African mango
Suplementacja preparatami zawierającymi wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest odpowiednia dla wszystkich, którzy pragną zgubić zbędne kilogramy. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pozytywne działanie African mango na odchudzanie

Afrykańskie mango – owoc, który robi furorę w Stanach Zjednoczonych ze względu na swoje właściwości wspomagające odchudzanie. Czym jest i w jaki sposób można skorzystać z jego działania?

Afrykańskie mango, którego łacińska nazwa brzmi Irvingia gabonesis, jest owocem rosnącym w klimacie tropikalnym. Drzewa, z którego pochodzą te owoce, osiągają nawet czterdzieści metrów wysokości. Dojrzały owoc afrykańskiego mango jest koloru pomarańczowego. Owoc ten jest niezwykle bogatym źródłem wszelkich dobrodziejstw, począwszy od jego pestki, która zawiera w sobie niacynę, tiaminę i ryboflawinę. Pestka afrykańskiego mango, zwana także orzechem dika, dostarczy także wiele aminokwasów: walinę, treoninę, izoleucynę czy lizynę. Zawiera również cenne substancje i witaminy: C, E, K, prowitaminę A, witaminę B6, potas, miedź, kwas omega 3 i 6.

Ekstrakt z owocu african mango zyskał olbrzymi rozgłos za sprawą doktora Mehmata Oza, który na własnej skórze przetestował działanie suplementów diety zawierających tenże składnik. Pomyślna kuracja, trwająca kilka tygodni, przyniosła rezultaty w postaci utraty około7 kilogramów, a to wszystko bez zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania i stylu życia. Pomyślność kuracji została nagłośniona przez media, doktor Oz opowiedział o niej w programie Oprah’y Winfrey, co przyczyniło się do pojawienia się lawiny chętnych do skorzystania z dobrodziejstw tychże suplementów.

Afrykańskie mango działa przyspieszająco na spalanie tkanki tłuszczowej, co udowodnili trzej naukowcy z University of Yaounde w Kamerunie, których eksperyment dowiódł, że u osób zażywających wyciąg z afrykańskiego mango, masa ciała była ponad 5 % niższa niż u pozostałych. Zaobserwowano również znaczny spadek cholesterolu i trójglicerydów. Co więcej, znacząco korzystniej wypadły pomiary obwodu talii. Stosowanie preparatów zawierających wyciąg z pestek afrykańskiego mango wpływa korzystnie na cały organizm. Wpływa na odczuwanie głodu – zmniejszenie apetytu również działa korzystnie na spadek masy ciała. Dodatkową zaletą przyjmowania ekstraktu z tego owocu jest to, że działa od oczyszczająco na organizm, usuwając z niego toksyny. African mango zawiera w sobie duże ilości błonnika witalnego, który doskonale wpływa na trawienie i pomaga w odchudzaniu.

Suplementacja preparatami zawierającymi wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest odpowiednia dla wszystkich, którzy pragną zgubić zbędne kilogramy. Jego działanie jest niezwykle doceniane w Stanach Zjednoczonych, gdzie popularność tego typu suplementów trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Przebyta ciąża, choroby, brak czasu na aktywność fizyczną, siedzący tryb życia czy niepohamowany apetyt na słodycze – wszystko to sprawia, że nasze kilogramy rosną w zawrotnym tempie. Niestety ich pozbywanie może okazać się żmudną pracą. Dlatego decyzja o suplementacji swojej diety preparatami zawierającymi ten dobroczynny owoc jest najlepszą decyzją z możliwych. Warto pamiętać, że proces utraty zbędnych kilogramów można wspomóc poprzez regularna aktywność fizyczną, sport a także odpowiednio zbilansowaną dietę.

Na rynku istnieje wiele preparatów zawierających wyciąg z mango, jednak nie wszystkie z nich są warte uwagi. Z pewnością baczniej przyjrzeć należy się produktowi ze strony africanmango180.com, który zawiera silne stężenie certyfikowanego ekstraktu. Zadowolenie klientów najlepiej świadczy o skuteczności produktu.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Uśmiechnięta kobieta prowadząca zdrowy styl życia

10 praktycznych wskazówek jak prowadzić zdrowy styl życia

Poznaj 10 praktycznych wskazówek jak prowadzić zdrowy styl życia. Pomogą Ci osiągnąć Twój osobisty sukces!