maseczki inventi mask
Maseczki Inventi Mask to rozwiązanie, które pojawiło się niedawno i od razu wzbudziło duże zainteresowanie | fot.: materiał partnera

Inventi Mask – najważniejsze zalety

Maseczki Inventi Mask to rozwiązanie, które pojawiło się niedawno i od razu wzbudziło duże zainteresowanie. Okazuje się, że można stworzyć maseczkę, która nie tylko stanowi fizyczną blokadę dla drobnoustrojów, ale również aktywnie je eliminuje. Wydaje się, że takie rozwiązanie może stać się milowym krokiem w walce z pandemią covid-19. Jakie są najważniejsze zalety maseczek Inventi Mask.

Maseczki Inventi Mask to rozwiązanie, które pojawiło się niedawno i od razu wzbudziło duże zainteresowanie. Okazuje się, że można stworzyć maseczkę, która nie tylko stanowi fizyczną blokadę dla drobnoustrojów, ale również aktywnie je eliminuje. Wydaje się, że takie rozwiązanie może stać się milowym krokiem w walce z pandemią covid-19. Jakie są najważniejsze zalety maseczek Inventi Mask.

Skuteczność maseczek Inventi Mask w walce z wirusami

Maseczki Incenti Mask wykazują się niezwykle wysoką skutecznością. Włóknina filtrująca, z której wykonana jest środkowa warstwa maseczki, charakteryzuje się skutecznością na poziomie 98 procent. Jest to skuteczność bardzo wysoka, którą oferują przede wszystkim produkty ze znacznie wyższej półki cenowej. Skuteczność filtrowania to jednak w tym przypadku nie wszystko. Zewnętrzna warstwa maseczki niszczy wirusy, a także komórki bakterii i grzybów – niezależne badania potwierdzają, że jej skuteczność nie spada poniżej poziomu 99,9 procent. Ten efekt uzyskany został dzięki nasączeniu najbardziej zewnętrznej warstwy maseczki jodopowidonem. Jest to jeden z lepiej działających i całkowicie bezpiecznych dla człowieka środków odkażających. Innowacją jest trwałe połączenie jodopowidonu z maseczką, dzięki czemu uzyskała ona o wiele większą skuteczność.

maseczka inventi mask
Maseczki Incenti Mask wykazują się niezwykle wysoką skutecznością | fot.: materiał partnera

Jakość potwierdzona certyfikatami

Działanie maseczki potwierdzone jest specjalnymi certyfikatami, które potwierdzają, że spełnia ona międzynarodowe normy dla tego rodzaju produktów medycznych. Maseczka w pełni spełnia medyczną normę EN14683, a także normę ISO 18184 dla tekstylnych wyrobów o przeznaczeniu antywirusowym.

Długi czas działania maseczek

Cechą, która zdecydowanie wyróżnia maseczki Inventi Mask spośród innych tego rodzaju produktów, jest długi czas, w którym mogą być one użytkowane. Maseczka zachowuje pełną skuteczność – zarówno filtrowania, jak i pod kątem właściwości wirusobójczych – przez czterdzieści osiem godzin. Po tym czasie maseczka powinna zostać wyrzucona. Warto w tym kontekście zaznaczyć, że dzięki zastosowaniu jodopowidonu wirusy na powierzchni maseczki są bardzo szybko neutralizowane. Dzięki temu produkt może być bezpiecznie dotykany, a także wielokrotnie zdejmowany i powtórnie zakładany.

Wysoka jakość i trwałość maseczek

Długo czas, w którym maseczka zachowuje swoje właściwości, wymaga, aby była ona wystarczająco trwała, by mogła być faktycznie tak długo użytkowana. Maseczki Inventi Mask zostały wykonane z materiałów zapewniających im dostateczną trwałość i wytrzymałość. Swego rodzaju zaletą jest również czarny kolor maseczek, który sprawia, że nie kojarzą się one medycznie (w dzisiejszych czasach jest to coraz bardziej istotna cecha).

Niska cena maseczek Inventi Mask

Oprócz wysokiej skuteczności wielką zaletą maseczek Inventi Mask jest ich niska cena. Koszt jednej maseczki to niewiele ponad dwa złote. Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność i możliwość używania jednej maseczki aż przez dwie doby, jest to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych produktów zabezpieczających przed wirusami.

https://inventimask.com

Materiał partnera

Sprawdź także

Covid 19 test

Test na koronawirusa SARS-CoV-2. Ile dni po kontakcie z chorym na COVID-19?

Pandemia towarzyszy nam już półtora roku, a jednak wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Pracownicy …