frezarki do paznokci
Wybór frezarek jest duży, dlatego najpierw zastanów się czego oczekujesz od urządzenia? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Frezarki do paznokci, czyli sposób na szybsze robienie i usuwanie stylizacji

Robienie i usuwanie hybryd tylko wygląda na coś czasochłonnego i trudnego. W rzeczywistości jest szybkie i proste! Szczególnie jeśli wiesz jakich produktów użyć, aby skrócić i ułatwić różne czynności. Jednym z nich są frezarki do paznokci – sprawdź co potrafią.

Po co Ci frezarka do paznokci?

Masz wątpliwości czy faktycznie potrzebujesz frezarki do paznokci? Jeśli zależy Ci na tym, aby robienie i usuwanie hybryd było prostsze i szybsze nie będziesz żałować decyzji o zakupie. 

Frezarki pełnią różne funkcje. Służą do:

  • precyzyjnego i równomiernego skracania paznokci (przy użyciu pilniczków jest to trudniejsze i bardziej czasochłonne),
  • nadawania paznokciom pożądanego kształtu,
  • delikatnego i szybkiego usuwania skórek wokół paznokci,
  • dokładnego usuwania poprzedniej stylizacji.

Po przeczytaniu listy zastosowań staje się jasne, że frezarki do paznokci to bardzo przydatne urządzenia. W takim razie pozostaje jeszcze jedno pytanie – czym kierować się przy wyborze frezarki, aby spełniała Twoje potrzeby?

Wybierz urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wybór frezarek jest duży, dlatego najpierw zastanów się czego oczekujesz od urządzenia? Czy chcesz, aby było dostosowane do potrzeb profesjonalnej stylistki paznokci, czy wystarczy Ci takie dla osoby początkującej? Zwróć uwagę na: moc urządzenia, możliwość regulacji prędkości, poziom hałasu, ergonomię oraz końcówki i akcesoria dołączone do frezarki.

Jeśli jesteś mobilną stylistką paznokci może zainteresować Cię np. Nail Drill NN L36. To nowoczesna, bezprzewodowa frezarka, która świetnie sprawdza się w każdych warunkach. Jest lekka, poręczna, nie drga i działa stabilnie. Co więcej, jest niezawodna, dzięki żywotności baterii aż do ośmiu godzin. Możesz wykorzystać ją zarówno do robienia manicure, jak i pedicure. Wszystko, dzięki temu, że ma dedykowany trzepień do pedicure wraz z kapturkiem oraz frez ceramiczny ułatwiający usuwanie stylizacji. 

Inna frezarka, która świetnie sprawdzi się w mobilnym salonie to Nail Drill ONE TOUCH. Jest lekka i niewielka, dzięki czemu jej transport nie stanowi problemu. Dodatkowo ma ergonomiczną rączkę, która sprawia, że robienie lub usuwanie stylizacji staje się bardziej komfortowe. To jeszcze nie koniec – Nail Drill ONE TOUCH zachwyci Cię nie tylko funkcjonalnością, ale i nowoczesnym designem.

Nie szukasz urządzenia dla mobilnej stylistki tylko takiego, które ułatwi Ci robienie hybryd dla siebie? Frezarka do paznokci Mini 12W powinna spełnić Twoje potrzeby. Jest mała, lekka i niezwykle prosta w obsłudze (uruchamia się za pomocą jednego przycisku i zapamiętuje poprzednią prędkość). Możesz użyć jej do starannego opracowania skórek, a także bezpiecznego usuwania masy żelowej lub lakieru hybrydowego.

Frezarki do paznokci sprawiają, że zarówno robienie, jak i usuwanie stylizacji staje się dużo szybsze. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas zajrzyj do sklepu internetowego NEONAIL. Znajdziesz w nim szeroki wybór nowoczesnych frezarek, które sprawdzą się zarówno w salonie (stacjonarnym lub mobilnym), jak i w domu.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Stylizacja paznokci, manicure w salonie kosmetycznym.

Frezarka do paznokci – dlaczego warto jej używać?

Jeśli chcesz mieć piękne, zawsze zadbane paznokcie, wcale nie musisz wydawać fortuny na regularne wizyty …