Kariera Dawida Podsiadło
Dzisiaj daje się poznać jako osoba o niebywałym talencie, ale też zabawny mówca o komicznym zacięciu | fot.: Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl (CC-BY-SA-3.0)I(https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Dawid Podsiadło – definicja sukcesu

Dawid Podsiadło to dwudziestopięcioletni artysta pochodzący z Dąbrowy Górniczej na Górnym Śląsku. Polska usłyszała o nim kilka lat temu, gdy pojawił się na scenie programu muzycznego „X Factor” produkowanego przez stację TVN. Już wtedy zachwycał swoim niezwykłym głosem i nieprzeciętną wrażliwością, choć garstka ludzi wróżyła mu tak ogromny sukces, jaki jest jego udziałem obecnie. Na początku swej kariery jawił się jako nieśmiały, raczej małomówny, chłopak . Z biegiem czasu nabierał ogłady i otwartości w mediach, a także na scenach muzycznych. Dzisiaj daje się poznać jako osoba o niebywałym talencie, ale też zabawny mówca o komicznym zacięciu.

Oprócz wykształcenia średniego, posiada również wykształcenie muzyczne w klasie puzonu. Podsiadło ma na swoim koncie dwie płyty: „Comfort and Happiness” i  „Annoyance and Disappointment „, które zdobyły ogromną popularność i sprzedały się w tysiącach egzemplarzy. Nagrania są głównie w języku angielskim, choć pojawiają się również numery w języku ojczystym. Podsiadło tłumaczy ten fakt tym, że lepiej pracuje mu się  w obcym języku. Poza tym angielski ma pewną płynność i swobodę, której pozbawiony jest język polski. Zanim kariera artysty rozpoczęła się na dobre, Dawid Podsiadło planował studiowanie anglistyki. Przez pewien czas godził nawet zajęcia z koncertami i innymi zobowiązaniami zawodowymi, jednak ostatecznie podjął decyzję o rezygnacji ze studiów.

Ta kariera nabiera tempa

Mimo początkowych dużych sukcesów, Dawid Podsiadło postanowił zrobić sobie roczną przerwę i odpocząć od show biznesu i intensywnej pracy. W roku 2017 nie grał koncertów, nie pojawiał się w mediach, zbierał siły na wielki powrót. To, co wydarzyło się po jego powrocie przeszło najśmielsze oczekiwania fanów. Artysta powrócił z singlem „Małomiasteczkowy”, który bije rekordy odtworzeń na youtube. Wraz z piosenką pojawił się wspaniały teledysk, który zachwyca swoją naturalnością oraz ważnym przesłaniem. Singiel zapowiada nadchodzącą płytę oraz trasę koncertową. Sam Podsiadło na swoim profilu facebookowym dzieli się z fanami radością wynikającą z odbioru swoich dokonań. Okazuje się, że duety i muzyczne kolaboracje, które stworzył artysta, cieszą  się równie dużą popularnością i uznaniem wśród fanów. Lista przebojów radiowej Trójki odnotowała ostatnio na podium utwory, które łączy współpraca z Dawidem Podsiadło. Niemal każda stacja radiowa gra przecież hit lata, czyli „Początek” stworzony przez Krzysztofa Zalewskiego, Korteza i naszego bohatera. Wydaje się, że do czego nie przyłoży ręki, wszystko obraca się w złoto. To popularność oparta na klasie, umiejętnościach i ogromnej popularności wśród odbiorców.

Młody chłopak z Dąbrowy Górniczej nigdy nie odcina się od swoich korzeni. Głośno mówi o rodzinnym mieście i sam siebie nazywa z przymrużeniem oka „Małomiasteczkowym”. Dawid Podsiadło jest dowodem na to, że talent i świadome dążenie do celu owocuje wspaniałymi sukcesami. Dawid Podsiadło to wspaniały przykład artysty podążającego za swoimi marzeniami, a przy tym sympatyczny, zwyczajny kumpel z sąsiedztwa. 

JCH

Sprawdź także

inżynier w kasku

Najbardziej poszukiwani inżynierowie w Polsce: czy masz szansę na zatrudnienie?

Ze względu na pandemię i zmiany zachodzące na rynku, w tym momencie firmy mają dostęp …