daybreak
Daybreak to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości | fot.: Netflix
Strona główna / Kultura / Seriale / Jak wygląda życie po apokalipsie?

Jak wygląda życie po apokalipsie?

Oto zwiastun i plakat nowego serialu Netflix – Daybreak, który na platformie zadebiutuje już w czwartek 24 października!

W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy…ups). Daybreak to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. Daybreak to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

W obsadzie Daybreak zobaczymy Matthew Brodericka w roli Dyrektora liceum Glendale High School, Michaela Burra; Krystę Rodriguez w roli nauczycielki biologii; Colin Ford wcieli się w naszego bohatera i modelowego nastolatka, 17-letniego Josha Wheelera; Sophie Simnett zagra Sam Dean, najpopularniejszą dziewczynę w Glendale High; Austina Crute’a zobaczymy w roli zamyślonego samuraja Wesleya Fistsa; Alyvia Alyn Lind wcieli się w Angelicę Green, wyjątkowo rozchwianego dzieciaka o genialnym umyśle; Cody Kearsley wystąpi jako Turbo Bro Jock, krwiożerczy przywódca gangu osiłków, a Jeante Godlock wcieli się w postać Mona Lisy, jego niepokornej prawej ręki; zaś Gregorego Kasyana zobaczymy w roli Eliego Cardashyana (nie z tych Kardashianów). Producentami wykonawczymi serialu są Aron Eli Coleite, Brad Peyton, i Jeff Fierson.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Laureatka Oscara Olivia Colman jako Królowa Elżbieta II

Premiera 3. sezonu The Crown już 17 listopada

Długo wyczekiwany trzeci sezon serialu The Crown powraca na Netflix już w niedzielę 17 listopada. …