piercing kolczyk w języku
Kolczyk w języku z pewnością przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie, mimo że nie jest tak bardzo widoczny, jak np. te w uszach | fot.: materiał partnera

Biżuteria do piercingu języka — poznaj najciekawsze modele!

Piercing języka jest jedną z najpopularniejszych form ozdabiania ciała. Trudno więc się dziwić, że kolczyki w języku mogą przybierać tak różne formy. Jakie dokładnie można znaleźć w sprzedaży? Czym się różnią poszczególne modele? Sprawdź i się zainspiruj!

Kolczyki do języka: ozdoby o różnych obliczach

Kolczyki są formą ozdoby, która znana jest od wielu lat. Pierwotnie wykorzystywane były przez afrykańskie plemiona, dziś stanowią codzienność w każdym zakątku świata. Ich forma zmieniała się wraz z biegiem czasu, stając się świetną formą na wyrażanie siebie. Szczególnie ciekawym wariantem są kolczyki w języku.

Kolczyk w języku z pewnością przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie, mimo że nie jest tak bardzo widoczny, jak np. te w uszach. Wiele osób decyduje się na tego typu ozdobę, często kierując się aktualną modą czy zwykłą ciekawością. Bez względu na motywację, jaka Tobą kieruje, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że wykonanie piercingu języka musi odbyć się w sterylnych warunkach, pod okiem profesjonalisty. Tylko wtedy będzie całkowicie bezpieczne dla Twojego zdrowia i pozwoli na cieszenie się uzyskanym efektem.

Jakie kolczyki do języka wybrać?

dziewczyna z kolczykiem w języku
Kolczyki w języku stanowią ciekawy ozdobnik, który warto dopasować do swojej osobowości i poczucia estetyki | fot.: materiał partnera

Biżuteria do piercingu języka dostępna w sklepach internetowych jest przeróżna. Jeśli szukasz dobrych jakościowo i jednocześnie ciekawych wariantów, sprawdź kolczyki do języka na Crazyneedles.pl. Znajdziesz w tym sklepie internetowym przeróżne modele, wśród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Każdy z nich będzie oczywiście podłużny, jednak poszczególne warianty różnią się między sobą końcówkami. Jaki kolczyk do języka zakupić? Warto uprzednio zapoznać się z dostępnymi możliwościami.

Klasyczne, proste kolczyki do piercingu

Cenisz proste kolczyki w języku? Szukasz czegoś tradycyjnego, bez jakichkolwiek ozdób? W takim razie rozważ zakup klasycznej sztangi ze stali chirurgicznej, zakończonej dwoma okrągłymi gwintami. Srebrny odcień takiego kolczyka będzie świetnym ozdobnikiem dla osoby w każdym wieku. A różnorodność dostępnych w sprzedaży wymiarów sprawia, że z łatwością dopasujesz go do własnych potrzeb.

Kolorowe kolczyki do piercingu

Znudziły Ci się proste kolczyki i szukasz czegoś ciekawszego? Biżuteria w jaskrawych kolorach z pewnością Ci się spodoba! Matowe lub błyszczące w żywych odcieniach zielonego, żółtego czy pomarańczowego, a może w nasyconej czerwieni lub granacie? Każdy z nich będzie interesującym wyborem, którego nie pożałujesz.

Biżuteria do języka z kryształkami

Jeśli lubisz świecidełka, kolczyk do języka z kryształkami będzie strzałem w dziesiątkę! Małe kuleczki ozdobione mieniącymi się w świetle kryształkami o różnych kolorach będą Cię zachwycać za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. W sprzedaży znajdziesz modele np. z czarnymi, niebieskimi lub różowymi kamyczkami, co jeszcze lepiej pozwoli Ci na dopasowanie ich do swoich upodobań.

Płaskie kolczyki z różnymi ozdobnikami

Wśród kolczyków do języka znaleźć można również takie, które nie są zakończone standardową kulką, a płaską końcówką. Takie zakończenie biżuterii do języka może przybierać różne kształty — od okrągłych, po charakterystyczne, np. w formie serduszka. Dzięki temu mogą także być w różny sposób ozdobione. Delikatny brokat, kryształki, wzór w panterkę lub uśmiechnięta buźka to tylko niektóre warianty.

Kolczyki w języku stanowią ciekawy ozdobnik, który warto dopasować do swojej osobowości i poczucia estetyki. Przejrzyj różnorodne warianty i je porównaj, a wybór stanie się prostszy. Powodzenia!

Materiał partnera