje czasy, dlatego każdy gracz mający przyjemność grać w oryginalną Mafię z ogromną radością usłyszał o planowanym remake’u pierwszej odsłony cyklu. Twórcy tworzą grę od nowa i planują dodać kilka wątków do bardzo dobrej fabuły i powiększyć świat gry. Trzymajmy kciuki.

FIFA 21

Seria FIFA od lat zajmuje czołówki list sprzedażowych niemal na całym świecie. FIFA co roku przykuwa graczy do ekranów i jest jedną z najpopularniejszych gier świata. Nie inaczej będzie z nadchodzącą wielkimi krokami tegoroczną odsłoną. Szalenie popularny tryb Ultimate Team pozwala graczom tworzyć swoje wymarzone drużyny i rywalizować nimi z graczami z całego świata. FIFA jest idealną propozycją zarówno na imprezę, jak i samotny wieczór. Jeśli macie dwa kontrolery zaproście znajomego i sprawdźcie swoje umiejętności.

Wielkie hity to nie wszystko

Podsumowując, cała branża przygotowuje się na premierę konsol nowej generacji. Sony i Microsoft już niedługo rozpoczną przygotowania do wielkiej premiery swoich urządzeń i z pewnością będą stopniowo zaznajamiać swoich fanów z przygotowywanymi na nowe platformy produkcjami. Przygotujmy się na nadchodzące hity i nową generację gier. Twórcy na pewno nas nie zawiodą.

ABI

Sprawdź także

Dziedzictwo Hogwartu

Dziedzictwo Hogwartu – co musisz wiedzieć zanim sięgniesz po grę?

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo oczekiwanej przez graczy gry osadzonej w świecie Harrego Pottera. …