Druga szansa jesienią w TVN
Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) oprowadzi widzów po meandrach polskiego show-biznesu | fot.: TVN

„Druga szansa” wraca na plan, premiera jesienią

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Druga szansa” emitowanego w telewizji TVN. W rolę głównej bohaterki produkcji ponownie wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Do obsady serialu dołączy Bartłomiej Topa. Nowe odcinki pojawią się na antenie stacji już na początki jesieni.

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Druga szansa” rozpoczęły się 15 czerwca. W odcinkach, które zobaczymy jesienią, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) oprowadzi widzów po meandrach polskiego show-biznesu. Śledząc jej losy widzowie będą mieli szansę zajrzeć za kulisy wielkich konferencji ramówkowych, odwiedzić plany zdjęciowe największych produkcji telewizyjnych i zajrzeć za zamknięte drzwi gabinetu prezesa telewizji. W drugim sezonie serial odkryje również ciemną stronę przemysłu rozrywkowego.

Myślę, że jednym z najmocniejszych nowych elementów w drugim sezonie „Drugiej szansy”, będą zaskakujące losy Moniki Boreckiej – komentuje Dorota Kośmicka-Gacke. W jej życiu pojawi się nowy, silny mężczyzna. Do tej roli udało mi się zaprosić jednego z najwybitniejszych polskich aktorów – Bartka Topę. Adam – nowy facet w życiu Moniki, poprowadzi ją w kierunku świata show-biznesu, a Monika odsłoni kulisy twardej gry tego świata – dodaje producentka.

Twórcy serialu zadbali o prawdziwą plejadę gwiazd. W głównej roli zagra niezmiennie Małgorzata Kożuchowska, a obok niej znane wszystkim nazwiska: Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski oraz Magdalena Boczarska. Do obsady w drugim sezonie dołączy Bartłomiej Topa.

Druga szansa to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy.

@Biruo Prasowe

Sprawdź także

nowe filmy Patryka Vegi

Patryk Vega nie pozwala swoim fanom na nudę

Patryk Vega wkrótce znów będzie szokował widzów, odsłaniając mroczne tajemnice środowiska stróżów prawa oraz gangsterskiego …