kobieta robiąca zakupy online na tablecie
Chcąc zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze, warto skorzystać z możliwości jakie zapewnia nam współczesna technologia | fot.: pixabay

Vendoria.pl, czyli jak ułatwić sobie zakupy w Internecie?

Codziennie tysiące osób w Polsce robi zakupy w Internecie. Zaopatrujemy się nie tylko w ubrania, kosmetyki, artykuły spożywcze, elektroniczne, książki, ale w zasadzie we wszystkie przedmioty i urządzenia codziennego oraz niecodziennego użytku. Czasem, aby upolować wymarzoną rzecz w najlepszej cenie, spędzamy długie godziny przed komputerem lub telefonem, nie zawsze osiągając zamierzony cel. Zdarza się również, że decydujemy się na ofertę, która nie do końca nam odpowiada, tylko dlatego, że potrzebujemy określonego produktu już teraz.

Chcąc zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze, warto skorzystać z możliwości jakie zapewnia nam współczesna technologia. Z myślą o osobach dla których ważny jest komfort zakupów online powstała Vendoria.pl – serwis łączony w sobie funkcję wyszukiwarki, porównywarki cen i nie tylko. Jakie możliwości oferuje internautom.

Dlaczego warto skorzystać z Vendorii?

Porównywarka cen Vendoria.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wybór i możliwość porównania cen produktów w różnych sklepach, bez konieczności poświęcania zbyt dużej ilości czasu. Serwis skupia w jednym miejscu tysiące ofert z różnych sklepów internetowych, ale również aukcji i ogłoszeń, w tym AliExpress, eBay i td. Dzięki temu możesz sprawdzić ile kosztuje dana rzecz u różnych sprzedawców, wybierając najbardziej korzystną ofertę. Jakie jeszcze są zalety serwisu?

  • vendoria.pl z pozwala na robienie zakupów w różnych sklepach z poziomu jednego konta. Oznacza to, że po zarejestrowaniu się w serwisie, transakcje oraz płatności są realizowane z jego poziomu. Nie musisz więc zakładać wielu kont,  zapamiętywać haseł i za każdym razem wpisywać swoich danych.
  • Cechą charakterystyczną serwisu jest również łatwa i intuicyjna obsługa, dzięki czemu znalezienie pożądanej rzeczy zajmuje zaledwie kilka chwil. Podział na kategorie i podkategorie pozwala na zapoznanie się ze zgromadzonymi produktami i wybranie tego, który nas interesuje.

Dodatkowe możliwości serwisu

Kolejną ogromną zaletą Vendorii jest funkcja monitoringu. Warto z niej skorzystać zawsze wtedy, gdy w danym momencie nie znajdziemy przedmiotu odpowiadającego naszym potrzebom lub po prostu nie ma go na rynku. Aktywując opisywaną funkcję, serwis automatycznie szuka wskazanej przez nas rzeczy przez określony czas. Gdy tylko trafi na produkt zgodny z przyjętymi przez nas kryteriami, zostaniemy o tym poinformowani sms-em lub e-mailem. Korzystając z monitoringu jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę unikalne produkty, które rzadko lub okresowo są dostępne w sprzedaży. Dodatkowo, nie musimy tracić czasu na samodzielne szukanie.

Zakupy Online
Korzystając z monitoringu jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę unikalne produkty, które rzadko lub okresowo są dostępne w sprzedaży | fot.: pixabay

Co jeszcze warto wiedzieć na temat Vendorii?

Podczas rejestracji w serwisie, automatycznie zostaje nam przydzielone darmowe konto standard. Pozwala ono na monitorowanie maksymalnie 5 produktów, przez okres do 7 dni. W tym czasie będziemy otrzymywać raport poszukiwań co 24 godziny. Osoby mające większe potrzeby, mogą zdecydować się na zakup konta premium, w ten sposób zyskując możliwość monitorowania ponad 9000 produktów jednocześnie, przez okres 365 dni, otrzymując raport co godzinę.

Dzięki Vendorii, zakupy online staną się jeszcze szybsze i bardziej przyjemne. Dodatkowo, mamy pewność, że zawsze wybieramy najkorzystniejszą wersję i nie przepłacamy. To innowacyjne, nowoczesne narzędzie, które z pewnością spodoba się osobom ceniącym swój czas oraz pieniądze.

Autor: Tomasz Żygadło

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

opinie konsumenta

Udane zakupy online dzięki opiniom innych użytkowników

Sprawdź, dlaczego i jak warto korzystać z opinii dostępnych w internecie. Znaczenie opinii internetowych w …